[PIRAT] Battle reports VS [SG] , [SK]

  • Teorija je lista generala, vrlo jednostavna matematika, čudi me to od tebe, kao it stručnjak bi to trebao znati.

    Što se tiče bitke već sam pisao da nemam vremena ali đaba to pisati kad ne dopire. Kad bih barem imao vremena i da budemo po svim uvjetima (količina flote, stalni hefo itd.) tu negdje lupali bi se do kraja, znaš da se ne povlačim, to radim tek kad više nemam s čim da se borim. A kopno mi nije zanimljivo, puno "zujanja" za malo meda. Tu vas Icon lupa što se vidi iz prethodnih izviješća.

    Lako je pljačkati nekoga koga nema i nema vojske, ko mu kriv pa nije u modusu.

  • Tko je It stručnjak...? Mišić?? Ja mislio da on samo zna s caffe aparatima radit...bravo mišiću...ponosim se s njim...vidi se i na igri da je neki stručnjak...svaki potez mu je proračunat...ko kompjuter igra...strašno...

  • Ti da upališ koji rudnik bankrotirao bi iste sekunde...iovako ne možeš izdržati van modusa duže od dva dana...

  • Teorija je lista generala, vrlo jednostavna matematika, čudi me to od tebe, kao it stručnjak bi to trebao znati.

    Što se tiče bitke već sam pisao da nemam vremena ali đaba to pisati kad ne dopire. Kad bih barem imao vremena i da budemo po svim uvjetima (količina flote, stalni hefo itd.) tu negdje lupali bi se do kraja, znaš da se ne povlačim, to radim tek kad više nemam s čim da se borim. A kopno mi nije zanimljivo, puno "zujanja" za malo meda. Tu vas Icon lupa što se vidi iz prethodnih izviješća.

    Lako je pljačkati nekoga koga nema i nema vojske, ko mu kriv pa nije u modusu.

    Ja 113k vi 335k , da jednostavna matematika. A sto se tice lupanja ovog klauna, jedino sto je postigao je da inaktivcu ubije 1000 kopalja i maceva, ponavljam sivom igraču ako treba pojasnit. Kad smo aktivni i igramo, pođe i on u modus. Ali glupo se raspravljat, možda da vam mi prodamo 500k generala onda bi vam bilo dosta i mogli bi nešto napravit. Nema veze, sretno dalje. Klikajte gusare, to ide, ja cu uzimat rese, koordinate sam vam rekao javno 4:91, slobodno kad god nađete vremena, svak igra koliko može. Objašnjavat nema smisla, jaki ste na forumu, da poslikam sve statistike u igri nigdje vas nema osim u gusarima, gdje koliko cujem imate dogovor sa ostatkom servera, pa se uspijete plasirat klikanjem. Samo tako dalje, sretno ekipa :thumbup:

  • Teorija je lista generala, vrlo jednostavna matematika, čudi me to od tebe, kao it stručnjak bi to trebao znati.

    Što se tiče bitke već sam pisao da nemam vremena ali đaba to pisati kad ne dopire. Kad bih barem imao vremena i da budemo po svim uvjetima (količina flote, stalni hefo itd.) tu negdje lupali bi se do kraja, znaš da se ne povlačim, to radim tek kad više nemam s čim da se borim. A kopno mi nije zanimljivo, puno "zujanja" za malo meda. Tu vas Icon lupa što se vidi iz prethodnih izviješća.

    Lako je pljačkati nekoga koga nema i nema vojske, ko mu kriv pa nije u modusu.

    Ja 113k vi 335k , da jednostavna matematika. A sto se tice lupanja ovog klauna, jedino sto je postigao je da inaktivcu ubije 1000 kopalja i maceva, ponavljam sivom igraču ako treba pojasnit. Kad smo aktivni i igramo, pođe i on u modus. Ali glupo se raspravljat, možda da vam mi prodamo 500k generala onda bi vam bilo dosta i mogli bi nešto napravit. Nema veze, sretno dalje. Klikajte gusare, to ide, ja cu uzimat rese, koordinate sam vam rekao javno 4:91, slobodno kad god nađete vremena, svak igra koliko može. Objašnjavat nema smisla, jaki ste na forumu, da poslikam sve statistike u igri nigdje vas nema osim u gusarima, gdje koliko cujem imate dogovor sa ostatkom servera, pa se uspijete plasirat klikanjem. Samo tako dalje, sretno ekipa :thumbup:

    Tko o čemu mišić o statistici...pa ti si mala pogreška u statistici....mrljica na karti...pa tko klika kad smo po tvom svi u modusu.?

    Jadan mišić s kojim se nitko neće igrati...

    A što se tiče prodaje generala pa zar nisam od Vas kupio nekih 60 k za pišljivih 5 milijuna.... hahaha...i odmah ih raspustio ...

    Kakvi likovi... hahaha...dvojica ste i ne znate se organizirati...

  • Iz mog saveza ti nitko nije prodao to, prema tome lažeš, tako si cvilio i prije da smo dvojica, pa si i to lagao... nastavi dalje lagat, pumpaj si ego da si dobar. Mrdnut ne smiješ samo bježiš i plačeš. Forum ratnik.

  • Nemoj biti agresivan mišiću...baš iz tvog saveza...i nije mislio meni prodati, ali sam vas preduhitrio u marketu...i sada si prodao 60 k generala po najvišoj cijeni u zlatu...i onda ćeš to isto opet kupiti po najnižoj...dobar način bildanja zlata... dopušteno da...moralno nikako...od tebe očekivano...nadam se da ne prodaješ sam sebi..

