Czarny Rynek do likwidacji?

 • Witam Wszystkich graczy i zapraszam do rzeczowej oraz fachowej dyskusji na ten temat, jeżeli ktoś z Was ma cos mądrego do powiedzenia to bardzo proszę , może ktoś kto ma jakiś wpływ na decyzje pochyli się nad tym i odpowie na pytanie:

  Czy usuwamy Czarny Rynek z gry, czy tez nie?

  Zapraszam to wyrażenia swoich opinii:

 • Nie usuną Czarnego Rynku, już Ci mówiło to wiele osób.


  Czarny jest problematyczny, gdy ściąga się za jego pomocą RG z mułów (spoza sojuszu, albo z sojuszu z zasiadanego konta, bez znaczenia na moje). Drobne wymiany RG pomiędzy głównymi kontami aktywnych graczy są pomocne, a nie psują rozgrywki.


  Skoro usunięcie Czarnego Rynku przez developerów odpada zostaje jedynie opcja umowy pomiędzy graczami na nie budowanie Czarnego/nie ściąganie za pomocą Czarnego RG z mułów/rezygnację z trzymania RG na mułach/rezygnację z mułów (wystarczy umówienie się na 1 z tych 4 opcji, żeby rozwiązać Twój "problem", najlepsza jest oczywiście ostatnia, ona rozwiązuje też kilka innych problemów oprócz tego z Czarnym).


  Wiele razy już pisałeś o Czarnym, jeżeli na prawdę Ci na tym (likwidacji lub ograniczeniu jego użycia, bo obstawiam, że i to Cię zadowoli) zależy to zacznij od siebie oraz sojuszu. Gramy razem na Orphku, Marvel nie ma skarbonek (i ogólnie mułów), więc nie bylibyście sami :))