BETA' ya TAŞINANLAR...

• öncelikle birleşme hepimize hayırlı olsun.Severlarda oyuncu azalması neticesinde susgunlaşması yerini aksiyon ve yeni heycanlara bırakması dileğiyle...

Her ne kadar yığılma belli serverlara olsada BETA ya da gelen giden vardır diye düşünüyorum :)

Beta serverına kim nerden geliyor, ittifak olarak mı geldi bireysel mi geldi?

Tanışalım merakımızı giderelim.

• Alphaya ittifak olarak tek gelen LEGENDS of BETA(LGNDS) adında bir ittifak oldu. Sanırım betada oynayıp kaynak serverlarda hesabı olan arkadaşlar alphayı seçmişler, kendilerine teşekkür ederiz:) Şu an 21 üye 149m puan ile 16. sıradalar. İttifak açıklamasına "betanın gücü alphaya geldi" yazmışlar. Kendilerine başarılar dilerim.

Başka gelenler de oldu. Mevcut ittifaklara girişler biraz üye sayıları arttı falan:) Dengeleri değiştirecek durumlar yok gibi ama ben isterdim rekabet ortamı oluşturacak ittifakların gelmesini, malesef olmadı. Bir dahaki birleşime diyoruz:)

• beta içinde aynı durumlar söz konusu güzel bir dağılım olsun serverlara heycan gelsin isterdim

betanın gücümü :) heee deyin geçin biz server felan değiştirmedik çünkü