nie działa alpha

  • czy ktoś jeszcze nie może się zalogować na alpha? od jakiegoś czasu cały czas pokazuje gracze online 61 i w żaden sposób nie da się zalogować, nie ma znaczenia rodzaj internetu ani przeglądarka

    inne światy działają


    Ta witryna jest nieosiągalna

    Serwer s1-pl.ikariam.gameforge.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.

  • Ta witryna jest nieosiągalna

    Serwer s1-pl.ikariam.gameforge.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.


    ERR_CONNECTION_TIMED_OUT


    wszystko działa, dowolna inna strona internetowa, inne światy ika też, a świat alpha jest niedostępny, nie ma znaczenia przeglądarka czy tryb incognito, jakieś sugestie? nie mam pojęcia co się dzieje w moich miastach, bo nie mogę do nich wejść, a nikt przecież za to odpowiedzialności oczywiście nie weźmie...

  • Spróbuj zalogować się z innego adresu IP. Czasami system blokuje dany adres IP ,gdy gracz przelogowuje zbyt dużą ilość kont w krótkim czasie. Zazwyczaj taka blokada trwa 6-8h.

  • Dzięki, no niby działa, ale nie wydaje mi się żeby uruchamianie specjalnie routera LTE by móc wejść do gry było odpowiednim rozwiązaniem... "zbyt dużą ilość kont w krótkim czasie" - czyli mam nie przelogowywać się na inne światy w ramach lobby, bo może mi się trafić blokada na ten dla mnie najważniejszy? X/ Gdzie w tym sens? A ile frustracji...

  • Właśnie zostałem prawdopodobnie kolejny raz odcięty, tym razem jednak nie ma to żadnego związku z jakimkolwiek przelogowywaniem się ani między kontami, ani nawet między światami w obrębie konta, bo wszystko robiłem wyłącznie na alpha. Dlaczego oprogramowanie mnie blokuje? Co mam zrobić w takiej sytuacji? (Zmiana IP nie zawsze jest wygodna albo w ogóle możliwa...) Jak tego uniknąć? Jest to bardzo niekomfortowe. Kolejny raz jestem odcięty od gry i to w dodatku w trakcie intensywnych działań floty włącznie z cudami hermesa i posejdona, gdzie każda chwila jest na wagę złota. Wyjaśnienie "no tak czasem się dzieje" to żadne wyjaśnienie X(