Padajuca lista gradova

  • Nakon prebacivanja sa srpskog na bugarski server padajuci meni gradova je pomesan, tipa kad sam hteo da promenim grad pa pritisnem strelicu da promenim i gradovi su bili u redosledu u kojem su pravljeni [Rohan, Gondor, Mordor, Eriador, Izengrad, ...], a sada su promenjenim redosledom [Mordor, Rohan, Izengard, ...].. Da li je moguce to promeniti ili ako mogu developeri da isprave to kako je i bilo?

    Screenshot-2021-12-06-234546.pngEvo ovako je sada..

  • Aleksandar.

    Duške je rekao trenutno stanje i to je za sada tako. U budućnosti kad prođe ovo spajanje i kad se smjestimo di već trebamo, može se predložiti, prijaviti i slično , objasniti kako je bilo prije itd... ovako kako je u uvodnom postu i postoji mogućnost da se to prihvati ,izmjeni i slično, ali za sada kako je , duškeov odgovor je konačno stanje .

    uqhz02y.gif

  • http://prntscr.com/22z14c7


    Uredno sam se preselila na epsilon i imam otprilike probleme kao i drugi koji su to već prijavili, ali bih da prijavim i ovaj problem pošto vidim da ga niko još nije prijavio.

    Ne vidim nigde donji red koliko je resursa potrebno za nadogradnju bilo koje zgrade

    Nadam se da će se rešiti, pozdrav za sve

    Ja sam odgovorna samo za ono što kažem, a ne za ono što ti shvatiš :);)

  • Po ovom što vidim na slici, problme je kod uključenog Google translate-a ili nekog drugog prevoditelja stranice.

    Istu stvar imam na Chrome-u, no svi ostali pretraživači pokazuju normalan prikaz.

    Isključi prevoditelj i sve će biti uredu.

    Screenshot-1.png