Dengenin Multileri ve Yalanlari Seri 1

• Sevgili ikariam severler. Ortada Çırak, hsl ve BAYX nicklerini kullanarak korsanda bildiginiz üzere bir multi dolasmaktadir. Şimdi bu hesap dengelilerin dedigimde Dengeliler bir hışın foruma gelerek yalalarına ve iftiralarıma başladılar. Şimdi resimlerle dengenin multisini kanıtlarla ortaya koyuyoruz.

94tzan9.jpg

Şimdi papii isminde bir şahsiyet ile konuşuyor. Peki papinin ittifakina bakalim. P-B diye bir ittifak gözüküyor.

Peki kim bu P-B ittifaki. Denge ittifakinin kankilerinin bulundugu Deli, Kan (Delta serveri) ve Ssf (human) oyuncularinin bir kismindan olusan bir oluşum. Yani denge ile sürekli birbirlerini forumda pışpışlayan grup bunlar. Whatsapda yedikleri içtikleri ayri gitmeyen grup yagmaya bile beraber giden tipler yani ^^

Simdi bir resim daha asalim bakalim ne diyor bize.

cs5fc5u.jpg

Aaa oda ne şehir isminde SSF yaziyor. Ne tesadüf. Ssf oyunculari nerdeydi peki P-B ve Denge de bulunan oluşum aeneasda.

Peki bu papii ile bayxin sömleri nerde. Dengeye potansiyel düsman olan ittifaklarin bölgesinde.

Simdi bu Bayx dengeyi vurdu korsanda degilmi. Ben göstermelik dedigimde bu denge ve yancilarinin forumda iftiralarina maruz kaldim.

Daha önce dedigim gibi. BAYX bu whatsap çetesinin kullandigi ortak multi hesaplari. Bu grup gerekirse kendi ittifak arkadaslarini dahi korsanda vurur. Son gün siralamadan dahi eder. Önemli olan korsanda anlastiklari ittifaklari inandirmak. Sonra cevirdikleri dolap ile bu hesaplar korsanda anlastiklari dost itrifaklara musallat olmak icin. Nasilsa hesap dengeyide vuruyor dikkat çekmez. Korsandaki anlastiklari ittifaklar dengenin multileri ile ugrasirken dengede rahat rahat siralama yapar.

Dedigim gibi dengede her türlü pislik vardir. Whatsapda yüzünüze gülerler ama arkanizdan her türlü oyunu cevirirler. ^^

Tabi simdi BAYX desifre oldu. Ama bunlarda multi sayisi su an serverin yüzde 70 ni olusturuyor. Daha bu serverda bu tarz hesaplarla cok karsilarsiniz.^^

bunlara inanlar oyunda acinacak duruma düşer. Burdan uyarayim.

• Forumdan farklı bir konu başlığı altında tanıdığım ve bildiğim oyuncuların isimlerinin geçmesi beni rahatsız etmişti. Fakat böyle ayrı konu açılarak ekip arkadaşıma (Papi) ve ittifak dışında ittifaktan bağımsız oynayan bir oyuncu arkadaşımıza (bayx) yapılan bu ithamlar yalandır ve yanlıştır.

PB ittifakının DENGE ittifakı ile hiçbir işbirliği yada dostluğu söz konusu değildir. Daha doğrusu hiç bir ekiple bir dostluğu söz konusu değildir. Bulunduğumuz bölgede belli ekipler ile sulh içindeyiz.

Peki kim bu PB ekibi?

-PB ekibi olarak Dionysos ve Hephaistos sunucusundan Aeneas sunucusuna herkesten bağımsız olarak dahil olduk ve oynuyoruz.

Bir çok ekiple bağlantısı olan bir çok dostluğa vesile olan ekibimize yapılan çirkin yorumlarınızı kendinize saklayınız.

Dipnot: DELİ, KAN yada SSF ile bir bağlantımız da yoktur. Ekip arkadaşlarımız arasında bahsi geçen ekipler de oynayan yada oynamış olanlar olabilir.

