Yeter Artık Bi Çözüm Bulun Sayın Modlar...

• Aykut ne yapıyor aktif olarak çok gözükmüyor

• Ben sana ne yazıyorum sen ne yazıyorsun bu aynı ilk okul çocukları gibi cevap vermelerinden ne bekliyorsun ayna,ayna,ayna diyorsun

• Seni meşhur eden öyle bir etmiş ki yazdıklarımı algılamıyorsun bile dediğim gibi abdetsiz çok gitme camiye cemaat çarpar seni Wc de :))))

Senin basina geldi diye herkesin basina gelecek diye birsey yok. Bu konularda baya tecrübelisin baksana. Simdi sen yine haber takip ediyorum diye zirvalarsin inkar edersin ^^

Dediğim gibi 3 4 tane kelime haznen var okadar bastırılmış ki senin duyguların bu psikolojiyi bilirim çok denk geldim,etrafa sataşıyorsun genelde böyleleri sıkıntı çıkar tek seferde girer askerler dikkat et

Bak yine bozuk plak gibi yine ayni yere sardi. Baska kelime bilmiyorsan ana sinifina yazdiralim seni. Senden fazla kelime biliyorlar ^^

Ben sana ne yazıyorum sen ne yazıyorsun bu aynı ilk okul çocukları gibi cevap vermelerinden ne bekliyorsun ayna,ayna,ayna diyorsun

Sen bana birsey yazmiyorsun bunamissin. Sürekli ayni seyleri tekrarliyorsun ^^

• Senin basina geldi diye herkesin basina gelecek diye birsey yok. Bu konularda baya tecrübelisin baksana. Simdi sen yine haber takip ediyorum diye zirvalarsin inkar edersin ^^

Dediğim gibi 3 4 tane kelime haznen var okadar bastırılmış ki senin duyguların bu psikolojiyi bilirim çok denk geldim,etrafa sataşıyorsun genelde böyleleri sıkıntı çıkar tek seferde girer askerler dikkat et

Bak yine bozuk plak gibi yine ayni yere sardi. Baska kelime bilmiyorsan ana sinifina yazdiralim seni. Senden fazla kelime biliyorlar ^^

Ben sana ne yazıyorum sen ne yazıyorsun bu aynı ilk okul çocukları gibi cevap vermelerinden ne bekliyorsun ayna,ayna,ayna diyorsun

yav oyuna bakmaktan sabah namazlarına geç kalıyorsun gelmiş hala ne diyorsun

• Dediğim gibi 3 4 tane kelime haznen var okadar bastırılmış ki senin duyguların bu psikolojiyi bilirim çok denk geldim,etrafa sataşıyorsun genelde böyleleri sıkıntı çıkar tek seferde girer askerler dikkat et

yav oyuna bakmaktan sabah namazlarına geç kalıyorsun gelmiş hala ne diyorsun

he he he ben oyunu sizin kadar önemseydim sen simdi oyun oynayamazdin ^^

• bende bikersinde şehirde 31 hammadde bırakmıştım adamda gelip yağmaladı 31 hammadde kazandı, sonra şikayet etti ban yemiştim :D ikariamın kanunları çok sert hiç bir yerde böyle bi kanun sistemi yok :D

• Başıkta belirtilen konu dışına çıkıldığı için kapatılmıştır.

giphy.gif

Gladiatus - GA > İkariam - BA > Metin2 - BA > Metin2 - SGM

#TeamFF

You'll never fly alone.