Fuzja Światów Vs LoBBy

  • Fuzja z lobby budzi wiele pytań u mnie i wielu moich znajomych wiec piszę i w ich imieniu.

    ================================

    Oto kilka przykładów może Art lub Ingolf będą znali odpowiedź jeśli tak dzięki.

    1)Np, Ktoś ma konto na serwerach s4 s7 z jednym lobby czy może wybrać dla obu jeden serwer docelowy i podpisać zgodnie z regulaminem wspólne IP? Czy też jedno konto w które wylądowało się trochę ambry przepadnie:?:

    2)Np, Ktoś ma 1 konto na serwerach, które pozostaną po fuzji a drugie połączone w lobby na serwerze które trzeba przenieść na docelowy. Czy będzie można przenieś te 1 konto na serwer gdzie się ma się te pierwsze czy te drugie przepadnie:?:

    3)Dotyczy powyższych. Czy wogle jest opcja by mieć 2 konta w jednym lobby na jednym serwerze :?:Bez tego będzie ciężko, bo przy małej liczbie serwerów docelowych wielu graczy by straciło na tej fuzji wiele kont(po 10-40 mln ro z historią od 2008 roku:!:) , na które też troche ambry wykorzystali.

    4)Jeśli nie na powyższe 3 pytanie czyli kompletna rezygnacja z gry wielu graczy to czy można oddzielić konto z lobby na inny e-mail by móc to zrobić ręcznie jak za poprzedniej fuzji

    5)czy będą ograniczenia przenoszenia konta np z Bety będzie można dać na ostatni docelowy?


    Jest jeszcze wiele pytań ale będę wdzięczny za uzyskanie odpowiedzi na te. Póki co nie wiemy na czym stoimy i jak powiedział Lord Feniks czy dalej coś inwestować do czasu fuzji czy poczekać na fuzje faktyczną i zobaczyć na własne oczy i oby one nie wyglądały tak =O lub tak;(. Pozdrawiam.

  • Dobra już wiem, że nie można mieć 2 kont na tym samym serwerze w jednym lobby. Jednym zdaniem :thumbup: jeśli ktoś ma jedno konto a :thumbdown: jak ktoś gra na kilku serwerach w tym tych najmłodszych .

    :closedthread:

    Co do czarnego rynku to zostaje jeszcze on do usunięcia lub modyfikacji tak by można było na nim trzymać własne rg z jakimś limitem i coldownem wpłaty i wypłaty rg. :)a nie przesyłać między graczem A-B

  • Co do czarnego rynku to zostaje jeszcze on do usunięcia lub modyfikacji tak by można było na nim trzymać własne rg z jakimś limitem i coldownem wpłaty i wypłaty rg. :)a nie przesyłać między graczem A-B

    Niestety ale z Twoim pomysłem Czarny Rynek straci sens, najlepiej pozbyć się go z gry i szanse graczy w rg się wyrównają i zaczną mieć sens jakakolwiek bitwa:)

  • Ja mam pytania, proszę o dowiedź:


    1. kiedy gracze będą mogli się deklarować?

    2. czy sama deklaracja będzie dostępna w aplikacji po aktualizacji, jeśli tak to w którym miejscu?

    3. czy gracze z serwerów które zostają też muszą się zdeklarować?

    4. Proszę o przypisanie nazw światów do podanych id które zostaną po fuzji. Gracze to nie administratorzy i nie operują id tylko nazwami światów.


    Dobrze byłoby aby gracze mogli się wcześniej zdeklarować a nie jak fuzja się zacznie bo może być za późno.

  • Co do czarnego rynku to zostaje jeszcze on do usunięcia lub modyfikacji tak by można było na nim trzymać własne rg z jakimś limitem i coldownem wpłaty i wypłaty rg. :)a nie przesyłać między graczem A-B

    Niestety ale z Twoim pomysłem Czarny Rynek straci sens, najlepiej pozbyć się go z gry i szanse graczy w rg się wyrównają i zaczną mieć sens jakakolwiek bitwa:)

    Dla mnie mogliby zlikwidować ale pewien sens jest na takich gości co walczą a potem uciekają na urlop na tydzień - ty zniszczysz armię a on wróci i Cię zjedzie... A tak cyk i masz stały zestaw nie za duży powiedzmy do 50 k rg. Wtedy ktoś zdąży z sojuszu podpłynąć:)

  • 1. "łączenie serwerów rozpocznie się 30.11.2021 o 12:00 (czas serwera) i od tego momentu będziecie mieli 2 tygodnie na wybranie serwera docelowego z dostępnych serwerów wymienionych w grze." via Ingolf

    2. Masz na myśli aplikacje na telefon? Nie mam 100% pewności, ale ten projekt jest już porzucony i od dłuższego czasu nieaktualizowany, więc wątpię.

    3. Nie, kontem z serwera docelowego również nie można się przenieść na inny serwer docelowy, zostaje jak jest

    4. Alfa, Gamma, Epsilon, Orpheus, a wszystkie wojenne łącza się w Aresa na domenie UK

  • Ktos moze wyjasnic taka wiadomosc po transferze konta?


    Twoje konto zostało zablokowane do:wtorek, 19 stycznia 2038, 02:14
    Powód: Transfer konta

    W lobby nad listą serwerów znajduje się niebieski przycisk, w który należy kliknąć, aby otrzymać maila z linkiem. Następnie należy kliknąć w link. Konto nie jest zablokowane, to po prostu procedura przeniesienia konta.

    gio.png">

  • Ktos moze wyjasnic taka wiadomosc po transferze konta?


    Twoje konto zostało zablokowane do:wtorek, 19 stycznia 2038, 02:14
    Powód: Transfer konta

    W lobby nad listą serwerów znajduje się niebieski przycisk, w który należy kliknąć, aby otrzymać maila z linkiem. Następnie należy kliknąć w link. Konto nie jest zablokowane, to po prostu procedura przeniesienia konta.

    tylko mi ten mal z linkiem w ogóle nie pzyszedł, ale zgłoszenie już zrobione.