ראיון עם השחקנים המובילים בארץ ~ טופ 1 ואוויל הכפר

• כיום, השחקנים המובילים באיקרים ישראל בקטגוריית הניקוד כללי, נמצאים בשרת בטא.

Top 1 עומד על 81,637,555 ניקוד

ואוויל הכפר על 73,672,782 . סכומים מטורפים, נכון?

______________________________________________________________________________________________

ראיון עם השחקן Top 1

"אומנם גאפ מאוחדים, אבל בטווח הארוך הם יפסידו."

שלום Top 1, אתה יכול לספר לנו על עצמך?

אני אבי, בן 22 מירושלים. סיימתי צבא לא מזמן ביחידת הצנחנים.

כיום, אתה השחקן המוביל בארץ בקטגוריית הניקוד כללי. יש לך טיפים שתרצה להעביר לשחקנים?

אני לא חושב שיש דרך אחת לבנות יוזר וגם לכל אחד יש תנאים שונים ואני אסביר למה. אני, בתחילת דרכי שיחקתי ללא אמברוסיה.

לכן, הייתי מחוייב ל4 מחסנים בנוסף למאגר על מנת לבנות דברים ולהתקדם. אני ממליץ למי שרוצה באמת לרוץ בניקוד, לבזוז בלי סוף.

שם אתם תמצאו את הכמויות הגדולות של המשאבים. תבנו מבני מוזילים בצורה חכמה, ולא להשקיע במחקרים דרך אקדמיות אלא רק דרך ניסויים, שזה גם מחזיר אותנו לנושא הקודם. תבזזו בלי הפסקה. אתם מפחדים לבזוז שחקנים גדולים מכם בניקוד? אין לכם ממה לפחד. כמו שספרטה ציין בעבר - לא משנה מי אתם אתם יכולים להביא פייט. ואם אתם בכל זאת מסתבכים והגעתם למצב שאתם לא יכולים להלחם ~ תפנו לשחקן חזק

אחר שמוכן לעזור לכם. לדעתי, הדרך הטובה לבנות מהר ויעיל זה להחליט איפה היוזר כרגע עומד. אם אתה נלחם, או בונה, לא גם וגם מהסיבה הפשוטה שכשאתה מחליט רק לבנות, אתה יכול לוותר על כמה מבנים שהם "חובה" . לדוגמא, שגרירות, שוק שחור ועוד. כמובן שזה רק אם אתם רוצים אך ורק לבנות ולא להגדיל את המקסימום של השחקן שלכם. וגם אז - אתם יכולים לפרק את מה שבניתם במקום ולבנות מחדש מה שאתם רוצים. יש מקום לטעויות. מזה לומדים.

אני אגיד שמות של בריתות, תגיד לי מה הדבר הראשון שעולה לך לראש כשאתה רואה אותם. TOXIC RTF-N JUP

כשאני שומע את המילה טוקסיק, אני ישר חושב על זטא. המשך ברית ביוואן וההשתלטות המהירה שלהם על ידי יוזרים עם גנרלים וזהב. בעניין בטא - אני פחות בקיא, אז אענה על החלק הראשון

של השאלה ~ "מה הדבר הראשון שעולה לי לראש". ארטיאף, ברית פדרציה אשר שולטת בחברה ותיקים ומאוחדים. יודעים לשחק מאוד ומאוחדים כקבוצה. אך כמו כל ברית

טופ שאין לה מתחרים, רומסת כל מי שלא מסתדר לה. וזה הדבר שיכול להביא ואכן הביא בריתות רבות לסופם. כמו טוקסיק וגאפ, מוכנים וגם קונים כמויות רבות של גנרלים וזהב. כשאני שומע

את גאפ, הדבר הראשון שעולה לי לראש היא המנהיגה מור. למרות שאיני מכיר אותה, לפי מה ששמעתי וקראתי בפורום הם אותם חברה כמו טוקסיק, בעיקר באים לנסות ולהראות מי הבוס עם אמצעים של קניה, ניסיון

רב במשחק, וזמינות עצומה.

בתור שחקן שצופה מהצד, מי אתה חושב שינצח במלחמה שמתנהלת בשרת בטא?

