ΑΡΝΗΤΗΣ ΜΑΧΗΣ

  • Μιας και εχω σταματησει το κ_λοπαιχνιδο απο το 2019, με επεισαν τα τσογλανια

    να μπω στον Ηρακλη λογω merge, ετσι και εκανα..

    Και τι να δω..

    Ποσα εκατομμυρια στρατηγοι και κανεις να μην κανει μαχη..

    Μου στειλαν μαλιστα και μερικες αναφορες λεηλασιες

    απο τον πρωτο παιχτη...καλα μην νομιζετε κιολας οτι λεμε για τον

    "πρωτο" παιχτη...πρωτο σε ποντους..


    Αρχικα ειχε καμποσους χιλιαδες στρατηγους αλλα

    μολις ειδε κινητες γυρω του

    σαν σωστος "πρωτος" παιχτης επραξε αναλογως...

    ΜΗΔΕΝΙΣΕ στρατηγους και αλλαξε το ονομα του σαν σωστος

    κλοουν...οχι οτι εχω κατι με τους κλοουν μη τους θιξουμε κιολας


    Τελοσπαντων μην τα πολυλογουμε πηγαν τα παιδια (απορω

    που βρισκουν την ορεξη...εγω εχω χασει 3 αποθηκες αλφα και

    εψιλον απο βαρεμαρα) και τον βαρεσαν

    Σαν σωστος "πρωτος" παιχτης που ειναι ομως τι εκανε;

    Άλλαξε παλι το ονομα του για να τους πικαρει...τρομερο;

    Συνεχιζε βεβαια να εχει 7000 στρατηγους και να μην προσπαθει

    καν να τους διωξει μιας και οπως ειπαμε ειναι "πρωτος" παιχτης...


    Αυτα απο μενα...παω να συνεχισω στην αφανια μου γιατι οπου ναναι

    θα πεταχτει και ο τζοτζος να στειλει αναφορες του καλοκαιριου του 2018...ωχ οχι

    τοτε ηταν που τον βγαλαμε διακοπες...εε μπορει να στειλει αναφορες του 2019...ουπς

    και τοτε ηταν που περιμεναμε σε πολη τον αγαπητικο του τον STING...Ε καλα μπορει

    να ανεβασει καμια αλλη μωρε...απο αυτες που παιζει με ακυρους λογκ μην τυχον

    και τον πετυχουμε πουθενα...ξερει αυτος τι κανει...

    Καλα Χριστουγεννα και ηρεμα με τους κουραμπεδιες...εχει γεμισει το ικαριαμ απο δαυτους



    Μάχη για την πόλη Πανουλης -11-
    (14.12.2021 0:58:10)
    Γιεν[nai e] από ΠΑΤΑ ΜΕ, ΚΑΤΑΚΟΥΖΙΝΟΣ[nai e] από ΠΑΤΑ ΜΕ
    vs
    Panagiwths1966[亗69亗] από Πανουλης -11-

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    ............................................. - Εκτοξευτής..............................1(-0)
    ............................................. - Τείχος..................................3(-4)
    Οπλίτης..............................373(-27) - .............................................
    Κριός..................................30(-0) - .............................................
    Μάγειρας...............................60(-0) - .............................................
    Κανόνι.................................30(-0) - .............................................


    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Στρατηγοί...............................-37.8 - Στρατηγοί...................................0
    Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί.........................94.5
    Ζημιά....................................1890 - Ζημιά.......................................0
    Καταμερισμός ζημιάς......................100% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Νικητές: ΚΑΤΑΚΟΥΖΙΝΟΣ[nai e], Γιεν[nai e]

    Χαμένοι: Panagiwths1966[亗69亗]

    Η πόλη Πανουλης -11- λεηλατήθηκε από Γιεν[nai e]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν:
    22,273 Οικοδομικό υλικό, 70,316 Κρασί
    Η πόλη Πανουλης -11- λεηλατήθηκε από ΚΑΤΑΚΟΥΖΙΝΟΣ[nai e]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν:
    22,503 Οικοδομικό υλικό, 71,041 Κρασί





    Μάχη για την πόλη Πανουλης -11-
    (14.12.2021 2:09:06)
    Γιεν[nai e] από ΠΑΤΑ ΜΕ, ΚΑΤΑΚΟΥΖΙΝΟΣ[nai e] από ΠΑΤΑ ΜΕ
    vs
    Panagiwths1966[亗69亗] από

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Οπλίτης..............................347(-13) - .............................................
    Κριός..................................30(-0) - .............................................
    Μάγειρας...............................60(-0) - .............................................
    Κανόνι.................................30(-0) - .............................................

