Külső szövetségioldal szerkesztése

  • Sziasztok!


    Emlékszik még valaki, hogy miként lehet képet feltenni a külső szövetségi oldalra, és azt melyik tisztséggel lehet megtenni? :)


    A segítséget előre is köszönöm!

  • Poszt a diplomata.

    Nagykövetségen belül külső szövetségi oldal szerkesztése.


    Töltsd fel a képet egy képmegosztó oldalra. (pl. kepkuldes.com)

    A kép ne legyen szélesebb, mint 670 pixel, különben kilóg.
    A hossza mindegy, mert görgeted úgy is.


    A feltöltés után találsz beillesztő linkeket.

    Van egy ilyen:

    Full image (linked) HTML

    Azt a linket illeszd be a szövi oldalra.

    És máris...

    Tadaaaaam! :-)


    És ha igényes vérprofi akarsz lenni, akkor középre is illeszted az oldalon a képet a <center>..........................................</center parancsot használva.
    Jó próbálkozást. ;-)

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Azt tudja-e valaki, hogy a külső oldalon a bal oldali kis ablakba hogyan lehet szerkeszteni és bármit kiírni?

    Pl. a szabad múzeumi férőhelyek számát úgy, hogy az ott kiírt tag neve kattintható legyen? Több szövetségnél látok ilyet, de nem találom ezt a lehetőséget a diplomata poszt funkcióiban.

  • Azt tudja-e valaki, hogy a külső oldalon a bal oldali kis ablakba hogyan lehet szerkeszteni és bármit kiírni?

    Pl. a szabad múzeumi férőhelyek számát úgy, hogy az ott kiírt tag neve kattintható legyen? Több szövetségnél látok ilyet, de nem találom ezt a lehetőséget a diplomata poszt funkcióiban.

    Szia! Azt lehet, hogy a titkár tudja szerkeszteni. De nem tuti.

  • Azt tudja-e valaki, hogy a külső oldalon a bal oldali kis ablakba hogyan lehet szerkeszteni és bármit kiírni?

    Pl. a szabad múzeumi férőhelyek számát úgy, hogy az ott kiírt tag neve kattintható legyen? Több szövetségnél látok ilyet, de nem találom ezt a lehetőséget a diplomata poszt funkcióiban.

    Szia! Azt lehet, hogy a titkár tudja szerkeszteni. De nem tuti.

    A külső oldalt a dipi tudja szerkeszteni.
    De a feltett kérdésre én sem tudom a választ, nem csináltam még ilyet.

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Akkor már értem, hogy miért nem találom. Ezek szerint ki kell derítenem azoktól, a szövetségektől, ahol szerkesztve van ez a felület.

  • <li><a href="http://s14-hu.ikariam.gameforge.com/index.php?view=sendIKMessage&receiverId=118970">IDE KELL BEÍRNI A NEVET</a></li>


    Ez az első egy aktív link , Tehát ez azt jelenti hogy ha ráklikkelsz a névre felugrik a játékosnak írt levélküldés lehetősége . Az a szám szerintem az én postafiókom , akinek van kultija annak a postafiókja számát kell beírni . Már ezer éve nem csináltam de godolom vesszővel elválasztva vagy új sort kezdve minden tagot külön iktatni kell . A postafiók számát ha jól emlékszem úgy tudod megnézni hogy mintha üzenetet írnál a tagodnak , megnyitod és fent a webnél látod a fiók számát ...


    </ul><br><div align="center"><i>Klikkelj a névre!<br></br>EGYÉB KÖZLEMÉNY</i></div><br></div><div

    class="footer"></div></div></div><br>


    Ez a második link az egyéb közlemény a kis ablakba ...


    Remélem tudtam segíteni , bár mindenesetre lehet hogy kell inprovizálni is , mert már régen csináltam .

    De még működik az biztos !


