HUMAN SSF (HERA) SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI

 • HUMAN S S F ittifağı savaş ve yağma raporları buradan paylaşılacaktır.


  Server birleşmesi hepimize hayırlı olsun. Davet ettiğimiz rakipler gelmedi ama bizi sınamaya yeltenenler çıkıyor, elbette çıkacaktır.


  İttifaksız halde bulunan devrimcan isimli arkadaşımıza aktif ve inaktif iken north ittifağı tarafından 70 yağma atılmış. İttifağa alındıktan sonra sanıyorsam 2 yağma daha atılmış. Bir arkadaşımız karşılık vermiş, north ittifağı da attığı 70 yağmayı hesap ittifağa girdikten sonra raporlayıp foruma asmış.

  Öncelikle ittifaksız diye bir oyuncuya zorbalık yapmaya çalışmaları, ardından olayı foruma taşımaları aslında çok güzel oldu. Antreman yapmak için fazla uzaklaşmamıza gerek kalmadı, ayağımıza geldi. 8o


  North ittifağına bundan sonraki ikariam hayatlarında bol şans diliyorum.


  Biraz ada görüntüsü paylaşayım heraya yılın ilk karı düşmüş. Çok yağma var geldikçe asacağım, forum kullanan arkadaşlar da ayrıca asarlar kendi raporlarını.


 • Çok rapor vermişiz , tebrik ederim. Alabilirsek bizde asmaya devam ederiz ,

  iyi oyunlar


  not: en başta olayın nasıl çıktığını güzel özetlemişsiniz.

 • ">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">">

  o7ggg8f.png

 • raporlara bakarken bir ara hiç bitmeyecek sandım :)

  Yedi Denizin ve Epsilon Diyarı'nın Bir Zamanlar BarbarosPaşa'sı


  LuciusVorenus


  Şimdi Hera'da.. • Şimdi asıl gelelim olaya, KANKA ittifağında olan bazı hesapları ve onlara bağlı ipli hesapları yağmalayınca güzel bi gp alıp karşımıza bi KANKA ittifağı oyuncusu geldi. Epeyce general yüklenince dedik bu savaş uzayacak bi yol bulalım. Ama şimdi raporlarda aradığımız yolu bulmak için bir hamle yapmamıza gerek olmadığını göreceksiniz.

  opW7gy.png

  opekLn.png  Tabi savaş devam ederken gpsi bizden hayli fazla olunca 3 şehrime aynı anda saldırı geliyor, ama gelen arkadaş olacak gibi değil diyip geri dönüyor :) Örs'ü bitti... HERA'ya sadece savaşmak için gelen bizlere göre malesef kolay bi hareket oldu sadece.

  opeNrc.png

  opej8e.png

  opegNP.png  Örs'ü bitti ama gp farkı çok örsü bitince peşimize düşecek olan arkadaşa ne zarar verirsek kar diyerek kendi şehirlerine saldırdık tekrar.


  opeB50.png

  opepGv.png

  opezly.png

  ope3mo.png
  Bir sonraki stratejimize, savaşlarımıza ve yağmalarımıza devam et üzere hoşçakalın.

 • Savaş devam ederken gp farkı fark etmez 2 yağma atalım :)

  omuOxp.png

  omuXZM.png  Son olarak sevdiğim bi türküden ufak bi kısımla bitireyim ''Duydum dost yarelenmiş yine gönlüm hoş değil.''

 • sınırsız örsü olmayıp savaşa koşmaları garip :) ama hakta vermek lazım serverdaki çoğu ittifak ölü serverlardan geldi çoğu hesap yıllarca yağma nedir onu unutmuştur .tebrikler güzel raporlar  bJdqEV.jpg

 • Tunahan'a bak oyunu öğrenmiş, akıl veriyor :D Sizin oyun bilginiz bizim olmadığımız servere gitmektir.

 • Sen bizim forumun dışına çıkarmıydın :D Sıkı takipçimiz olarak biliyorsundur ki, adamlar biz taşıyana kadar bekleyip öyle taşıdılar bir yanlışlık olmasın diye :D