    ............................................. - Τείχος..................................6(-1)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Στρατηγοί...............................-18.2 - Στρατηγοί...................................0
    Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί.........................45.5
    Ζημιά.....................................910 - Ζημιά.......................................0
    Καταμερισμός ζημιάς......................100% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Νικητές: ΚΑΤΑΚΟΥΖΙΝΟΣ[nai e], Γιεν[nai e]

    Χαμένοι: Panagiwths1966[亗69亗]


    Η πόλη Πανουλης -11- λεηλατήθηκε από Γιεν[nai e]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν:
    22,314 Οικοδομικό υλικό, 70,335 Κρασί
    Η πόλη Πανουλης -11- λεηλατήθηκε από ΚΑΤΑΚΟΥΖΙΝΟΣ[nai e]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν:
    22,546 Οικοδομικό υλικό, 71,068 Κρασί





    Μάχη για την πόλη Πανουλης -11-
    (14.12.2021 3:21:04)
    ΚΑΤΑΚΟΥΖΙΝΟΣ[nai e] από ΠΑΤΑ ΜΕ, Γιεν[nai e] από ΠΑΤΑ ΜΕ
    vs
    Panagiwths1966[亗69亗] από

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Οπλίτης..............................327(-13) - .............................................
    Κριός..................................30(-0) - .............................................
    Μάγειρας...............................60(-0) - .............................................
    Κανόνι.................................30(-0) - .............................................
    ............................................. - Τείχος..................................6(-1)


    --------------------------------------------------------------------------------------------
    Στρατηγοί...............................-18.2 - Στρατηγοί...................................0
    Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί.........................45.5
    Ζημιά.....................................910 - Ζημιά.......................................0
    Καταμερισμός ζημιάς......................100% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Νικητές: ΚΑΤΑΚΟΥΖΙΝΟΣ[nai e], Γιεν[nai e]

    Χαμένοι: Panagiwths1966[亗69亗]

    Η πόλη Πανουλης -11- λεηλατήθηκε από Γιεν[nai e]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν:
    22,267 Οικοδομικό υλικό, 70,432 Κρασί
    Η πόλη Πανουλης -11- λεηλατήθηκε από ΚΑΤΑΚΟΥΖΙΝΟΣ[nai e].
    Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 22,500 Οικοδομικό υλικό, 71,164 Κρασί







    :closedthread:ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ:closedthread:

    phainοmenoN

  • ΑΡΕ ΦΕΝΟΜΕΝΟ.

    ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΤΑΣ ΠΟΤΕ.

    ΜΕΤΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΞΑΝΑΠΑΡΑΤΗΣΕ ΤΟ ΤΟΤΕ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΡΙΖΕΙΣ .

    ΕΡΧΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΤ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΣΟΥ ΠΟΥ Ο ΠΑΝΟΣ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΡΕΖΙΛΙ ΣΤΟΝ ΓΕΝΙΚΟ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΣΤΟ ΝΤΙΣΚΟΡΝΤ

    ΚΑΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΘΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ ΣΤΙς ΛΕΗΛΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ 22 ΧΡΟΝΟΥΣ.ΑΛΛΟΥ ΑΥΤΑ


    ΣΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΑΤΑΣ . ΕΙΡΩΝΙΑ ΚΑΙ ΒΡΙΣΙΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΟΘΟΝΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΠΟΙΟΝ ΣΟΥ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΥΧΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΜΕΤΑ Ε;

    ΓΕΛΑΣΤΗΚΕΣ.ΚΡΙΜΑ.ΚΟΜΠΛΕΞΞΞ

  • Δεν ξερω για τι ραντεβου λες εγω μονο 2 πιτες απολα παρηγγειλα

    και ηρθαν κανονικα δοξα τον Θεο...

    Στα του ικαριαμ οπως βλεπω δεν σχολιασες κατι...αυτο περιμενα αλλωστε

    ασχολιαστο ποσο ανυπαρκτοι ειστε...οσο και γω αλλωστε

    Με μια διαφορα...καποτε επαιζα εγω και τωρα δεν παιζω

    Εσεις ποτε δεν παιξατε και τωρα νομιζετε πως παιζετε...