    Jah és a DIPLOMATA tudja a külső szövetségi oldal szerkesztésében ( ahova a szövetség külső oldala és képe megy , oda egy v két sor kihagyással mehet ez a két sor . Ha nem akarod túl lihegni aktív linkkel , akkor csak a második sor EGYÉB KÖZLEMÉNY-hez mehetnek a nevek , bár ez így nem tudom hogy mutat a kis ablakban ... ? Ha valami nem megy vagy elrontod , kezd el újra a kiindúló linkkel ... Tehát inprovizálni :)


    Még valami , az s14 várhatóan a szerver száma , talán azt is módosítani kell majd az első aktív linknél ...

    Estleg ha van még kérdés talán tudok segíteni , illetve remélem ez még engedélyezett vagy mi ? :D

    Edited once, last by MR SNIPER ().

  • Még valami nem jó de dolgozom rajta , vagyis a gammán még mindig működik . Bocsi csak nem tudom szerkeszteni már az előző posztomat .

    Tehát vacakolok vele egy kicsit , hogy kell átvinni másik szerverre ? Később jelentkezem ...

  • Megkövetem magam , rájöttem hogy az első posztom nem fedi a valóságot ! Eddig ezen dolgoztam de mostmár működik a parancssor !

    Remélem nem kapok ezért tiltást vagy ejnye-bejnyét , csak segíteni akarok nektek ... :)

    Tehát : A DIPLOMATA tudja a külső szövetségi oldalon szerkeszteni . Az első paracssor készit egy extra kis ablakot a Diplomáciai opciók alá ,

    abba fognak belekerülni a kulúrok !



    <div style="margin-left:-272px;margin-top:0px;width:100px;height:10px;"><br>

    <div class="dynamic"><br><h3 class="header" style="margin-top:-15px;">Kultúrjaink</h3><br><br><div class="content" style="margin-left:-

    5px;"<br><ul class="links" style="margin-left:50px;"><li></li>



    A második parancssor , ez kerül be a bal oldali kis ablakba , név és mennyi kulti kell neki ? Ez egy aktív link ,

    Aki ráklikkel a névre egyenesen direkbe tud írni a tagnak , autómatikasan felugró üzenetben . Minden tagnak új parancssort kell kezdeni ,

    a postafiókot és a nevet kell módosítani meg hogy mennyi darab kulti ?

    A postafiók számát a nagykövetség - taglista - a tag neve sorja végén lévő papírusra kell helyezni a kurzort ,

    nem kell klikkelni ! és ekkor a bal alsó sarokban felugrik egy szürke csíkban egy üzenet , abban van egy várhatóan egy 6 jegyű szám ,

    az a posta fiókja száma . Az S1 az Alpha szerver tehát ha valaki másik szerveren szerkeszt annak a szervernek kell a száma ...



    <li><a href="https://s1-hu.ikariam.gameforge.com/?view=sendIKMessage&receiverId=374275">MR SNIPER: 6db</a></li>



    Ez egy útmutató parancssor ...



    </ul><br><div align="center"><i>Klikkelj a névre!<br></br>Frissítve:December 12.</i></div><br></div><div

    class="footer"></div></div></div><br>



    Ez egy teljesen működő parancssor , most szerkesztettem és ki is próbáltam :)

    Remélem nem kapok ki érte , csak segíteni akarok a kultisoknak , mert nálunk is még sok kulti hiányzik !

    További kellemes napot mindenkinek !

  • A gamma az a 3-as szerver, azaz nála így kezdődik:

    s3-hu.ika... nem folytatom, innen egyezik.


    Így gondolom, a béta az a 2-es, így ott, az s után egy kettes kell.


    Én nem vagyok diplomata, de ezeket én is látom, a böngészőm nem rejti el.

  • Igen. s1,s2,stb. a szerver száma. Utóbbit láthatjátok a csapat felépítése részben, melyik szerver hányas számot kapott.


    Alapvetően:

    s1 - Alpha

    s2 - Beta

    s3 - Gamma

    s203 - Ares03 (war)

    s39 - Pan

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//