Czarny Rynek do likwidacji?

  • Witam Wszystkich graczy i zapraszam do rzeczowej oraz fachowej dyskusji na ten temat, jeżeli ktoś z Was ma cos mądrego do powiedzenia to bardzo proszę , może ktoś kto ma jakiś wpływ na decyzje pochyli się nad tym i odpowie na pytanie:

    Czy usuwamy Czarny Rynek z gry, czy tez nie?

    Zapraszam to wyrażenia swoich opinii:

  • Nie usuną Czarnego Rynku, już Ci mówiło to wiele osób.


    Czarny jest problematyczny, gdy ściąga się za jego pomocą RG z mułów (spoza sojuszu, albo z sojuszu z zasiadanego konta, bez znaczenia na moje). Drobne wymiany RG pomiędzy głównymi kontami aktywnych graczy są pomocne, a nie psują rozgrywki.


    Skoro usunięcie Czarnego Rynku przez developerów odpada zostaje jedynie opcja umowy pomiędzy graczami na nie budowanie Czarnego/nie ściąganie za pomocą Czarnego RG z mułów/rezygnację z trzymania RG na mułach/rezygnację z mułów (wystarczy umówienie się na 1 z tych 4 opcji, żeby rozwiązać Twój "problem", najlepsza jest oczywiście ostatnia, ona rozwiązuje też kilka innych problemów oprócz tego z Czarnym).


    Wiele razy już pisałeś o Czarnym, jeżeli na prawdę Ci na tym (likwidacji lub ograniczeniu jego użycia, bo obstawiam, że i to Cię zadowoli) zależy to zacznij od siebie oraz sojuszu. Gramy razem na Orphku, Marvel nie ma skarbonek (i ogólnie mułów), więc nie bylibyście sami :))

  • Nie no, pozbądźmy się negatywnych emocji.

    Rzeczywiście można obgadać plusy i minusy tego budynku aczkolwiek nie mamy wpływu na to by jakiekolwiek pomysły wprowadzić w życie :).

    Każdy będzie go używał ,bo ktoś inny używa itd.Grałem jak nie było rynków i gram jak są.

    Śmiało mogę powiedzieć, że przed czarnymi rynkami nikt u graczy nie widział armii rzędu 3,6 mln czy nawet milion rg ;) w jednym czasie , było to niemożliwe rekrutując -nawet mając wszędzie pełne magazyny siarki to rg się szybko zużywało w bitwach -dużo szybciej niż się doszkalały nowe okręty/jednostki.

  • hitku czekamy na twoją wypowiedzieć ale myślę że zmieniłeś zdanie co do rynkuNie wiem czy ty

    jeśli to pomoże ze hitek w końcu zamilknie mikus pisz dalej nikt za nim nie będzie tęsknić to jest po prostu 0

    Nie wiem czy Ty Czarny czekasz na moją wypowiedź ?

    Skoro publicznie piszesz że jestem zerem i popierasz likami obrażanie mojej osoby , to myślę że nie ma ma sensu zabierać zdania .

    Jedynie co mogę powiedzieć to te osoby które korzystają nie z jednego, ale wielu Czarnych Rynków po ich likwidacji byli by Zerem.

    To tyle.

    Wyjątkowo dla Pana Czarnego moja odpowiedź

    Proszę oszczędź sobie chamskie wrzutki na mój temat.

  • hitku czekamy na twoją wypowiedzieć ale myślę że zmieniłeś zdanie co do rynku

    Nie rozumiem agresorze jednej rzeczy? Dlaczego prosisz mnie o wypowiedź dot. Czarnego Rynku, a jak się wypowiem od razu zajeżdżasz Hejtem.?

    Może jednak warto wrócić do poprzedniej nazwy sojuszu czyli ŚWIRY!

