Kasowanie nieaktywnych kont?

  • Proszę o odpowiedź na jakiej zasadzie konta są ,, aktualnie" usuwane z wysp ?

    Kiedyś widziałem, że była taka rozpiska i było to uzależnione od długości gry i faktycznie to niegdyś działało.

    Konta, które zostały utworzone i nie była na nich przeprowadzona żadna akcja były kasowane bardzo szybko a teraz widzę na wyspie konto z startowym 60 pkt nieaktywne od 17 stycznia .


    Nie ten gość nie zagląda codziennie sobie popatrzeć i nic nie budować tylko jest (i) kilka dni po utworzeniu konta.


    Czy podczas naprawiania błędów z wysypem kont z zaświatów nie zostało coś zrobione nie tak i teraz konta (i) nie będą już nigdy usuwane?

    Wybacz Ingolf , że zawracam cztery litery ale oznaczając Ciebie jest największy procent uzyskania odpowiedzi oczywiście nie obrażając reszty teamu ,bo też nie ma sensu tu wszystkich oznaczać.:)

    Pozdrawiam.

  • Ja też podłączam się pod to pytanie. Konta, które mają ok. tysiąca (max. 10 tysięcy) w RO usuwają się latami(!), czasami może co miesiącu na równy tydzień się „aktywują”, żeby znów usuwać się miesiąc bądź i dłużej. I tak przez lata. Czy nie są one podłączone pod jakiś bug w grze? Czy ktoś skrzętnie nie wykorzystał jakiejś luki w grze, żeby poblokować sobie całe okolice na serwerach?

    Mamy tego jakieś racjonalne wyjaśnienie? Choćby było ono brutalne i mówiące, że nic się z tym nie da zrobić... dobrze byłoby wiedzieć, co tu się dzieje.

  • Ostatnie wieści w tej sprawie nie napawają optymizmem. Z powodu fuzji mamy pomieszany system migracji nieaktywnych kont.

    Jeśli dobrze rozumiem, to konta już znajdujące się w zaświatach, aby mogły trafić na Cmentarzysko, muszą PONOWNIE pojawić się na serwerze (przez co zajmują miejsce), dopiero potem są obejmowane procesem migracji na niego. Co ważne, nawet jeśli skrypt migracyjny (przenoszący konta partiami) oczyści konta na normalnym serwerze, ich miejsca są natychmiast zapełniane KOLEJNYMI kontami z zaświatów, które oczekują na transfer. Dodatkowo dochodzi do tego ekstra 7 dni oczekiwania po pomyślnym SKOPIOWANIU konta na cmentarz. Pierwotne jest ustawiane w tryb kasacji...


    Stąd przeświadczenie, że nic nie znika...

    Wiem, że to niezbyt poprawia Waszą sytuację, możemy jednak mieć nadzieję, że prędzej czy później sytuacja się ustabilizuje :|