Συγχωνευση

  • Καλησπερα ξεκινησα την διαδικασια συγχωνευσης και καθως προσπαθησα να μεταφερθω στον herakles μου λεει το εξης:

    Ο λογαριασμός σου είναι μπλοκαρισμένος ως τις:Τρίτη, 19 Ιανουαρίου 2038, 4:14 π.μ.

    Αιτία: Μεταφορά λογαριασμού


    Τι γινεται ρε παιδια;

    :closedthread:

  • Καλησπερα .

    Και εμενα μια απο τα ιδια

    Ο λογαριασμός σου είναι μπλοκαρισμένος ως τις:Τρίτη, 19 Ιανουαρίου 2038, 4:14 π.μ.

    Αιτία: Μεταφορά λογαριασμού


    Τι φαση?

  • ναι και εμενα ακριβως αυτο. Εντωμεταξυ τωρα παρατηρησα οτι ειναι μεχρι το 2038. Ρε παιδια λυστε γρηγορα το προβλημα να διαλεξω νησια

    :closedthread:

  • Στο lobby σας δεν εμφανίζεται ο λογαριασμός στο νέο κόσμο;


    Ο λογαριασμός στον παλιό κόσμο λαμβάνει ban και θα πρέπει να έχετε την δυνατοτητα να συνδεθείτε στο νέο κόσμο.

  • και σε μένα το ίδιο, μου έβαλε τον λογαριασμό που μετέφερα σε διακοπές και λέει για μπαν μέχρι το 38...

    χαχαχαχα τροοολλλλλλλ

  • δηλαδη πρεπει να φτιαξω νεο λογαριασμο και θα εχει τα στοιχεια του παλιου;

    Στο lobby σας δεν εμφανίζεται ο λογαριασμός στο νέο κόσμο;


    Ο λογαριασμός στον παλιό κόσμο λαμβάνει ban και θα πρέπει να έχετε την δυνατοτητα να συνδεθείτε στο νέο κόσμο.

    :closedthread:

  • Καλησπέρα, σε όλους το ίδιο βγάζει.

    Πάντως από δοκιμαστικό λογαριασμό, τσέκαρα σε 2-3 μεταφορές, οι λογαριασμοί πάνε όντως με διακοπές στους νέους servers.

  • καλησπέρα.

    αν πάω το λογαριασμό μου σε ένα κόσμο που έχω ήδη έναν λογαριασμό επειδή βγαίνει σε διακοπές δε θα έχω θέμα με τη κοινή IP?

    Αξίζει φίλε μου να ζείς για ένα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να σε κάψει ...

    giphy.gif



  • Τωρα μου βγαζει αυτο .

    η ερωτηση ειναι παταω να μπω zephyro η περιμενω να ανοιξει απο κατω ο λογαρισμος που ειναι μπλοκαρισμενος

    Μην βρεθω και με 2 και φαμε κανα ban αδικα

  • Τωρα μου βγαζει αυτο .

    η ερωτηση ειναι παταω να μπω zephyro η περιμενω να ανοιξει απο κατω ο λογαρισμος που ειναι μπλοκαρισμενος

    Μην βρεθω και με 2 και φαμε κανα ban αδικα

    στον ζέφυρο σε βγάζει σε διακοπές πάντως.... τι να πω... άντε να βγάλουμε άκρη

  • Τωρα μου βγαζει αυτο .

    η ερωτηση ειναι παταω να μπω zephyro η περιμενω να ανοιξει απο κατω ο λογαρισμος που ειναι μπλοκαρισμενος

    Μην βρεθω και με 2 και φαμε κανα ban αδικα

    στον ζέφυρο σε βγάζει σε διακοπές πάντως.... τι να πω... άντε να βγάλουμε άκρη


    Απλα αν πατησω στο αλλο λεω μην μπω με 2 λογαρισμους και γινει καμια κομπλα.

    Παντως σε ευχαριστω πολυ που το τσεκαρες

  • τίποτα φίλε.

    εγώ το έκανα, είχα έναν στον ηρακλή και μετέφερα τον άλλον απο τον γάμμα, πήγα να μπω κανονικά αλλά τίποτα... τον βγάζει διακοπές...

  • Ευχαριστούμε πολύ το Ικαρίαμ για μια τόσο ωραία ένωση και πάνω από όλα δίκαιη για όλους τους παίχτες. Εμείς τώρα δεν θα βρούμε καλά νησία για προφανώς είναι ανίκανη να λειτουργήσουν το παιχνίδι σωστά.

    Ένα μεγάλο Μπραβο