Nie działa lekkość

  • Statki handlowe płyną dłużej aniżeli powinny przy uwzględnieniu lekkości.

    Czas wyświetlany przy wysyłaniu transportu nie pokrywa z realnym obecnie czasem podróży.

  • Dokładnie, skutkuje to tym że kupując coś mam płynąć 3h, a po zakupie płynę prawie 6h. Podpisuję się pod zgłoszeniem i również oczekuję wyjaśnień. Ponieważ aktualnie się tłuczemy ostro, to jest to dosyć bolesny BUG i oczekuję że ktoś się tym szybko zajmie, bo domyślam się że za zużytą na zniwelowanie tego buga ambrozję zwrotu nie zobaczymy.

  • Może by ktoś łaskawie napisał "wiemy, pracujemy" , albo "wiemy ale mamy to gdzies"? Ktos jeszcze ogarnia ta gre? Traktujecie nas jak trzode? Robicie co chcecie to każdy widzi ale miejcie SGO choc odrobine przyzwoitosci.

  • Prawda jest taka, że tej gry nigdy nikt nie naprawia xD to jest tylko złota kurka co ma znosić jajka. Nikt tego nie utrzymuje. Róbcie se multikonta, uzywajcie bugów, albo przestańcie grać. Nawet zalegalizowali multikonta wymyślająć "wspólne IP" i nawet gracze polecają to sobie nawzajem xD ilość multikont jakie widzę na świecie to jest porażająca. Zgłaszam, ale nikogo to nie obchodzi, bo dodali się jako wspólne IP, więc w czym problem xD to nie ważne że te konta logują się jedno po drugim i mają nazwy darek, darek1, darek2, są na tej samej wyspie i tylko wpłacają.

    Ta gra nie umiera, tą grę twórcy i operatorzy po prostu mają w d*** . Moje doświadczenie to 3 lata grania jakieś 8-5 lat temu i teraźniejszy krótki powrót żeby zobaczyć jak bardzo nic się nie zmieniło, nadal ta sama mentalność, to samo zaangażowanie : )

  • Prawda jest taka, że tej gry nigdy nikt nie naprawia xD to jest tylko złota kurka co ma znosić jajka. Nikt tego nie utrzymuje. Róbcie se multikonta, uzywajcie bugów, albo przestańcie grać. Nawet zalegalizowali multikonta wymyślająć "wspólne IP" i nawet gracze polecają to sobie nawzajem xD ilość multikont jakie widzę na świecie to jest porażająca. Zgłaszam, ale nikogo to nie obchodzi, bo dodali się jako wspólne IP, więc w czym problem xD to nie ważne że te konta logują się jedno po drugim i mają nazwy darek, darek1, darek2, są na tej samej wyspie i tylko wpłacają.

    Ta gra nie umiera, tą grę twórcy i operatorzy po prostu mają w d*** . Moje doświadczenie to 3 lata grania jakieś 8-5 lat temu i teraźniejszy krótki powrót żeby zobaczyć jak bardzo nic się nie zmieniło, nadal ta sama mentalność, to samo zaangażowanie : )

    Rudy z blok ekipy?

  • Rudy z blok ekipy?


    : ) nie podoba mi się multikonciarstwo, nie takie są zasady gry. To że jest to mocno zakorzenione wśród graczy, żeby mieć "kolegę, który akurat się loguję sekundy po moim wylogowaniu" nie tłumaczy nikogo xD jak ktoś nie umie grać, to niech sobie kupuje ambrozje. Już mniej mam do dzieci ambrozji niż do multikonciarzy (choć te 2 cechy często idą w parze, bo ambrozjowych nawet nie zbanują - jak już mówiłem, to jest kurka znosząca złote jaja, a nie poważna gra)

  • no tak. xD i te 12 kont wpłacających po 400'000 na tartak w czasie gdy główne nie wpłaca nic to nie jest żadna korzyść.

    Albo opcja 2 - jak się umówisz z kolegą że on będzie farmił twoje multi a ty jego.