לדעתי איקרים יותר ממשחק אסטרטגיה זה משחק של השקעה לטווח ארוך וחברים במיוחד חברים, אני חושב שאומנם בברית גאפ יש חבורה מאוחדת אבל לדעתי הם לא משחקים לטווח הארוך

אני לא אומר את זה מהיכרות אישית אלא מהסתכלות מהצד, אך מהצד כמו שזה נראה תמיד החבורה של טוקסיק גאפ בטוח יש עוד שמות שהיו להם בזמנים כאלו ואחרים הם משקיעים תקופה

חזקה של זמינות ומשאבים ועושים הפיכה, אך הזמינות שלהם לטווח הארוך לא פחות חזקה, מוסיף לזה את העניין שהרבה מאוד חברה מברית

גאפ הם ילדים שדברים אצלם משתנים לרוב יותר חלק מתגייסים אז הזמינות יורדת, כל זה

לעומת ברית ארטיאף שהם חבורה ששרדה כמה טלטלות הם הרבה זמן במשחק ומתכוונים להישאר הם לא באו להשקיע את מאמץ בזמן כזה או אחר פחות

מתרגשים מעליות או מורדות ויודעים שבסוף השלד החזק יותר(הם מקווים שזה הם) ינצח, תוסיף לזה שרובם חברה יותר מבוגרים שכבר יותר יציבים

ואין להם יותר מדי שינויים במשחק וחברים שנים. אני כמו שאמרתי רק צופה מהצד אך מהתבוננות לאורך שנותי במשחק מלחמות רבות שהשתתפתי

ואף מלחמות שרק צפיתי מהצד לרוב ההימור שלי מצליח. לשמחתך אני אגיד שאני לא חושב שהניצחון פה יהיה חד משמעי אלא יותר בכיוון

שארטיאף ישיגו את מה שהם רוצים שזה שקט ושליטה בשרת שזה פשוט יקרה ברגע שברית גאפ פחות ילחצו עליהם שזה כבר לפי מה שאני לפחות מרגיש קורה לבד

תודה על השתתפותך!

בשמחה רבה.

______________________________________________________________________________________________

ראיון עם אוויל הכפר, מקום שני בארץ בקטגוריית הניקוד כאשר יש לו 73M ניקוד כללי

"גם מור וגם אריק הם תותחים."

היי, ספר על עצמך בקצרה

משחק באיקרים מ- 2008 מההתחלה של בטא.

13 שנה במשחק, עברו הרבה דברים .. רוב השנים הייתי ביופיטר עוד מהמלחמה הקודמת מול RTF.

בזמן המלחמה ההיא הציעו לי ביופיטר לעבור לכמה שחקנים שונים עד שהגעתי לשחקן שלי, שבזמנו היה קצת יותר ממיליון

ניקוד כללי. אני חושב שלפני בערך 10 שנים המלחמה הקודמת קרתה.

כיום אתה השחקן השני הכי מוביל בארץ מבחינת ניקוד כללי, יש לך טיפים לשחקנים חדשים והמלצות שאתה רוצה לפרסם?

יש לי כמה שהעלתי כמה פעמים בפורום, ולא כולם הסכימו איתי, אחד מהם זה מרתפי יין -- הם יחסית די מיותרים. אבי (טופ1) באמת נותן פייט רציני בניקוד, לא דמיינתי

שמישהו יכול להתקדם בקצב כל כך מהר. להתמקד באיים מפותחים זה גם חשוב, וכמובן לתרום להם.

אני גם רואה שאתם באותו ברית, מה גרם להקמת Venco שאתה נמצא בה במשך כל הזמן הזה?

החלטתי לפרוש מיופיטר כי לא רציתי להשתתף במלחמה הנוכחית הסיבה הראשונית למלחמה הייתה די מטופשת אבל זה התנפח, ואנשים סתם חיפשו מלחמה. מה גם, שאני לוחם גרוע.

מה אתה חושב על המלחמה שמתקיימת בשרת בטא?

אני לא מכיר את כל השחקנים בבריתות האלו אז קשה לי לומר,אבל אני יכול לענות על שחקנים ספציפיים שאני מכיר.

אני חושב שהמלחמה הנוכחית טובה לשרת, היא מראה כמה שחקנים מצויינים יש לנו כאן, והשרת חי ובועט.

במשחק מלחמה, צריכות להיות מלחמות. גם מור (אבשלום) וגם אריק הם טיטאנים. לדעתי, הבעיה נעוצה בצורת המשחק שיש היום.

בוא נגיד זאת כך: השרתים בישראל מעודדים עליה מכל קצוות תבל.

אתה מכיר שחקנים שתרצה לציין לטובה?

אריק, אבשלום, ומג'יק.

אריק ואבשלום מחזיקים את המלחמה הזאתי כבר תקופה וזה לא דבר קל טרטור

נוראי והתעסקות שאני לא יודע איך הם מצליחים לסבול אותם וזה כמובן מראה כמה הם שחקנים טובים.