  • Morska bitka kod Azellia_K1

    (06.04.2022 14:34:48)

    IcoN[-SG-] iz Azellia_M2

    vs

    Lord[PIRAT] iz Modus


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan............................272(-28) - Brod Ovan..............................0(-40)

    Parni ovan............................144(-0) - Parni ovan.............................0(-50)

    Vatreni Brod..........................14(-34) - .............................................

    Brod minobacač........................126(-0) - .............................................

    Podmornica............................150(-0) - .............................................

    Parni gliser..........................120(-0) - .............................................

    Nosač balona...........................50(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali...............................-350.8 - Generali................................-1400

    Napadački bodovi.........................3500 - Obrambeni bodovi..........................877

    Štete primljeno.........................17540 - Štete primljeno.........................70000

    Postotak štete............................20% - Postotak štete............................80%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: IcoN[-SG-]


    Gubitnici: Lord[PIRAT]



    Evo malo za mog mišića1 i mišića2....

    Cmok..

  • Jel ti napadaš s Lordom ili onaj drugi mišić čiji bi to acc trebao biti...i koji je objavljivao postove s tim accom...malo zbunjujuće jer ako nisi ti onda ispada da frajer oslobađa sam sebe.... zbunjujuće moram priznati...i nedozvoljeno...jel to opet neka prevara...nemoć...pogubili se od tolikih multija... mišići, mišići...ccc

  • Borba za Modus

    (07.04.2022 8:22:55)

    IcoN[-SG-] iz Azellia_K1

    vs

    MasterPiece[PIRAT] iz Modus


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Kopljanik...........................389(-121) - Kopljanik............................71(-454)

    ............................................. - Minobacač..............................0(-30)

    Sumforni Mušketar......................84(-0) - .............................................

    Mačevalac.............................420(-0) - .............................................

    Željezni div...........................20(-0) - .............................................

    Girokopter............................120(-0) - .............................................

    Balon Bombarder........................14(-0) - .............................................

    Ovan...................................30(-0) - .............................................

    Kuhar...................................6(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali...............................-169.4 - Generali..............................-1565.6

    Napadački bodovi.........................3914 - Obrambeni bodovi........................423.5

    Štete primljeno..........................8470 - Štete primljeno.........................78280

    Postotak štete.............................9% - Postotak štete............................91%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: IcoN[-SG-]


    Gubitnici: MasterPiece[PIRAT]


    Proljetno čišćenje i deratizacija u tijeku...

    Bježite, bježite Mišići...

  • Jedini koji bježi 24 sata si ti i kompletan savez ti je u modusu sad, zanimljive teorije imaš, ali ponestaje ti gradova za bijeg, morat ces palit kolosa i izmisljat nove laži uskoro.... Pošalji još koju kružnu tipa ''ja cu vam pomoc ja sam vas saveznik ne morate radi mene u modus'' ^^

  • Ne moraš ti zbog mene u modus mišiću....sad barem nećeš moći reći da imamo više generala...mojih 40k protiv tvojih 300k...mislim da je to ravnopravno...

  • Opet svi u modusu ☺️☺️

  • Morska bitka kod Azellia_K1

    (07.04.2022 23:00:26)

    IcoN[-SG-] iz Azellia_K1

    vs

    Lord[PIRAT] iz Modus


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan............................278(-32) - Brod Ovan.............................14(-36)

    Vatreni Brod...........................4(-20) - Vatreni Brod...........................0(-24)

    Brod minobacač........................126(-0) - Brod minobacač.........................42(-0)

    Parni ovan...........................146(-17) - Parni ovan............................12(-23)

    Podmornica............................146(-4) - Podmornica.............................17(-8)

    Parni gliser..........................120(-0) - Parni gliser...........................26(-4)

    Nosač balona...........................44(-4) - Nosač balona............................0(-5)

    Tender..................................9(-0) - Tender.................................10(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali...............................-884.8 - Generali................................-1208

    Napadački bodovi.........................3020 - Obrambeni bodovi.........................2212

    Štete primljeno.........................44240 - Štete primljeno.........................60400

    Postotak štete............................42% - Postotak štete............................58%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: IcoN[-SG-]


    Gubitnici: Lord[PIRAT]


    Mišići moji....što se toliko sramotite??

    Proljetno čišćenje se nastavlja....

  • Sea battle near Gafanhoto

    (07.04.2022 13:15:55)

    Lord[PIRAT] from S-1P

    vs

    dado197[-SG-] from Gafanhoto


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Steam Ram..............................50(-0) - Steam Ram..............................0(-13)

    Balloon Carrier.........................5(-0) - Balloon Carrier.........................4(-0)

    Ram Ship...............................50(-0) - .............................................

    Fire Ship..............................24(-0) - .............................................

    Mortar Ship............................42(-0) - .............................................

    Diving Boat............................28(-2) - .............................................

    Paddle Speedboat.......................30(-0) - .............................................

    Tender.................................10(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generals................................-40.4 - Generals.................................-312

    Offensive points..........................780 - Defence points............................101

    Damage Received..........................2020 - Damage Received.........................15600

    Damage Percent............................11% - Damage Percent............................89%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Winners: Lord[PIRAT]


    Losers: dado197[-SG-]