    Chyba z jakiegoś powodu te multiki istnieją w takiej ilości :) tego chyba nie zaprzeczysz (że jest ich w cholerę).

    Multi do robienia piratów.

    jest 1000 zastosowań multikont.


    Nie zacznę nawet pisać o multikach + VPN bo to już daję całą gamę możliwości.

  • Zresztą to zaszło daleko offtopic. Zezłościłem się bo też mi "nie działa lekkość" xD

    I nikt nie będzie pisał na niemieckim forum, bo chyba taka "poważna" gra potrafi zatrudnić kogoś w każdym kraju odpowiedzialnego za czytanie tematów "bugi"


    niestety prawda jest taka, że ta gra .. nie jest świetna : ) ale uwielbiam ją za system walki.

  • No cóż, podsumowując nie mogę się nie zgodzic :) A wyspy zasypane multi "darek 1,2,3 itd) to sa blokady przed piratami zazwyczaj, ewentualnie niepowołanymi goscmi. Pół biedy jak to są wyspy. Są ludzie którzy potrafią się otoczyć taką zaporą na kilka archipelagów, to dopiero trzeba mieć poryty dekiel. Na poważne walki mało kto sie dzisiaj decyduje bo lepiej pakować bunkry i ładować skarbonki. Pozdrawiam mimo wszystko HZWSB bo widac że lubia sie bawić, bez takich akcji jak aktualna, już dawno bym tą grę olał.

    P.S. posiadanie dużej ilosci zakupionej ambry nie chroni przed bananem ;)

  • No to szanowni Państwo - mamy reakcję na zgłoszony błąd. Otóż lekkość już działa!

    A jak działa? Doskonale, obecnie lekkie statki, z niepełną ładownością płyną... dłużej(!) niż bez użycia lekkości!:D


    A myślałem że mnie już ikariam nie zaskoczy...

  • Zaczyna mnie zastanawiać czy ta gra ma w ogóle programistów? Czy to wszystko jest napisane przez takich "wujków" co w ramach hobby próbują coś zmienić w kodzie :D


    Potestowałem trochę i wygląda jakby po prostu efekt był odwrotny, "+66%" szybkości oznacza 3* dłuższy czas podróży, zaś "+50%" szybkości - 2* dłuższy czas podróży.

  • Zastanawia mnie, czy też działa prawidłowo bonus +10% szybkości statków handlowych z oligarchii. Wydaje mi się, że "przewidywany czas podróży" (ten który jest w oknie gdzie wysyła się statki) nigdy się nie myli (ani w przypadku lekkości ani w innym przypadku), za to "realny czas" jest jaki jest.


    No i jak np pisało mi, że statek dopłynie gdzież za 2h:40 minut, a po wysłaniu zmieniło się na 3h, to może bonus z oligarchii też nie działa. Niestety nie mam ochoty tego testować, musiałbym zmienić formę rządów, albo mieć inne konto, albo pytać znajomych ile dokładnie trwa ich podróż z wyspy a do wyspy b...

  • Ja jeszcze się zastanawiam, czy nie ma błędu z powrotem statków z plądrowania, gdy działa Posejdon. Jeszcze wczoraj powrót był przyspieszony, a dziś trwa tyle, ile trwa przepłynięcie bez Posejdona. Czy jest to może związane z nową wersją (wtedy szkoda, że nie ma żadnej informacji?

  • Nad tym niestety już chyba nikt nie panuje. Nie mówię już teraz tylko o tym błędzie, ogólnie tak to zaczyna wyglądać. Arogancka minimalizacja kosztów i maksymalizacja zysków w pełnej krasie.

  • Po tej cudownej aktualce wnoszącej jedynie te urocze flagi:


    -przestał działać posejdon

    -w raportach u doradcy brakuje szczegółów (np przy skompletowaniu jednostek czy przy dotarciu szpiegów)

    -lekkość dalej nawala

    -motor trynowy zabiera ambre a statki i tak płyną jak bez wspomagacza


    <X