    Τωρα για τα ραντεβου και αυτα...νταξει του 2002 εισαι και συ

    τι να σου κανω...οριακα προλαβες το μαρσουπιλαμι στο αλτερ

    Παντως επειδη βλεπω οτι λες για ραντεβου εχω μια κηλη στην μεση

    παιζει να κλεισουμε ενα ραντεβου για φυσιοθεραπεια;


    Μην με επαναφερεις στο φορουμ και γινω και γω σαν τον καημενο τον

    Αιαντα...αυτο μας ελειπε τωρα στα γεραματα...Αιντε καλο βραδυ

    phainοmenoN

  • Το αν παιζω ασε να το ξερω καλυτερα εγω..νομιζω οσοι βλεπουν βλεπουν δεν χρειαζεται να μιλησω εγω.

  • Τωρα για τα ραντεβου και αυτα...νταξει του 2002 εισαι και συ

    τι να σου κανω...οριακα προλαβες το μαρσουπιλαμι στο αλτερ

    Παντως επειδη βλεπω οτι λες για ραντεβου εχω μια κηλη στην μεση

    παιζει να κλεισουμε ενα ραντεβου για φυσιοθεραπεια;

    Οσο για αυτα.γιατι πριν ερθει ο πανος ειρωνευοσουν και που εισαι και που εισαι.ασε μας παπατζη.να λεμε τα πραγματα και οπως ειναι.

    ειδες δεν συνεχιστηκε και πηγες εκανες τωρα ποστ στο φορουμ.οτι να ναι

  • Βρε μπομπιρα...ποιος ελεγε που εισαι

    Ο αλλος καθοταν και επειδη τον φερμαραν

    τους εκλεινε ραντεβου και τους ελεγε - τυχαια θα πω

    μερικες λεξεις σε σειρα μην παρεξηγηθω οτι βγαζω και συνομιλιες - :

    "Όποιος θέλει να με ηαμηδρι μου στέλνει μέρος και ώρα και ρτζομαι να με περάσετε ένα χέρι"
    Και αυτο χωρις να εχει προηγηθει καμια τετοια συνομιλια...

    Η συνομιλιες που προυπαρχουν του συγκεκριμενου μηνυματος ηταν ολες

    για τα φαρμαρισματα και για τα λεφτα που εριξε να παρει τον πρωτο λογαριασμο

    Βρηκες εμενα τωρα να κερδισεις στην πλατη μου εντυπωσεις

    στο φορουμ; Τραβα αλλου γιατι και αλλοι προσπαθησαν κατα καιρους...

    phainοmenoN

  • Εγω βρηκα εσενα για να κερδισω εντυπωσεις;εσυ φτιαχνεις ποστ στο φορουμ χωρις λογο.

  • Μην με επαναφερεις στο φορουμ και γινω και γω σαν τον καημενο τον

    Αιαντα...αυτο μας ελειπε τωρα στα γεραματα...Αιντε καλο βραδυ


    Ρε Σταύρο, ζεις ρε..? Εγώ νόμιζα ότι παντρεύτηκες και η γυναίκα, σου έκοψε το ικάριαμ...

    Ρε συ, ο Γιωργάκης με τον μπάρμπα, σας έχουν βγάλει στο κλαρί στον Έψιλον και δεν εμφανίζεται κανείς σας...

    Τα άλλα παιδιά τι κάνουν...? Ο Τρύφωνας ο ξεπατωμένος, ο Σώτος το γιουσουφάκι, ο Κουζουλός με τα ψιλοτάκουνα...?

    Ο φίλος μου ο μυτόγκας, ο οχετός, τι κάνει...? Η πάπια με τα πλυντήρια της...?

    Έχεις κάνα νέο τους...? Είναι καλά τα παιδιά...?

    Χαιρετίσματα να τους δώσεις, πολλά...


    Edit: Διάβασα, έχεις πρόβλημα με τη μέση...στείλε π.μ. έχω ένα φάρμακο πολύ δυνατό. Θα στο δώσω και θα γίνεις περδίκι...

    Πονάει λίγο βέβαια στην αρχή, αλλά μόλις τεντώσεις καλά, σπάνε κοίλες, ανοίγουν σπόνδυλοι...

    Μονόζυγο....ή μάλλον δίζυγο, θα μπορείς να κάνεις, ύστερα...

    Ὦ παῖδες Ἑλλήνων, ἴτε,


    ἐλευθεροῦτε πατρίδ᾽, ἐλευθεροῦτε δὲ παῖδας, γυναῖκας,


    θεῶν τε πατρῴων ἕδη, θήκας τε προγόνων·


    νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.


