Kocsma?

  • Hétvégén pihenek ,,, tervek szerint (csak sajna esős időt jósol a trológia) bográcsban is készítek valami finomat.

    Régen ettem már bakonyi betyárlevest - meglehet az készítek.

    Szilva pálinka és sör is van mellé... már csak a jó idő kellene

  • A pálinkát elkérem, ne spórolj, Opi, kell ehhez az egész üveg, köszöntem. - persze a következő betérő a vendégem...arra ami, marad :)


    Vártam volna még, hátha közben rájöttetek, mit is csináltok - nagyon szépen alakultak a dolgok, de inkább nem kockáztatok: amíg pihentek, elmondom azért...


    személyeskedés, sértegetés, játékban és fórumon egyaránt - ld városnév - ezen kívül számos szabálysértés fórumon .. ugye nem kell sorolnom és nevén neveznem hozzá senkit? S azt se elmondanom, miképp sérti a szabályzatot és hányszor? A viszontválaszok korrektsége továbbra sem a támadókat dicséri, viszont így sikerült elfogadható mederben maradnotok, köszönöm azoknak, akik tettek ezért.

    S nem szeretném elmondani újra, de ha valamelyik "okostóni" nem ismert magára és folytatja, akkor nem egy ilyen hozzászólással fogom jelezni számára legközelebb.


    Köszönöm.

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Upsz felriadtam... :sleeping:

    A pálinkát NEM adom az egész üveggel - ugyanis (horribile dictu) 5 literes

    Nem is láttam még ilyent - Pannonhalmi szilva, sorszámozott, csatos üveg de 5 literes...

    Ajándékba kaptam, egy vagyon lehetett - ide teszem az asztalra, de előtte kérem letörölni ezt a sok kilötyögött kakaót <X

    Tőletek nem sajnálom - egy körre a vendégeim vagytok, de mindet nem adom8o


    Lehet csini belőle egy kis mézes pálinkát is - a medvék úgy jobban szeretik

    Nahh őket is meghívom egy körre ;)


    Én most vacillálok.. lefosszam-e Sárkánykát (megint szigeten belül erős) vagy ne :?:

    Jóóóó leszek:saint:

    Mást fosztok :evil: (amíg eldöntöm Sárkánykát :/)


    Szódát

    ÉS

    Sört a Népnek!

  • Sziasztok :)
    Bocsi fiúk,lányok.Sosem szoktam beleszólni egy közösség beszélgetésébe..de most kivételt teszek.Igaza van Sipkának.
    Mindig figyelem a közösségi csevejt,de néha szinte megütközöm azon,hogy egyes emberkék mire nem képesek,ha a másik megalázásáról van szó.
    Mindenki tudja,hogy ez egy játék.Elméletben.Mégis azt látom,hogy szinte van aki élvezkedik azon,hogy a másikba beleálljon,és lehetőleg degradálóan szóljon a másikról..
    És ez nem igazán Opi.Ő eltudja terelni más irányba is a beszélgetést.De mi van a másik beszólóval? Akinek szintén tartani kéne magát ahhoz,hogy ne legyen sértő az a megjegyzés,és maradni kéne a játék szintjén.
    Nem így van?:rolleyes:

  • Én se fosztogatok másokat,

    Tutkó? ;)



    Mindenki tudja,hogy ez egy játék.Elméletben.Mégis azt látom,hogy ....

    Indulatok amik feleslegesek - az minden játékot megöl. ÉS a másik folyamatos elnyomása, dominálása - mert akkor nem lesz partner a játékhoz. Sőt van akinek az sem elég - teljesen a földbe döngölni a másik játékát (accát), verbálisan pedig megalázni kívánja (miközben lenézi teljesen). De ezekről már sokat írtam.


    Igaza van Sipkának.

    Majdnem mindig - kivéve amikor nem :D. Most igaza volt szóról szóra.

    fosztogatni csúnya dolog, főleg ha én vagyok a célpont.

    Néha van ilyen is - én voltam a csúnya 8|

    DE

    Csak egy fosztás volt, a második már kolival végződött - gondoltam, csak nem tudtam :D

  • Betükből lesznek a szavak, de pont olyan szavak, mint az én kakaó foltjaim :Dédesek, de piszkos lesz minden... :saint:

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...

  • A betűkből NEM lesznek szavak - ahhoz értelem is kell.

    Különben nem állnak össze szavakká..

    Olyan lesz mint a kakajó - értelmetlen katyvasz 8o


    Ellenben az értelmes szavak valóban betűkből állnak


    "Nem minden rovar bogár, de minden bogár rovar"



    Aztán van még egy feladat a szavak képzése után - értelmes mondatokká kell formálni azokat. Megfelelő szavakat, helyes ragozással, jó ragokkal és/vagy elő tagokkal egymásba fűzve immár lehetőségünk nyílik gondolataink, érzéseink kifejezésére.

    Magas szintű művelése a retorika... de ezt úgyis tudjátok.

  • Volt mit ünnepelni - levágtam a füvet :D

    Elöl is, oldalt is, hátul is, meg a játszó részen is (babház, trambi, bográcsozós hely, pihenő, medence van ott...
    Kaptam finom kaját is.. arra jött a pezsgő.

    Nagyon ízletes szendvicseket csinált a párom - jól esett rá egy inni kicsit

  • Hát ugye vannak akik tőled indulnak :evil: - nyilván nem legózni gyűltek oda a seregek :)

    Majd Siminek is szóljatok - még ő a van azon a szigeten

    Sárkánykától köszönjük a kolót - picit előbbre vártuk, de jobb későn mint soha


    11.05.2019 19:32 A(z) Sárkányka 'Kolosszus' aktiválva van.


    Remélem nem jön ide Havas megszámolni a kolikat - mi is nyomtunk egyet mert volt valami többen egyre menet ma már

    ÉS

    Szegény zozobá(csi) megijedt - nem szokott ő hozzá ekkora felvonulásokhoz

    /csak hogy Sárkányka fosztogatja szigeten belül - ejnye bejnye/


    [mod]Láthatóvá téve (Sipka)[/mod]

  • Ugri maci, ha tudod hogyan kell, miért nem megy?

    Ma eldurvul a buli, tejszínhabbal iszom a kakaót... kemény este lesz!

    Az igazi szabadság kínokkal és áldozatokkal jár. Ezért legtöbben csupán mondják, hogy szabadságra vágynak, miközben ugyanúgy sóvárognak a társadalmi rend, az írott törvények és a materializmus után. Mert számukra még a szabadság is csak akkor ideális, ha nem kell érte tenni...