מג'יק, נמצא בין הפטיש לסדן בניהם -- אני לא הייתי רוצה לשפוט במקומו. (קח לדוגמא את המקרה שיופיטר הקפיצו 60 מיליון גנרלים עם שון גוקו)

ובנוסף לכך, כרגע הוא האדמין היחיד שמדבר בחופשיות עם הקהילה.

תודה על השתתפותך!

anytime

אם נהנתם, אני אשמח שתשאירו לייק ותגובה לפוסט

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• כל הכבוד דניאל יוזמה יפה ואחלה ראיונות

וכמובן כל הכבוד לשניהם ששיתפו פעולה

nqjyeln32jgz.png

• ראיונות נחמדים, אשמח לראות עוד כאלה…

אך לדעתי טופ ניקוד הם פחות פאקטור בשרת… בטח בשרת שמתנהלת בו מלחמה גדולה כמו הנוכחית.

ולגבי טופ1 היקר, אצטט את חברי לאטוס כתגובה למה שרשמת -

#יופיטר_לצד_האמת_תנצח

• מזכירה נשכחות.

יופיטר ניכנסה למלחמה הנוכחית (וגם לכל המלחמות הקודמות) - כי הותקפה.

כי מישהם חשבו שהם ישלטו בבטא בכח הכח והרודנות ויפרישו ככה סתם שחקנים.

יופיטר קמה כדי למנוע את זה ועומדת בתפקיד לא רע...

טופ1 אל דאגה חבר. אנחנו פה מתחילת השרת לפני כל ברית אחרת ולא הולכים לשום מקום... לא עזרו לאויבנו כל הבגידות, גלי הפריצות וכל גלי הבאנים. עברנו ונעבור הכל...

אנחנו מלוכדים וחלקנו הגדול חברים עוד לפני ששיחקת כנראה.

אויל הכפר - כמו שידוע לך מראש הנהגת יופיטר הוותיקה התנגדה לשימוש בכפולים, לגושי הצבא והזהב ולריכוזי יוזרים - אולם - ההיתר הגורף של המשחק לזה, והעובדה שאר טי אף "שמרה לנו" על הצבא - חייב אותנו להיערך תחת אש אבל בהתאמה.

נראה לי שהוכחנו כי אנחנו יכולים לעשות הכל רק יותר טוב (טוב נו לא הכל, פריצות ובאנים זה לא התחום שלנו).

RealSparta כל הכבוד על ההשקעה בפורום.

1de02f17430bdfed103ab83cc63d98e8.png

• אני אמנע כרגע מהתחזיות שלי למי שפחות אהב או יותר אהב נשאיר את זה לתגובה אחרת שבכיף מי שרוצה נדבר על זה.

דבר ראשון כל הכבוד לספרטה על הראיון העריכה (הזמינות ציפיתי ליותר ממשהו במלחמה אבל מי אני שאשפוט).

דבר שני כבר שלחו לי שלושה אנשים במשחק שאלה לגבי הניסויים לעומת מדענים אז קודם כל תשלחו בכיף הודעות אני אגיב בכיף ותשאלו מה שבא לכם.

לגבי המדענים אז ככה אם אתה שחקן שחזק במחקרים אתה תחקור בערך 10 אלף נקודות מחקר לשעה(זהכמעט המקסימום שאפשר אז אני משער שהרוב יהיו הרבה פחות), ושחקן בעל 10-11 ערים שבנוי טוב מייצר בערך כ50 אלף משאב לשעה.

אז בהנחה שאתה רוצה לעוף על מחקרים וכמובן מייצר כמות כזאת של נקודות מחקר יש לך אמברוסיה להמרות ולכן המשוואה פשוטה

חמישים אלף משאב מול עשרת אלפים נקודות מחקר מה שאומר שלאחר שש שעות יוצא ש

עשית 300 אלף משאב לעומת 60 אלף נקודות מחקר

עיר שיש בה את החוסך קריסטל עולה 300 אלף קריסטל 220 אלף נקודות מחקר יותר מפי שלוש נקודות מחקר באותו זמן.

וזה לפני שאני מדבר על כמה משתנים שמריצים הרבה יותר כמו זה שאתה יכול לקנות באמברוסיה 20 אחוז יותר תפוקה ואז באחוזים של 20 אחוז מ50 אלף יוצא כמות מרשימה במיוחד שהחישוב שלי של 10 אלף נקודות מחקר בשעה זה כבר אחרי שהרצתי עם אמברוסיה.