• Şimdiye kadar kabul eden çıkmamistir. Lakin görünen şey icin kılavuz istemez. Yalanlayacaginiz belli birseydi. ^^

Nasilda hemen haberleri oldu. P-b nin ^^

Güzel kafa dostum gülerek kullan oyundan da irtibata geçmenizi temenni ederim. Belki bu iftiralarına güzel bir cevap verme imkanı sunarsın bizlere. 👍

• Güzel kafa dostum gülerek kullan oyundan da irtibata geçmenizi temenni ederim. Belki bu iftiralarına güzel bir cevap verme imkanı sunarsın bizlere. 👍

Hersey ortada. Beraber hareket ettiginiz de açık. Kimi kandirmaya calisiyorsunuz ki. ^^

• Güzel kafa dostum gülerek kullan oyundan da irtibata geçmenizi temenni ederim. Belki bu iftiralarına güzel bir cevap verme imkanı sunarsın bizlere. 👍

Hersey ortada. Beraber hareket ettiginiz de açık. Kimi kandirmaya calisiyorsunuz ki. ^^

Foruma hakim olduğun kadar oyuna da hakim olmanı diliyorum. Yazdıklarının aksine bizim sana kendimizi ifade etmemiz gerekmiyor ama aklının bir köşesinde yer etsin. O adalara benim ekip arkadaşım gittiyse sebebi korsan baskını atmaktır. Tıpkı denge üyesi bir kaç oyuncunun bizim bölgeye gelip baskın atması gibi. Sen rekabetin ne demek olduğunu bilir misin bilmiyorum ama herkes elinden geldiğince bir karşılık verme çabası içerisinde. Bizim yada bir başka ekibin oynadığı oyunun derdine düşmüşsün gidiyorsun. Boş yapıyorsun yapma.

• Foruma hakim olduğun kadar oyuna da hakim olmanı diliyorum. Yazdıklarının aksine bizim sana kendimizi ifade etmemiz gerekmiyor ama aklının bir köşesinde yer etsin. O adalara benim ekip arkadaşım gittiyse sebebi korsan baskını atmaktır. Tıpkı denge üyesi bir kaç oyuncunun bizim bölgeye gelip baskın atması gibi. Sen rekabetin ne demek olduğunu bilir misin bilmiyorum ama herkes elinden geldiğince bir karşılık verme çabası içerisinde. Bizim yada bir başka ekibin oynadığı oyunun derdine düşmüşsün gidiyorsun. Boş yapıyorsun yapma.

Resimler ortadadir ^^ asil siz bos yapiyorsunuz. Kime hizmet ettiginizde ortadadir. ^^

• Foruma hakim olduğun kadar oyuna da hakim olmanı diliyorum. Yazdıklarının aksine bizim sana kendimizi ifade etmemiz gerekmiyor ama aklının bir köşesinde yer etsin. O adalara benim ekip arkadaşım gittiyse sebebi korsan baskını atmaktır. Tıpkı denge üyesi bir kaç oyuncunun bizim bölgeye gelip baskın atması gibi. Sen rekabetin ne demek olduğunu bilir misin bilmiyorum ama herkes elinden geldiğince bir karşılık verme çabası içerisinde. Bizim yada bir başka ekibin oynadığı oyunun derdine düşmüşsün gidiyorsun. Boş yapıyorsun yapma.

Resimler ortadadir ^^ asil siz bos yapiyorsunuz. Kime hizmet ettiginizde ortadadir. ^^

Seni bu konuda ikna etmek gibi bir amacımız yok elimizde DENGE üyelerine karşı yapılan galibiyetle yada mağlubiyetle sonuçlanmış onlarca korsan baskını raporu mevcut ama paylaşmayacağız. Muhatabı olmadığınız hiç bir raporu da sizin gibi ne idüğü belirsiz bir şahısla paylaşmayı da etik bulmuyoruz.

Açmış olduğunuz konu gereği konu dışı olan üyemiz Papi ve her ne kadar bizden bağımsız oynasa da bildiğimiz burada adına iftira attığınız bayx adlı oyuncunun DENGE ekibine ait bir Multi hesap olması yada başka birisine ait Multi olması söz konusu değildir.

Diyelim ki DENGE ekibi çoklu hesap kullanmakta ve bir şekilde kuralına uydurarak bu işi devam ettirmekte. Sizin yapmanız gereken ise bu bilgiyi forumda ifşa ettim diyerek paylaşmak değil gerekli yerlere ihbar etmektir. Taş attınız da eliniz mi yoruldu? İhbar edin sonuç bekleyin.

