NALOG PREBAČEN NA DRUGI SERVER

  • So, I created a new account to start fresh - as this month I firstly got my main account DISSAPEAR, then I got is with "wrong email" and wrong password ... just after a while to get in game WHERE I WAS MABLE TO SEE MY MYAIN ACCOUNT'S cities and myself and now out of the blue,m I am LOCATE DON COMPLETELY DIFFERENT SERVER ???

    I had 2 accounts - that is the reason why I submitted "sharing ip" request ... and now I see 1 account on 1 server and the other on completely other !!!:?::?::?::?:

    THEY WERE BOTH ON ZETA SERVER and I really would like to have them again both on ZETA as this is becoming unplayable and I was on Ika for long time


    forum.ikariam.gameforge.com/attachment/56272/

  • RS I BA serveri su spojeni na BG

    Postojao je period od 2-3 nedelje kad je svaki igrac mogao da izbere na koji ce server da prebaci nalog.

    Ko god nije izabrao prebacen je nasumicno i to je to, nema popravnog.

    Jedini nacin za ponovno prebacivanje jeste uz pomoc ambrozije. U prodavnici mozete pronaci opciju.

  • Zaboravio sam napomenuti da mi je nalog i PREIMENOVAN - ovaj drugo je imao drugo ime u igri, A NE "Prometheus-5019" kako se sada nalog zove u igri

    Po ovom što je napisano ja samo mogu zaključiti da niste pokušali logirati se neki od ponuđenih svjetova, več ste greškom napravili novi nalog.

    Screenshot-1.png

  • Poštovani,

    Napravio sam nalog prije nekoliko godina, te sam igrao sa nalogom ZVRK... a također sam i probao napraviti novi nalog, no NE VIDIM NITI JEDAN NALOG da je na istom serveru na kojem mi je glavni nalog (a ideja je bila da mi ovo bude drugi nalog na kojem ću da igram dok se - trenutno na mom glavnom nalogu "iživljavaju" pojedinci farmajući me do te ,mjere da nije igrivo više ... a da ne govorim o nazivanju u porukama da smrdim i sl ... pa želim odahnuti i lagano razvijati drugi nalog na ISTOM serveru gdje mi je i glavni nalog.

    Budući da sam se vidio sa tog naloga prije N.G. kada sam i napravio selidbu, sugiran sam da sam sve odradio kako treba, no trenutno kada se ulogiram ne vidim niti jedan drugi nalog osim ova 2 - od kojih niti jedan nije na istom svijetu / serveru kao i moj glavni nalog.

  • Zaboravio sam napomenuti da mi je nalog i PREIMENOVAN - ovaj drugo je imao drugo ime u igri, A NE "Prometheus-5019" kako se sada nalog zove u igri

    Po ovom što je napisano ja samo mogu zaključiti da niste pokušali logirati se neki od ponuđenih svjetova, več ste greškom napravili novi nalog.

    Možete li provjeriti je li postojao nalog pod imenom zvrk na istom serveru kao i poison ivy ?

    Hvala