בנוסף מבחינת זהב החיסכון הוא גם משמעותי משום שמדענים הם מאוד יקרים ו10 אלף נקודות מחקר לדעתי עולה יותר מייצור של 50 אלף משאבים וזה לפני החישוב ש50 אלף משאבים כמו החישוב הראשוני למעלה הרבה יותר שווה

• כל מה שיופיטר החדשה היית צריכה זה את שמחה,
    אני כאן עד הסוף. שמח להלחם לצד יופיטר ובמיוחד לצד מור
    שאפו לכל הלוחמים של רטף נותנים פייט טוב ללא ספק מספקים הנאה צרופה מקווה שנפגש קצת בערים שלנו גם.

שאפו לכל הלוחמים של רטף נותנים פייט טוב ללא ספק מספקים הנאה צרופה מקווה שנפגש קצת בערים שלנו גם.

שליט בטא הגיע לפורום

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• דבר ראשון כל הכבוד לכתב ולמחיה פורום איקרים ישראל

אני לא מסכים עם אבי לגבי המחקרים, ואני חושב שצריך גם לחקור באקדמיות (עדיפות 12 ערים עם שלב 32) וגם עם קריסטל, אבל זה פולמוס די גדול במשחק

לסיים את כל המחקרים זה פרוייקט רציני שלוקח הרבה זמן, ולדעתי צריך להפטר מזה כמה שיותר מהר

יופיטר הם ללא ספק ברית עקשנית עם חברים עקשנים

(כנראה גם בגלל זה השתלבתי שם טוב כל השנים האלו)

עניין שמירת זהב או צבא והקפצות וכו' זה עניין בעייתי במשחק ולא רק אצלנו, אני מצטער שגיימפורג' התקפלו בעניין הזה עם האיחוד

איך פעם כתבו בשיר: זה כואב, זה יכאב, אבל בסוף זה ישתחרר

• היה ממש כיף לקרוא את זה, לומד תמיד דברים חדשים מהראיונות האלה.

כל הכבוד ספרטה שאתה מוסיף דברים לפורום.

In Jupiter we trust!!!

• מה ניפגעת הוא מדבר אמת? תמשיכי להיתפס על בריתות חזקות ואנשים כדי לשרוד ותגידי שזה בזכות עצמך

אההההה מתוקיייי נזכרת לבוא?

!!תזכור דבר אחד חשוב!! - הדג נמצא בצלחת אתה יודע למה? כי הוא פתח את הפה

הזמן יעיד... עוד נושיב את כולכם בבוסטר ונעשה לכם טיול ספארי נחמד

שתבין מה זה לאורך זמן תבין גם את הראש של ארטיאף צלמו בנתיים תמונות לפורום ניפגש בסוף בנתיים תהנו מהסיבוב

• לא חושבת שאנונימיים אמורים לחלק ציונים לשחקנים כאן...

זה די מצחיק.

חחח

1de02f17430bdfed103ab83cc63d98e8.png

• לא חושבת שאנונימיים אמורים לחלק ציונים לשחקנים כאן...

זה די מצחיק.

חחח

לא חושב שאת אמורה לחשוב בהתחשב בעובדה שמחשבה היא לא הצד החזק שלך

?חחחח - שלי 4 ח' ראית

• הדבר היחיד שאתם יודעים לעשות לאורך זמן זה לקבל בראש ולקוות שנשתעמם מזה

מביך שאתם מקבלים בראש 24/7 ומתים מפחד להילחם בכל מקום שהוא לא עיר שלכם כי רק תקבלו יותר חזק בראש ואתם עוד קוראים לזה להילחם

בדיבורים בפורום אתם אלופי העולם (וגם זה רק מאחורי מסכות) במשחק שחקנים סוג ב' שמפחדים מהצל של עצמם והדבר היחיד שמחזיק אותם במשחק ונותן להם תקווה זאת המחשבה שאולי יום אחד נשתעמם כבר מלהתעלל בכם

nqjyeln32jgz.png

• ?מי זה? מה הוא צריך

• כמו תמיד אין לך תשובות להתמודד עם האמת

מה נעשה איתך אתגר לא רק שאתה בדיחה במשחק אתה גם בדיחה בפורום

לפי מה שהבנתי אתה אפילו לא נלחם (לא שאפשר לקרוא למה שאתם עושים להילחם) כל הודעה שלך אתה רק מעלה את הרף מבוכה

nqjyeln32jgz.png