Bir daha da lütfen ekibime ve tanıdığım oyunculara bu gibi imalar da bulunmayınız.

İyi forumlar dilerim.

• Bir şey bildiğin yok ne oyunu biliyorsun ne de oyuncuları.

Bayx yıllardır epsilonda SSF ittifağında oynuyor kendisini de bizzat tanıyorum kimsenin multisi falan da değil. Ayrıca nicklerinde büyük harf de kullanıyor. Yine denge sayfasında 20k mür kasmış nasıl falan diye ağladın ama oyun bilgisizliğinden olsa gerek 2 3 kişi 9 günde 8 saatlik basarak o mürü rahat yapar arkasında ittifak olmasına da ihtiyacı yok.

Daha fazla rezil etme kendini bilmediğin konular hakkında da yorum yapma.

• Bir şey bildiğin yok ne oyunu biliyorsun ne de oyuncuları.

Bayx yıllardır epsilonda SSF ittifağında oynuyor kendisini de bizzat tanıyorum kimsenin multisi falan da değil. Ayrıca nicklerinde büyük harf de kullanıyor. Yine denge sayfasında 20k mür kasmış nasıl falan diye ağladın ama oyun bilgisizliğinden olsa gerek 2 3 kişi 9 günde 8 saatlik basarak o mürü rahat yapar arkasında ittifak olmasına da ihtiyacı yok.

Daha fazla rezil etme kendini bilmediğin konular hakkında da yorum yapma.

Hadi ordan ittifaki olmayan adam 5 günde 20k mür yapiyor. Nasil yapiyor acaba. Arkasinda ittifak destegi olmadan nereye yapiyor. Tamam iste bende sizin kankiniz diyorum. Bayx sizin adaminiz diyorum. Dengeye calisiyor diyorum. Sende dogrulamassin onlara calistigini. Ben farkli birsey demedim ki^^

gördügünüz gibi dengenin kankisi ssf den bayx in kendilerine calistigini itiraf niteliginde aciklama ^^

ah ah iste böyle yalanlariniz ortaya cikar. ^^

Bayx hesabinin denge ssf p-b ittifakinin hesabi olduguni kanitladiniz. ^^

• BAYX herkesten bağımsız bir oyuncudur nokta.

DENGE ile bir bağlantımız yoktur nokta.

PB ittifakından kimse BAYX 'e destek olmuyor nokta.

SSF ekibini tanımıyoruz daha önce aynı sunucu da dahi bulunmadık nokta.

Ayrıca MulticiNomercik arkadaşın teşhisini de koydum. Sizlerle de paylaşmak isterim. Dilerseniz tedavisini de üstlenirim.

Mitomani Belirtileri Nelerdir?

Mitomanik yalan davranışı ile sağlıklı insanlarda görülen beyaz yalan söyleme davranışı arasında çeşitli yönlerden farklar bulunur. “Mitomani nasıl anlaşılır?” sorusu bu duruma maruz kalan kişilerin sıklıkla sorduğu soruların başında gelir. Bu doğrultuda, aşağıdaki özellikler mitomani hastalığı olan kişilerde görülür:

-Mitomanik yalan söyleyen kişi; kendisini utanç verici bir durumdan kurtarma veya gizli kalmasını istediği bilgileri saklama gibi bir sosyal kazanç elde etme dürtüsü hissetmez. Bu durum özellikle aile bireyleri arasında ciddi sorunlar doğurur. Çünkü ortada herhangi bir yalanı gerektirecek neden olmadığı halde, kişi yalan söyleme davranışını ısrarla sürdürür.

-Mitomanik yalanlarda; ifadeler oldukça derinlikli, inandırıcı, detaylı ve abartılıdır. Bu anlamda mitomanik kişiler, olmamış olayları ustalıkla hikayeleştirebilir, karşı tarafı kolayca ikna edebilir.

-Mitomani durumunda, kişi sıklıkla kendini anlattığı yalanda bir kahraman veya kurban olarak resmeder. Bu sayede, mitomanik kişi yalan söylediği kişiden övgü, acıma veya sempati gibi ilgi gösterileri elde ederek ikincil bir sosyal kazanç sağlar.

