Inspektor [KOM] vs Blazina [TERM] - 6948.4 / 15807



  • Ипак се Панта потрудио да буде окачен вероватно међу последњима пред спајање сервера

    пошто су му главни налог урнисали, има то на форуму, он је са њим отишао под палмицу након искоришћеног колоса

    који га и није нешто много извукао

    активирао је свој мулти налог, да би Бест и Симитар могли доћи код мене на острво,

    а у ствари он им је само помогао да побегну са мог острва када су и они потучени

    али онда је војску коју је правио да прода савезницима искористио да мене јурца

    виленио је до 4 ујутру, наравно да ништа није нашао, склонио је војску и флоту на "сигурно"

    игром случаја то сигурно место и није толико сигурно па је доживео овај ресет који сигурно боли


    Толико од мене на овом делу форума и на овом ратном серверу

    било је лепо дружити се са вама, пуно поздрава за мог Генета Аркус

    поздрав целом тиму са којима сам више мање 13 година провео, првенствено са Ђаконом који ме прати још од ОГАМЕ

    наравно свим савезницима, пошто је ово ратни сервер онда највише КОМ савезу

    да сада не бих више набрајао, срећно вам било на новим серверима а ми ако се снађемо на новом ратном серверу

    ваљда ће Панта и његови Термити и тамо доћи или морамо наћи нове жртве.

    Живели



    Поморска битка поред Daleko selo

    (01.12.2021 11:36:09)

    Inspektor[KOM] из Daleko selo 2, Daleko selo, Daleko selo 3

    vs

    Blazina[TERM] из Daleko selo



    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован...........................546(-190) - Брод ован.............................0(-867)

    ............................................. - Брод копљар............................0(-10)

    Пламени брод.........................41(-361) - Пламени брод..........................0(-473)

    Брод катапулт..........................50(-0) - Брод катапулт..........................0(-30)

    Брод минобацач........................168(-0) - Брод минобацач........................0(-114)

    Парни ован...........................215(-35) - Парни ован............................0(-156)

    Ракетни Брод...........................9(-61) - Ракетни Брод............................3(-0)

    Подморница...........................105(-41) - Подморница.............................0(-51)

    Баги-педалина........................225(-60) - Баги-педалина..........................30(-0)

    Носач Балона...........................34(-0) - Носач Балона..........................26(-34)

    Тендер.................................66(-0) - Тендер.................................50(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-6948.4 - Генерали.............................-15807.4

    Нападачки поени.......................39518.5 - Одбрамбени поени........................17371

    Претрпљена штета.......................347420 - Претрпљена штета.......................790370

    Штета у процентима........................30% - Штета у процентима........................70%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Inspektor[KOM]


    Губитници: Blazina[TERM]

    inspektor.jpg

  • Eto zašto je bila dobra ideja sa mulltijima , inače kako bi drugacije Pantu svaki dan kačili na forum ,


    Pozdrav svim znanim i ne znanim mnogi od nas verovatno neće nastaviti sa ik poslee ovog spajanja mnogi će odustati u prvih mesec dana ... bilo je lepo družitti se i igrati sa vama ...


    pretpostavljam da ce i forum da dozivi promene zato budite pozdravljeni i sve najbolje u životu..

  • Morao je Pantic da cacka i opet zavrsi na gubitnickoj strani hofa :D

    Bravo inspektore :) Panticu Bo pa da nastavi ovako da visi sa Termitima i nakon spajanja servera 8o