Multi kontu laupīšana

  • Sveiki!


    Ir jautājums par sekojošu situāciju. Ir aizdomas, ka ir divi spēlētāji, kuriem katram ir kaut cik pienācīgi multi konti un džeki laupa viens otra multus ar savu galevno kontu. Vai šāds gājiens vispār ir atļauts? Neesmu pilnīgi pārliecināts, bet regulāri uzbrukumi šiem kontiem liek domāt, ka šāda resursu atskalošana tomēr notiek. Kā tad īsti ir, jo cik noprotu netiek izmantotas 3. personas resursu ieguvei vtml.? Nekur citur neredzēju nevienu ierakstu par šādu jautājumu.

  • Jauns forums, tāpēc arī tēmu nebūs 1.kārt :)

    2.kārt man liekas, ka tu vari zagt no sava čoma multa resursus, jo taču nekas traks tas nav, katram var būt ap 10. multi kontu un priecināt tevi ar resursiem ;)))

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S

  • Paldies par atbildi, bet vēlētos dzirdēt atbildi arī no kāda spēles operatora. Liekas nedaudz dīvaini. Jo noteikumos taču rakstīts- nedrīkst apiet spēles noteikumus, grūst (kas laikam attiecas tikai uz resursu sūtīšanu no mazāka konta uz lielāku), kaut gan es uzskatu, ka šāda "mahinācija" būtu iekļaujama pie grūšanas, bet var jau būt, ka tas tiešām nav aizliegts vai arī spēles operatori to vienkārši nevar uzķert vtml..?

  • Ir spēlētāji, kas spēlē no 2 ip adresēm, tādā veidā var atļauties uzturēt 20 kontus ;)


    Nekas jauns, ir zināmi, ir bijuši un tādi būs , spēle atļauj sabojāt sevi pašu - tāpēc baigi čīkstēt par to nav vērts . Man pašam šodien laupot pretinieka multus likās aizdomīgi, ka pats nāk sargāt ostu, bet nu resursus izzagt varēju :)

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S

  • Sveiki!


    Ir jautājums par sekojošu situāciju. Ir aizdomas, ka ir divi spēlētāji, kuriem katram ir kaut cik pienācīgi multi konti un džeki laupa viens otra multus ar savu galevno kontu. Vai šāds gājiens vispār ir atļauts?

    Šāds gājiens nav aizliegts, jebkuram ir tiesības veidot multi kontus, savienojot tos savā starpā ar IP dalīšanas līgumu, un pastāvīgi laupīt citu spēlētāju kontus (multus).

    Liekas nedaudz dīvaini. Jo noteikumos taču rakstīts- nedrīkst apiet spēles noteikumus, grūst (kas laikam attiecas tikai uz resursu sūtīšanu no mazāka konta uz lielāku), kaut gan es uzskatu, ka šāda "mahinācija" būtu iekļaujama pie grūšanas, bet var jau būt, ka tas tiešām nav aizliegts vai arī spēles operatori to vienkārši nevar uzķert vtml..?

    Tas neattiecas uz grūšanu, jo notiek vienkārša mazo spēlētāju laupīšana.

    Ja tas tiktu uzskatīts par grūšanu vai grūšanas apiešanu, tad šajā gadījumā 90% spēlētāju būtu jāsoda par mazāku kontu pastāvīgu laupīšanu.

    45d8c899d9.png

  • parpli zinu 1 visiem,,nezin ko man darit---varu ta darit iedot tev paroli ,megin tu jo nenak neviena zina ne uzvienas e-past


    paroli zinu----------bet kad spiezu aizmirs epast neko nemet ara,,to visi admini zina ka mans konts jus redzat ka viena IP,,kam tad var but citam


    Radās kļūda. Pārbaudiet ievadītos datus. citu neko nemet ara ,


    super paldies e-pastam bija izmainits viens burts



    [mod='Andzejs']Mēģini visu rakstīt vienā ierakstā, nevis ik pēc 2-5 minūtēm veidot jaunu. Ierakstus apvienoju vienā.[/mod]