[17.02] Serwer Globalny - Pangaia

 • gls.png


  Drodzy Gracze,


  Wysłuchaliśmy Waszych próśb i otwieramy serwer międzynarodowy.

  17.02 otwieramy serwer globalny, przeznaczony dla globalnej publiczności. Będzie on hostowany na EN, jednak zapraszamy wszystkich z całego świata.

  Aby to ułatwić, będziesz mógł wybrać język interfejsu w grze, co oznacza: podczas, gdy serwer jest hostowany na EN, nadal będziesz mógł korzystać z interfejsu gry w preferowanym języku (np.: Polskim).
  Proszę pamiętać, że językiem serwera jest nadal EN, co oznacza: wsparcie jest udzielane tylko w języku angielskim i prosimy o zachowanie tekstów sojuszu i profilu oraz komunikacji w języku angielskim.


  Serwer będzie miał następujące ustawienia:

  • 20% wyższe przychody z materiałów budowlanych, wina, kryształu i siarki
  • 50% wyższy przychód marmuru
  • 30% szybsze szkolenie wojsk i budowa statków
  • 30% szybsza budowa budynków
  • 10% szybsze statki handlowe


  Aby ulepszyć wrażenia, od czasu do pewnego czasu dodamy również tymczasowe, „wydarzeniowe” bonusy, więc jest na co czekać.

  Czy jesteś gotowy na globalną konkurencję? Dowiedzmy Się! Czekamy na Ciebie na Pangaia.

 • Drodzy Gracze,


  Serwer globalny jest już skonfigurowany z kilkoma fajnymi bonusami, ale pomyśleliśmy, że zrobimy to trochę ciekawiej i nieco zwiększymy dochód surowców.
  Dlatego oprócz ustawień serwera, od 18.02.2022 16:30 CET do 23:59 CET 24.02.2022 aktywujemy następujące bonusy:

  • 50% większa produkcja drewna
  • 20% większa produkcja marmuru

  Wasz Zespół Ikariam

 • Drodzy Gracze,


  obecna sytuacja wymaga kilku przyjaznych przypomnień:


  1. Proszę nie dopuszczać polityki do GRY ani naszych platform (forum, Discord).
   Jeśli chcesz rozmawiać o polityce, to w porządku, po prostu rób to na platformach, które są do tego przeznaczone, a nie na naszych. Prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami oraz naszym kodeksem postępowania w tej sprawie.
  2. Jeśli chodzi o zgłaszanie nieodpowiednich nazw w grze: sprawdzamy każdy raport. W razie potrzeby podejmiemy działania.
   Również przeciwko tym, którzy zgłaszają nazwy miast lub nazwy graczy, które w rzeczywistości nie są w żaden sposób obraźliwe. Może to i będzie karane jako spam zgłoszeniowy i doprowadzi do tymczasowego zablokowania gry, jeśli przekroczy określoną liczbę zgłoszonych zgłoszeń. Więc proszę upewnij się, że zgłaszasz tylko to, co NAPRAWDĘ jest godne zgłoszenia.
  3. Co do pytania, czy Ukraina, Rosja, Kijów itd. są obecnie uważane za niepożądane nazwy miast, nazwy kont itd.: nie, oczywiście, że nie. Nazwy miast, nazwy krajów itp. same w sobie nie są deklaracjami politycznymi i oczywiście nadal można ich używać. Dotyczy to nawet nazwisk takich jak Putin, Selenskyj itp.: te same w sobie mogą być uważane za wątpliwe, jednak niekoniecznie są deklaracją polityczną. To oczywiście oznacza również: zgłaszanie ich, bez faktycznego oświadczenia politycznego, jest daremne i jest stratą czasu wszystkich. Proszę zastosować zdrowy rozsądek. Zwłaszcza: nie zamierzamy zmieniać nazwisk graczy, których nazwisko było tak długo przed pojawieniem się obecnej sytuacji. Imiona nie są oświadczeniami. Imiona to imiona.
   Poza tym bardzo ważna rzecz: jeśli zgłosisz coś i napiszesz „on wysyła mi rasistowskie wiadomości”, wtedy o wiele bardziej sensowne jest zgłoszenie faktycznej wiadomości niż tylko gracza. Nie widzimy wiadomości, chyba że zostaną zgłoszone. Tak więc zgłoszenie gracza z napisem „on wysyła mi rasistowskie wiadomości” nie doprowadzi do ŻADNEGO rezultatu i właściwie tylko zmarnuje czas wszystkich. Zgłoś wiadomość, a nie gracza. I przechowuj swoje raporty w języku angielskim. Nie turecki, nie arabski, nie portugalski, nie hiszpański, nie grecki, angielski. Albo grozi to odrzuceniem jako nieczytelne. Biorąc pod uwagę ilość raportów, które obecnie napływają, możemy i nie będziemy tłumaczyć przez Google każdego z nich.

   Ponadto, jak już wspomniano, będziemy losowo zmieniać nazwy miast i kont na litery, które nie są czytelne dla większości, a zwłaszcza dla nas. Proszę to jasno zrozumieć: wszystko, czego jako wydawca nie możemy przeczytać bez Tłumacza Google, zostanie zmienione bez wcześniejszego ostrzeżenia. Powiedzieliśmy to od samego początku i jest to nadal aktualne.


  Dziękuję za zrozumienie i przestrzeganie tych prostych zasad.


  Wasz Zespół Ikariam

 • Drodzy Gracze,


  serwer globalny jest już skonfigurowany z kilkoma fajnymi bonusami, ale pomyśleliśmy, że zrobimy to trochę ciekawiej i nieco zwiększymy dochód z zasobów.

  Dlatego oprócz ustawień serwera, od 02.03.2022 00:00 CET do 13.03.2022 23:59 CET aktywujemy następujące bonusy:

  • 35% wyższe przychody z materiałów budowlanych,
  • 20% premii od dochodu marmuru, siarki, kryształu i wina
  • 10% szybsza budowa budynków
  • 10% szybsze szkolenie wojsk
  • 10% szybsze budowanie statków

  Wasz Zespół Ikariam

 • Drodzy Graczem


  globalny serwer jest już skonfigurowany z kilkoma niezłymi bonusami, ale pomyśleliśmy, że zrobimy to trochę ciekawiej i nieco zwiększymy dochód z surowców.

  Dlatego oprócz ustawień serwera od 08.04.2022 13:00 CEST do 18.04.2022 00:00 CEST aktywujemy następujące bonusy:
  - 25% szybsza budowa budynków

  - 40% wyższy dochód ze wszystkich surowców (materiałów budowlanych i wszystkich surowców luksusowych)


  Wasz Zespół Ikariam