Sloučení - Piráti

  • Zdravím,

    může mi jen někdo objasnit, JAK to bude přesně s piráty? Když sloučení začíná příští týden 24.11,2021 a piráti končí v neděli 28.11.2021 .. Jaký to bude mít přesný dopad? Přijdou na Alphu i Betu jiné účty, kteří se hned zapojí do tabulky? Zdá se mi to takové právě nedořešené. Správně by mělo být sloučení třeba PO konci pirátů, nebo by se do toho nemělo započítávat.

    Ale pokud GO o tom něco ví, protože tohle nikde zodpovězeno nebylo, tak prosím dejte vědět.


    Díky

    v1.png


    Moje další láska <3 :saint:

  • Vzhledem k tomu, že celý přesun bude probíhat dva týdny, tak je to asi jedno. Jinak by museli vynechat celé jedno kolo.
    A někomu sebrat nasbírané piráty by bylo asi nefér. ;)

  • Já právě bych to tak udělala, aby piráti třeba skončili dřív a pak vynechali 1 kompletní kolo, než skončí přesun a pak to opět zpustili, aby to bylo pro všechny férové. Ale o pirátech se právě vůbec nikdo nikde nezmínil, jak budou probíhat. Proto jsem se zde zeptala.

    v1.png


    Moje další láska <3 :saint:

  • Nakonec to bude tak, že piráti poběží pro daný server a po přesunu se vše smaže.
    Takže většina, co hrají piráty, se bude přesouvat až v neděli večer. :)

    Já osobně si také počkám a nebudu jeden z prvních, co se přesune. A už jen doufat, že najdu ostrovy, které mi budou vyhovovat. Protože 15 serverů na jednom světě, to bude přecpané až hrůza. :(