Monopolowy (MONO) vs New Soul-Takers (N_S-T) - Dyskusja

  • Pozdrawiam dwa sojusze i życzę powodzenia:)

    > choć warto by było ustalić szczegóły walk przed wypowiedzeniem wojny, bo cała potyczka nie będzie miała sensu :)

  • Pozdrawiam dwa sojusze i życzę powodzenia:)

    > choć warto by było ustalić szczegóły walk przed wypowiedzeniem wojny, bo cała potyczka nie będzie miała sensu :)

    Nie jestem w stanie zrozumieć "ustawek" jeśli chodzi o wojny. Traci to jakikolwiek sens strategiczny w tym miedzy innymi element zaskoczenia.

  • Dla hitka to jeszcze najlepiej powiedz ile masz rg w jakim miejscu stoisz i o której będziesz atakować a i omówcie się od razu ze on wygra bo inaczej będzie płakał że grasz nie uczciwie no i najlepiej bo zrobiłeś za duzo rg albo zaatakowałeś nie to miasto które mogłeś

  • Dla hitka to jeszcze najlepiej powiedz ile masz rg w jakim miejscu stoisz i o której będziesz atakować a i omówcie się od razu ze on wygra bo inaczej będzie płakał że grasz nie uczciwie no i najlepiej bo zrobiłeś za duzo rg albo zaatakowałeś nie to miasto które mogłeś

    :)

    Biel i czerń - myślę, że jest pewne rozwiązanie pomiędzy tymi - jutro wstawię propozycje do dyskusji będzie można obgadać a kto wie może niektóre sojusze będą chciały to zastosować . Nikt niczego nie będzie musiał ale będzie to ciekawa opcja dla chętnych, którzy chcą powalczyć w przyszłości z ograniczeniem magazynów i pewnością że przeciwnik nie będzie uciekał czy walił kolosami.

    Coś pomiędzy taktyką blitzkrieg a rozrzucaniem ulotek z napisem,, zaatakujemy o godzinie 12 :00 x54:y76;). miasto 1, miasto 2 miasto 3 - dajcie znać czy możemy '' :D

  • Jak byś nie kombinował zawsze komuś będzie coś nie pasować a to trawa była za mokra lub za sucha a to im wiało a nam nie i tak dalej

    ale chętnie przeczytam co proponujesz może się uda i każdemu prócz hitkowi będzie pasować bo jemu to nic nie pasuje

  • ale beke mam z tego Koszulixa xd

    Ja mam bekę kolejnego poziomu logicznego (swoista meta-beka), a związaną z repertuarem MONO.

    Gotować się na wojnę z sojuszem, który dopiero co toczył walki, uprzedzając o tym w okresie krótszym niż dobę, by następnie skarżyć się na to, że członek Waszej akademii (AMONO) włączył Kolosa.


    Panowie, wypada mi gratulować pysznej komedii!

  • Piękna szopka panowie ale niestety zapisujemy raporty wszystkich bitew na discordzie. W zwiazku z tym dla tej pieknie twającej komedii z waszej strony dam tylko załączniki aby publika mogła się pośmiać jeszcze bardziej:

  • Piękna szopka panowie ale niestety zapisujemy raporty wszystkich bitew na discordzie. W zwiazku z tym dla tej pieknie twającej komedii z waszej strony dam tylko załączniki aby publika mogła się pośmiać jeszcze bardziej:

    To nie nasz problem kogo przyjmujecie do swojej akademii.

  • Brakowało mi tego, troszkę starego ika w pigułce, bądź dzbanem NST, używaj kolosa na oficjalce bo tylko eko się liczy, zmień nazwe swojej akademii na nazwę przeciwnika, udawaj że to on nie Ty. Brakowało mi takich cwaniaków <3 PIĘKNA SPRAWA. Teraz chociaż wiadomo kto na serwerze jest pośmiewiskiem numer jeden :D

  • To zabawne oskarżać nas o bycie wczorajszymi, gdy po drugiej stronie jest sojusz Monopolowy.