Elçilik binası hakkında yardım lütfen

• Arkadaşlar ben elçilik binasını yıkmak istiyorum ama diplomasi puanın yetersiz diyor. Bunun çözümünü bana anlatabilirmisiniz. Diplomasi puanını nasıl yükseltebilirim acaba. Şimdiden teşekkürler.

• şimdi bu bir paradoks kardeşim :) diplomasi puanı sadece elçilik yükseldikçe artan bir şey. Hem elçiliği yıkıp hem diplomasi puanın artmaz. biriyle ticaret anlaşması yaptıysan elçilik yıkımına müsaade etmez.

Yedi Denizin ve Epsilon Diyarı'nın Bir Zamanlar BarbarosPaşa'sı

LuciusVorenus

Şimdi Hera'da..

• şimdi bu bir paradoks kardeşim :) diplomasi puanı sadece elçilik yükseldikçe artan bir şey. Hem elçiliği yıkıp hem diplomasi puanın artmaz. biriyle ticaret anlaşması yaptıysan elçilik yıkımına müsaade etmez.

Ağzına sağlık üstat. Soru soran arkadaşları geri çevirmeyelim, birleşmeden sonra oyun reklamını yaptılar. Yeni oyuncular geldi, onları kaybetmemek gerek. Biz dahil bir çoğumuz tabirimden dolayı affola kaşarlanmış durumdayız. Yeni soluk olur, onları oyunda tutmak gerekir.

Yanlış anlaşıldım galiba. Benim derdim diplomasi puanı falan değil. Yani bana gelen ikaz şu. Tamamen yık diyorum bana diplomasi puanın yetersiz diyor. O zaman da benim anladığım binayı yıkabilmem için diplomasi puanı gerekiyor şeklinde. Yani sözün özü ben Elçilik binası istemiyorum. Kurmuş oldum bir kere yıkılmıyor yahu :D

• Tamam işte halihazırda kullandığın bir anlaşma olduğunu düşünüyorum. bir ittifak kurmuş olabilir, ticaret anlaşması olabilir, garnizon anlaşması olabilir vs. o anlaşmayı diplomasi bölümünden anlaşma başlığı altında görebilirsin. O yüzden binanı yıkamıyorsun. yada ittifak kurduysan o ittifakı iptal etmen gerekiyor.

Yedi Denizin ve Epsilon Diyarı'nın Bir Zamanlar BarbarosPaşa'sı

LuciusVorenus

Şimdi Hera'da..

Edited 2 times, last by FcitaS ().

• Tamam işte halihazırda kullandığın bir anlaşma olduğunu düşünüyorum. bir ittifak kurmuş olabilir, ticaret anlaşması olabilir, garnizon anlaşması olabilir vs. o anlaşmayı diplomasi bölümünden anlaşma başlığı altında görebilirsin. O yüzden binanı yıkamıyorsun. yada ittifak kurduysan o ittifakı iptal etmen g

Yok abi ya hiç öyle anlaşmam ittifak falan yok. İlk defa kurdum kurduğum yer hoşuma gitmedi silip başka yere kurayım dedim bir türlü silinmiyor deli oldum vallaha :D

• Tamam işte halihazırda kullandığın bir anlaşma olduğunu düşünüyorum. bir ittifak kurmuş olabilir, ticaret anlaşması olabilir, garnizon anlaşması olabilir vs. o anlaşmayı diplomasi bölümünden anlaşma başlığı altında görebilirsin. O yüzden binanı yıkamıyorsun. yada ittifak kurduysan o ittifakı iptal etmen g

Yok abi ya hiç öyle anlaşmam ittifak falan yok. İlk defa kurdum kurduğum yer hoşuma gitmedi silip başka yere kurayım dedim bir türlü silinmiyor deli oldum vallaha :D

İttifak üyesi değilsen ve herhangi bir antlaşman yoksa yıkabiliyor olman lazım. Yine de kurmayı düşündüğün şehre kur, sonrasında hoşuna gitmeyen yerdeki elçiliği yık doğrudan çözüm bu olur.

You don't win silver you lose gold.

• Yok abi ya hiç öyle anlaşmam ittifak falan yok. İlk defa kurdum kurduğum yer hoşuma gitmedi silip başka yere kurayım dedim bir türlü silinmiyor deli oldum vallaha :D

Önce baska sehrine kur. Ondan sonra yikabilirsin :)

Anladım ne demek istediğini ama onu denemekten de korkuyorum sebebi şu ya başka şehre kurup silmeyi deneyip yine silinmezse aha işte o zaman bina yerine ben ruhen yıkılmış olurum. Çünkü bende simetri hastalığı var o sinirle 8m lik hesabı komple yıkıp ikariamı terkederim vallaha hahahahaa

• Yok abi ya hiç öyle anlaşmam ittifak falan yok. İlk defa kurdum kurduğum yer hoşuma gitmedi silip başka yere kurayım dedim bir türlü silinmiyor deli oldum vallaha :D

Önce baska sehrine kur. Ondan sonra yikabilirsin :)

Anladım ne demek istediğini ama onu denemekten de korkuyorum sebebi şu ya başka şehre kurup silmeyi deneyip yine silinmezse aha işte o zaman bina yerine ben ruhen yıkılmış olurum. Çünkü bende simetri hastalığı var o sinirle 8m lik hesabı komple yıkıp ikariamı terkederim vallaha hahahahaa

o zaman bir arkadaşından ricacı ol, senin yerine denesin sen denemeden sonucu öğrenmiş ol :)