Eurydike Serveri

• Sunucuları birleştirdikden sonra yeni servere giriş yapıcam sizce tutarmı ? oyuna ara vermiştim 2 yıl sonra geri dönücem pazartesi açılıcak yeni servere giricem sizce birleşimden sonra oyuncular yeni servere girerlermi server canlı olurmu :?::?::?:

• pek ilgi görecegini sanmiyorum. Herkes server birlesmesinin heyacani ile aktiflik biraz artti. Ama bu yeni servera pek yansimaz düsüncesindeyim.

Multicileri deşifre ediyoruzd2ajrjc.jpg

• pek ilgi görecegini sanmiyorum. Herkes server birlesmesinin heyacani ile aktiflik biraz artti. Ama bu yeni servera pek yansimaz düsüncesindeyim.

Neyse bakalım ozaman ona gore ambrossıa çekeriz boş serverede para yatırmak istemıyorum sonra adonis serveri gibi olmasın

Neyse bakalım ozaman ona gore ambrossıa çekeriz boş serverede para yatırmak istemıyorum sonra adonis serveri gibi olmasın

Ha bazi multici guruhlar var. Sirf multi yapmak icin gelir 3 aya ban yer giderler ^^

Multicileri deşifre ediyoruzd2ajrjc.jpg

Ha bazi multici guruhlar var. Sirf multi yapmak icin gelir 3 aya ban yer giderler ^^

bende sezonluk durucam zaten 3 ay sonra bırakırım , gp depolarınla yarışmaya gerek yok :D 80-100 kişi aktif oynasın yeter bana o gazla devam ederım, ama 20-30 kişi olursa quıt atarım dırek:(

• PannaCotta sayın yönetici eğer yeni server adonis serveri gibi olucaksa bence 1 ay daha bekletın sonra açın, birleşimin ardından yeni servere kimsenın giricegini düşünmüyoruz, boş serverdede kimse oynamak istemez yazık olur servere.