Neaktivni (inaktivni) igrači

  • Pozz,pitanje...nakon koliko vremena se brišu inaktivni igrači ? Na otoku nas 16 i samo nas dvojica aktivni...ja uložio 30 mil resursa u rudnik ostali svi zajedno ravno 0 ! I sad bi ja htio još jedan grad ali k**** nema mjesta a inaktivci vegetiraju već dva tri mjeseca :(;(

  • Mozeli vise informacija o inaktivnim igracima ?


    Nakon koliko se vremena brisu iz igre ?, imam dosta prijatelja koji bi igrali i prebacili se na moje otoke ali je sve zauzeto svih 16 igraca je inaktivno.

  • Neverovatno prijatelji moji dobri da se na ovu temu ne odgovara, a ovo je itekako bitna tema za mene mozda i najbitnija. Imam isti problem, i zbog ovoga se lomim da li da prestanem da igram ili ipak da nastavim. Na nekim ostrvima sam ulozio po 20 miliona drva ali sve je dzaba kada samo ja i jos jedan decko igramo, tako gledano nema nikakvog naredka, a ne bih da stampam gradove svuda po mapi da bih negde uboo dobro osrvo sa aktivnim igracima. Molim vas da obrisete ljude koji su se registrovali i vise nikada nisu usli u igru, na ostrvu imam 7 ljudi od po 60 poena, zao mi je da glavno ostrvo sa mermerom na kome imam vise gradova tako propada jer nemam aktivnog komsiju i nemam mesta vise za sebe jer stoje neki nalozi ciji su vlasnici ljudi koji ne znaju da ova igra postoji, posvetite molim vas malo vremena tome da se ugase nalozi koji nisu aktivni duze od 6 meseci ili ne znam ni ja po kom algoritmu biste to sve uradili. Ovo je veliki problem za igru i veliko razocarenje kada zavrsis rezidencije a nemas gde da uglavis grad i onda satima moras da ides jer znas da mesto uzima neko ko ne zna kako se igra zove.

    d4oibcf-dba4d1dd-8bce-4601-bff4-b59549bec1de.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzBlODU4YTNhLTk5OWQtNDAyMi1hZTAyLTEzOTg0NDdhOTM2YlwvZDRvaWJjZi1kYmE0ZDFkZC04YmNlLTQ2MDEtYmZmNC1iNTk1NDliZWMxZGUucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.dp2XCQk0qMZIBso58sn9BwCNveYaLxegDUiG3pvGl4M