znak pitanja [/] vs Atina[KOM], Papa Pio[KOM], popche[KOM] - 6915.8 / 4631

• Nakon sto je pre dva meseca pokusao da pljacka popcheta promenio nick i pobegao u mo resio je da opet okusa srecu i pokusa 8o E moj MOTIP-e imas ti jos puno da rastes i vezbas pre nego sto ukrstis maceve sa popchetom :D A lepo sam rekla Marku i mislila sam da je preneo TERMITIMA da ne izazivate popcheta jer nemate nikakve sanse protiv njega :D Kada kazem TERMITIMA mislim i na tebe jer si ti jos uvek njihov clan samo sto ne nosis njihov tag :) Pobeze covek iz saveza da bi se odbranio od KOM-a hihihi... vazi 8o

Борба за BLAM
    (19.12.2021 14:35:48)
    znak pitanja из Rađanje Sunca
    vs
    Atina[KOM] из Peki, Papa Pio[KOM] из Полис, Полис, popche[KOM] из BLAM, CityOfWar
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    Бацач копља............................0(-47) - Бацач копља...........................57(-14)
    Мачевалац.............................0(-651) - Мачевалац..........................1638(-595)
    Копљаник.............................0(-1598) - Копљаник...........................836(-1947
    Гирокоптер............................0(-352) - Гирокоптер..........................577(-320)
    ............................................. - Кувар..................................50(-0)
    Минобацач..............................0(-26) - Минобацач..............................48(-0)
    ............................................. - Зид.....................................0(-7)
    Балон Бомбардер........................0(-11) - Балон Бомбардер........................0(-66)
    Сумпорни Мускетар.....................0(-155) - Сумпорни Мускетар......................12(-0)
    Ован...................................0(-45) - Ован...................................30(-0)
    ............................................. - .............................................
    Катапулт..............................21(-51) - .............................................
    Стрелац...............................0(-192) - .............................................
    Челични џин............................0(-73) - .............................................
    Праћкар...............................0(-166) - .............................................
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Генерали..............................-6915.8 - Генерали................................-4631
    Нападачки поени.......................11577.5 - Одбрамбени поени......................17289.5
    Претрпљена штета.......................345790 - Претрпљена штета.......................231550
    Штета у процентима........................59% - Штета у процентима........................41%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

Победници: popche[KOM], Papa Pio[KOM]

Губитници: Atina[KOM], znak pitanja

• a počelo je napadom na popceta , kad sam video napad ubaciio sam dva paketa koplja i mačeve jedan dok sam se prebacio sa susednog ostrva , skoro celu borbu smo vodili bez musketa i mina tek u finišu sam ubacio mine , čudna borba još čudniji hof ... čovek sam sebe ubio pokušavajući ući u grad ..

Čestitam nam na ekspresnoj organizaciji odbrane.

• Ooo Pope, Popee pa ovaj zamalo da vas hofne :P

Svaka cast na brzoj odbrani, ovakvih samoubica danas nema mnogo, ugrozena su vrsta ^^

Da ovako nastavite i kad se spojite :thumbup::evil: