Sloučení - speciální servery

  • Badmaniak .. "u dřívějších přesunů byla možnost darovat pouze dva týdny a poté dřevo propadlo"


    Nyní je to nastaveno neomezeně. Darované suroviny i volné přesuny měst jsou umístěny do inventáře a je jen na hráči, jak a kdy je použije. Při darování do těžby na cílovém světě se ani nemusí předmět nijak speciálně aktivovat, automaticky se odepisují darované suroviny nejprve z inventáře.

    Super. Teda na jednu stranu to myslím vážně. Na druhou stranu "super" ironicky. :)
    Protože co udělám s tím dřevem, které se mi od té doby natěží? :)
    Pila level 54 je reálně 5 měsíců upgradů.

    Jak tedy dlouho bude možnost to stíhat upgradovat po 12 hodinách? Jen už těch necelých 13 dní?
    Nebo bude možnost alespoň si vybrat, zda chci darovat z inventáře a nebo ze surovin ve městě?

    Protože jinak to není ani těch 18 dní jako minule (a to jsem neměl zdaleka tolik darováno), ale je to už necelých 13 dní a pak prostě zastavit těžbu nebo co...

    No nevím, zda jsem radši. :(

  • Badmaniak ... "Nebo bude možnost alespoň si vybrat, zda chci darovat z inventáře a nebo ze surovin ve městě?"


    - Takovou možnost tam nevidím. Automaticky se upřednostňují suroviny z inventáře.


    Je to ale zajímavá myšlenka. Kdyby tam existovala volba, jestli darovat z inventáře nebo ze skladu, mohl by se inventář ušetřit a spotřebovat třeba v budoucnu na nějakém nově kolonizovaném ostrově :thumbup:

    :)Ewka!

  • Pokud by se člověk přestěhoval na jiný svět, tak je asi jedno, co by si s sebou vzal. :)
    ale mne jde spíš o to, že darovat půl roku z banku bez možnosti darovat z měst, vlastně půl roku budu s vypnutou těžbou. :) Já osobně už fakt nemám co stavět. :))

  • zdravim aj vy mate nespokojnych ludi...vsetko na plno je a stale su nespokojny ...kde je chyba ...vie niekto

  • Skončil festival světů poskytující bonus ke spokojenosti při slučování světů .

    Pokud ses přesouval a neuzavřel nové KD může to být tím .

    Každopádně jsem vyšší nespokojenost zaznamenal také , asi kocovinka po párty :-) , čekám že se to během pár dní srovná .

    Pokud ne , nebo někde zahlédnu že se jedná o chybu , tak dám vědět .