Jason-1936[-LE-] против Кадиако[-T-] -4436/-576.4

  • Пре свега морам јавно да се извиним мом највећем обожаваоцу Ptica_Zlosutnica што сам погрешио број хофова -Т- над -ЛЕ-.

    Нисам рачунао ова 3 (сва 3 над њим :D)

    https://prnt.sc/20wz1u0

    Са та 3, резултат је 40:8, и сад кад додамо још ова два, то му дође 42:8 8o

    Хвала ти Петре што си ми скренуо пажњу на грешку, лепо од тебе што пратиш с обзиром на то да смо тебе највише пута нахофали :)

    Иначе овај ми се чини као нека твоја школа, гомила пламених у први ред, балоне не користи јер не зна да их ротира, баш као и ти, и наравно, воли да се закуцава, све као да је твој пулен.

    Ја хтео да вас оставим на миру после оног Данила а ви упорни па хоћете да вас још мало хофкам пре спајања сервера.

    Како год ви желите, ја сам увек спреман :)

    42:8!


    Поморска битка поред Vinarija

    (25.11.2021 1:26:40)

    Jason-1936[-LE-] из VIZANTIJA

    vs

    Кадиако[-Т-] из Ватикан, Vino - Demetra


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - Брод ован.............................137(-0)

    Пламени брод..........................0(-100) - Пламени брод..........................36(-46)

    Брод минобацач.........................0(-80) - Брод минобацач.........................42(-0)

    Парни ован.............................0(-50) - Парни ован............................81(-10)

    Ракетни Брод...........................2(-18) - Ракетни Брод...........................39(-0)

    ............................................. - Подморница.............................60(-0)

    Баги-педалина..........................0(-50) - Баги-педалина.........................122(-8)

    Тендер.................................10(-0) - Тендер.................................60(-0)

    ............................................. - Носач Балона...........................18(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали................................-4436 - Генерали...............................-576.4

    Нападачки поени..........................1441 - Одбрамбени поени........................11090

    Претрпљена штета.......................221800 - Претрпљена штета........................28820

    Штета у процентима........................88% - Штета у процентима........................12%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Кадиако[-Т-]


    Губитници: Jason-1936[-LE-]

  • Жалосно је што већ пар дана очајнички покушавају да нахофају неког Темплара уместо да се спремају аз оно што предстоји, али чуо сам да ће Петрових 15к генерала и 6м злата да направи пометњу у Бугарским редовима. Као што сам изјавио, нека приме саучешће унапред:D

    Браво Бошко:thumbup: