Új szerver: Pan (s39) - KIBESZÉLŐ

  • Sziasztok!


    Az új szerverrel kapcsolatos véleményeteket, magvas és kevésbé magvas gondolataitokat ebben a témában beszéljétek meg :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Vélemény?


    Ha leírnám, kidobnátok a Fórumról!

    De dobnánk pár likeot rá, mielőtt kimoderálnánk :D

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Úgy kellett ez mint öveges tótnak a hanyatt esés.......... Csak így tovább előre a Lenini úton! :cursing:


    nem értem, h mi a bajod Leninnel.. jó barátom volt.. :P


    új szervert két havonta kérek :D

    Ez nem a kocsma, itt ne kéregess....

    Itt jáccá az adott csilivili új szerveren :)


  • persze, h láttam.. átsétálnál rajta.. :D



    Itt jáccá az adott csilivili új szerveren :)


    Jáccom már az Ikán, nem kell új szerver :D

  • Végtelenül szomorú vagyok a Pan szerverrel kapcsolatban. Szinte teljesen kihalt, már nincs rajta senki. Én nemrég kezdtem el itt játszani, amikor időm engedi, de érdemben nem nagyon tudok haladni. Ahogyan hallottam ismerőseimtől, más szervereken azért "több" az élet. Elképzelhető, hogy a jövőben lesz valami összevonás? Lehet erről valamit tudni? Vagy inkább fejezzem be itt, és menjek magamtól másik szerverre?

  • Összevonás nem olyan régen volt és jelenleg nincs tervben a következő, általában 2-3 évente van. Ha át akarsz menni másik szerverre, akkor a temetőbe való "költözést" tudom javasolni vagy ha van felesleges ambróziád, akkor azzal is megoldható. Mindkettőnek megvannak előnyei- és hátrányai is, erről itt találsz információkat:


    Account áthelyezéssel kapcsolatos információk

  • Összevonás nem olyan régen volt és jelenleg nincs tervben a következő, általában 2-3 évente van. Ha át akarsz menni másik szerverre, akkor a temetőbe való "költözést" tudom javasolni vagy ha van felesleges ambróziád, akkor azzal is megoldható. Mindkettőnek megvannak előnyei- és hátrányai is, erről itt találsz információkat:


    Account áthelyezéssel kapcsolatos információk

    Nagyon szépen köszönöm neked a gyors és hasznos választ. Átolvasom a linkelt témát, és annak függvényében döntök.:)

  • Végtelenül szomorú vagyok a Pan szerverrel kapcsolatban. Szinte teljesen kihalt, már nincs rajta senki. Én nemrég kezdtem el itt játszani, amikor időm engedi, de érdemben nem nagyon tudok haladni. Ahogyan hallottam ismerőseimtől, más szervereken azért "több" az élet. Elképzelhető, hogy a jövőben lesz valami összevonás? Lehet erről valamit tudni? Vagy inkább fejezzem be itt, és menjek magamtól másik szerverre?

    Ja hát sajnálom, hogy későn csatlakoztál a szerverhez. Az első 2-3 hónaptól idáig volt háború elégett összesen 4m tp csak ami számolva lett a háborús statba. Előtte is rengeteg harc volt. Szerintem elég komoly csatatér volt a szerver egy ideig.

  • Igen-igen, láttam és hallottam. Nagyjából nyomon követtem a dolgokat. Sajnos én nem rögtön az elején csatlakoztam ehhez a szerverhez, úgyhogy nem tudtam azt teljesen átélni, amit te/ti.:)

  • Igen-igen, láttam és hallottam. Nagyjából nyomon követtem a dolgokat. Sajnos én nem rögtön az elején csatlakoztam ehhez a szerverhez, úgyhogy nem tudtam azt teljesen átélni, amit te/ti.:)

    Majd max átmegyünk az új szerverre ha egyszer beférnek az accok :D Nekem a harcra épített accom lassan befér :D majd csapunk ott is csete patét :D Panon úgyis max építkezni lehet már csak. Hacsak nem akarunk egymás ellen harcolni mert akad még 800-900k tp ami megmaradt a hábiból xD