  • Καλημέρα σε όλους, θα αρχίσω με το να πω ότι φίλε μου κουβαλάς τρελά κόμπλεξ... Μπήκες ρε τσιρκο να κραξεις τον πρώτο παίχτη σε βαθμολογία στον σέρβερ ή έχεις προσωπικό πρόβλημα μαζί μου δεν μας διευκρινησες...

    Για να καταλάβουμε δηλαδή όλοι μπήκες στο παιχνίδι είδες τοοοσους εκατομμύρια στρατηγούς και σε έπιασε κατάθλιψη σου έστειλαν αναφορές που ήρθαν τα φιλαράκια σου και πήραν 600κ υλικά από λογαριασμό 95μυρια και ανοίξατε thread μέχρι και στο φόρουμ;;

    Και επειδή δεν περιμέναμε κάτι καλύτερο από εσένα είχες αρχίσει να κραζεις στην ομαδική του Ηρακλή εμένα χωρίς να είμαι εγω μέσα σε αυτήν την ομάδα με τα φιλαράκια σου επί προσωπικού και για πράγματα που αφορούν την προσωπική μου ζωή και όχι το ικαριαμ; Είδες Γιατί έβαλα όνομα στο παιχνίδι σας ΤΣΟΥΖΕΙ και μου την λες στο ποστ; ΒΑΡΙΑ ΚΟΜΠΛΕΞ

    Όσο για το ποιος περιμένει να κερδίσει εντυπώσεις το καταλάβαμε όλοι.. Δεν θα έδινα απάντηση σε όλο αυτό γιατί είσαι- είστε μια τρίχα από το κεφάλι μου εντός και εκτός του παιχνιδιού και το αποδεικνύεται κάθε φορά παραθέτοντας τα προβλήματα σας σε φορουμ και ντισκορντ... Δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σας είστε πιο τραγική και από τον κουλη

    Υ.Γ. Θρακομακεδονων 101 τραγικέ


    Ο 'ΠΡΩΤΟΣ' ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ

  • Ελα ΒΡΕ ΑΙΑ
    Μια χαρα ζω βρε...οχι οχι δεν μου το εκοψε το ικαριαμ...

    Δυστυχως για εσας δηλαδη ακομα μπαινω και βλεπω τα χαλια σας-τους

    Οποτε οπως τα ξερεις ...ολοι στην θεση τους ...

    Εχεις τα φιλια τους και την αγαπη τους οπως ξερεις...

    Αληθεια, σκεφτομαστε να κανουμε ομοσπονδιακη συμμαχια..θες διπλωματη;:/

    Κατα τα αλλα μια χαρα...και τα πλυντηρια και ολα στην θεση τους οπως τα λες

    Εχεις ακομα αυτα που ελεγες στο παλιο φορουμ; Στην θεση σου

    θα ημουν λιγο πιο προσεκτικος τωρα με ολα αυτα ΒΡΕ ΑΙΑ!

    Σε αλλα νεα για σενα Παναγιωτη νομιζω οτι χανεις λιγο το νοημα

    Κανενα προσωπικο...ηρθαν σε βαρεσαν, πηραν υλικα, τα ανεβασαν

    Ουτε προσωπικο ουτε τιποτα...αν βεβαια το να σε φαρμαρουν στο ικαριαμ

    το βλεπεις προσωπικα μαλλον πρεπει να ενταχθεις στο μαντρι των ΙΛΙ...

    ...και πιστεψε με δεν νομιζω να αντιμετωπιζεις τοσο σοβαρα προβληματα

    για να καταληξεις εκει σαν διεξοδο...Οποτε για να σου απαντησω κανενα προσωπικο




    Παρακαλω να κλειδωσει το thread ολα καλα :closedthread:

    ΥΓ: Ηθελα να δω αν ζει ο Τακουλης μου και ηταν μια προφαση το νημα... οφειλω να το πω

    Για τον τζοτζο δεν συζηταω...τα λεει σε καθε αλλο κοσμο οποτε ξερω οτι ζει

    ΥΓ2: Για την μεση Τακη βλεπω εχεις ειδικες ασκησεις... πρεπει να εχεις ξεπερασει

    πολλους μεσοπονους με αυτο το φαρμακο... τι να σου πω ρε παιδακι μου,συνεχισε το αφου κανει

    δουλεια...εγω θα προτιμησω μια Voltaren


    Φιλακια αγαπουλες

    phainοmenoN