oFF vs. FED

  • De-a lungul anilor ne-am mai intalnit, sub diferite forme. Aceeasi jucatori "exceptionali" peste tot! Greii serverului Alpha!


  • ZbzeaFM.jpg


  • ZbzeaFM.jpg


  • si cateva batalii mai mici navale ...

    imageedit-14-6609913058.png

    Edited 2 times, last by Donna ().

  • imageedit-14-6609913058.png

  • Din seria "alergi singur si iesi pe locul doi" :

    Dupa ce a stat sa dea vreo 25 de serii ca sa omoare navele racheta nici macar un raport bun nu a scos ! :S


    Orasele mai au si ziduri :P ... 32 de runde pentru acest raport


    imageedit-14-6609913058.png

  • ZbzeaFM.jpg

  • :closedthread::closedthread::closedthread:

    ZbzeaFM.jpg

  • ZbzeaFM.jpg





  • ZbzeaFM.jpg

  • Am sa postez in oFF vs Alpha de indata ce toti se vorbesc sa vina peste oFF. Nu ca am fii foarte multi activi militari. Ei vin ca sunt prea slabi sa se bata cu altii si au hotarat sa incerce sa bata 1..2 oameni din oFF. Nu ne plangem. Umilim valoarea lor care e mult sub multimea vida la patrat. Niste jucatori faimoisi ai ikariamului despre care sunt cateva carti scrise. Carti nu gluma.

    Asa cum am spus...nu ma plang, o sa lupt cand pot si cum pot. Si cu cat mai putine pierderi. Nu voi sta capra asa cum vor ei. Bineinteles ca ei vor sa fie o lupta usoara de aceea au si venit IARA toti. Ca singuri ca alianta nu sunt in stare sa lupte contra altor aliante.

    Scriu si ca vreau sa ramana clar ca atunci cand ii TOC sa nu planga iara ca tot eu am fugit. Sa steie mult si bine in zona.... ca de aia sunt niste femei in pelea goala....


    ZbzeaFM.jpg