    Odnośnie największych handlarzy na Czarnym Rynku masz tu:


    1 Mikus DUCK 19,220,205 Napisz wiadomość
    2 Ambasador pokojowy -CP- 9,030,332 Napisz wiadomość
    3 Dunpeal -CP- 5,661,191 Napisz wiadomość
    4 Kukuruku OfC 5,110,435 Napisz wiadomość
    5 BRO rar 4,985,334 Napisz wiadomość
    6 Mecenas michał1920 -AT- 4,866,737 Napisz wiadomość
    7 Pan Kamieniołomów kokss -AT- 2,263,982 Napisz wiadomość
    8 Pan Radek ONIEE 2,263,669 Napisz wiadomość
    9 Ulubieniec Achillesa Uzumaki Rezzi DUCK 2,132,308 Napisz wiadomość
    10 EGO BOB DUCK 1,970,703 Napisz wiadomość

    Natomiast ataki na moja osobę potwierdzają, że dużo znaczę bo jak by było inaczej to by nikt ze mną nie walczył.

    Natomiast Panie Czarny , musisz przejść do sojuszu DUCK by mieć zaszczyt walczyć ze mną pod przykrywką Lorda Voldemorta7.

    Inaczej nikt z Tobą nie powalczy.

    Ostatnia rzecz. Zacznij ludzi szanować bo przez taką postawę robisz się malutki!

    Więcej mnie nie proś o zabieranie głosu.

    Postaraj się zamilknąć bo Harry Potter zrobi co swoje i znikniesz na wieki!

  • Zaszczyt? hahahahahahaha nie mogę serio sikam ze śmiechu kolejny raz udowadniasz że masz się za nie wiadomo co

    A co do lorda Czarny Pan stworzył 7 horkrusów poznałeś 1 z ich jeszcze 6

  • Widzę że masz problem, no trudno. Już z nic z tym sie nie zrobi.

    Jeszcze raz powtórzę i kończę . Czarny Rynek do likwidacji!

    Ps. Czarny jak chcesz mnie hejtowac to załóż nowy wątek dot. mnie :)

    Tu pisz na temat Czarnego Rynku.

    Pa!

    Edited once, last by Mr. Hitek ().

  • Nie hejtuje po prostu lubię cię wkurzać bo wtedy robisz z siebie błazna jak przed chwilą i ludzie mają się z kogo pośmiać

  • Na spokojnie kolego, kupisz jeszcze z 500k rg i też będziesz w top10, bo wiele Ci nie brakuje, nie poddawaj się:!:8)

  • Natomiast ataki na moja osobę potwierdzają, że dużo znaczę bo jak by było inaczej to by nikt ze mną nie walczył.

    Ja to tylko tak dodam, że zaatakowaliśmy Ciebie u Ciebie w miastach bo uznaliśmy, że ktoś tak rozchwiany emocjonalnie i słaby psychicznie może przez to pomóc nam w zwycięstwie swoim zachowaniem pełnym paniki i płaczu.

    PS. Co się w sumie stało bo ściągnięcie Michała tam w panice dało nam nie dość, że masę raportów to i jeszcze furtkę do zrobienia tego samego aby wam utrzeć nosa :D

  • Czyli Hejtujesz!

    Już zgłosiłem Ciebie i uważaj na swoje komentarze , bo możesz skończyć tą grę szybciej niż myślisz.

    Wypowiadaj się na temat.

    Czy ja dobrze słyszę? Ty mi grozisz?

    Nic raczej nie usłyszysz , a jedynie przeczytasz, a jak czytasz to staraj się to zrozumieć:)

    Nie wiem czym mam Tobie grozić , jeżeli faktycznie ci czymś grożę to nazwij to po imieniu.:)

  • Proszę Moderatora o zakończenie tego wątku bo co nie którzy nie zrozumieli pytania mojego, a związku z tym dalsze rozważania nie mają sensu.

    Deal

    Gamma - Corey [V S]



    "Mam sto rąk, sto sztyletów… gdy chcę, sto ran zadam"