-Mitomani davranışını uzun süre sergileyen kişiler, söyledikleri yalanları gerçekmiş gibi algılamaya başlar. Psikolojide delüzyon veya sanrı olarak ifade edilen bu durumda, kişi yalan olan durumu veya olayı, gerçek kabul ederek aksi iddiaları şiddetle reddedebilir. Kişi bu ısrarı esnasında yalan ile gerçeği ayırt etmekte zorlanabilir.

-Mitomanik kişiler yalan söylerken, sağlıklı kişilerde sıklıkla izlenen yalanı planlama, yüzde kızarma, gözleri kaçırma, kaşınma gibi davranışları göstermez. Ani sorular sorulara hızlı ve tatmin edici cevaplar verebilir, yalanı kolayca kurgulayabilir ve etkili şekilde ifade edebilir.

-Mitomanik yalanlar sıklıkla büyük sosyal etkilere sahiptir. Bu anlamda, kişi elde etmediği bir başarıyı kendisininmiş gibi gösterebilir veya hayatını tehdit eden bir hastalığa sahip olduğunu iddia edebilir.

• sohbet başlığımızda yaptığım duyuruyu burada da tekrarlayıp iyi forumlar diliyorum, sırf uğraştığınız ama anlamadığı için yazıyorum yoksa zaten kaale bile alınacak birisi değil iddiaları da kendisi gibi boş :)

DUYURU!

LosT, NameLeSS, GameKinq, MythArrow, OxyGeN, Eunomia, MortalDance ve daha belki nicesi hesaplarının sahibi, İmam, Falkon, Efsane titrek, globalpower v.b bir ton forum nickiyle buralarda gezinip, bu kadar multisi olmasına rağmen işine geldiği yerde tüm ittifaklara multici diyen, forumda bile multi yapan yukarıdaki gereksiz şahsiyete bundan sonra ittifağımız tarafından tek bir cevap verilmeyecektir. İddiaları doğru veya yanlış, eksik veya fazla hiçbir şekilde kendisine cevap vermeyeceğiz. Eğer kafanıza takılan herhangi bir şey olursa bize oyundan ulaşabilirsiniz forumda bunun herhangi bir iddiasına cevap vermeyeceğiz. Bu mesajın altına 5-6 tane flood atıp unutturmaya çalışır şimdi bunları dikkate almayın :) Herkese iyi forumlar.

DENGE İTTİFAĞI

Tanımayan TANIR , tanıyan ÖRNEK alır...

• Yazmış olduğunuz hesapların bir kısmı sizin bölgenizde. Dibinizde biten her hesabın sizin multi hesabınız olduğunu iddia eden bu şahsiyet sizin adalarınızın etrafına konum almış durumda o zaman. Kendisi içinde naçizane bir yorumu vardır elbet. :D

• en son 6 ayrı hesapla bizi vuruyordu 15-30k arası mürlerle :) şuan 4 hesapla vuruyor sanırım

o da bizim multimiz galiba

Tanımayan TANIR , tanıyan ÖRNEK alır...

• Birde adamın 5 günde 20k mürettebat yapmasına şaşırmış ^^ Kendisinin de maşallahı varmış :)

Gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır. Bence siz bunu aranıza alın belki daha uğraşmaz :D

• vay be büyük oyunu gördün helal olsun sana bittik napıcaz şimdi o kadar büyük ittifak bir araya geldik 20k mür yaptık üstün zekalı geldi her şeyi ortaya çıkardı

• yine körler sagirlar birbirini agirlamiş. ^^

iyi yere tezgah acmislar. Birbirimizden haberimiz yok diyorlar whatsapda beraber yatip kalkiyorlar. Inkar edenlerde birbirini pışpışlayan ayni yola hizmet eden guruh ^^

• Her ayın 13ü biz bu ittifaklar olarak Monaco'da bir araya gelip birbirimizi pışpışlayıp oyuna nasıl yön vereceğimizi konuşuyoruz bu ay ki hain planımız 20k mür kasıp kartları yeniden dağıtmaktı ama görüyorumki sen her şeyi çözmüşsün gizli sırlarımızı ortaya çıkarmışsın