היכל התהילה לשרתים שהולכים להימחק

• שלום לכולם

נתחיל עם זה שאני כבר יודע מראש ש90 אחוז, אם לא יותר, מהשחקנים שכרגע לא בבטא ואלפא הולכים לפרוש מהמשחק וחבל.

אני בעד לעשות היכל התהילה לכל השרתים שעומדים להימחק כמחווה למי שכן השקיע בשרתים האלה והולך לפרוש בגלל המיזוג.

יכולים לא להסכים, אני אמרתי את מה שאני חושב שנכון לעשות,וזה דבר ממש קטן אחרי כמות הזמן +כסף שאנשים השקיעו במשחק

תודה רבה לכל מי שקורא את זה, ואשמח שלפחות מנהל אחד יקרא ולפחות יחשוב על הרעיון הזה ולא ישלול ישר^^

• רשמת פה הרבה שטויות מה זה 90% מהמשחק הולך לפרוש? את מודע לזה ש90% אלה שחקנים הרוסי פסלים שמחזיקים יוזר אחד כן? בכל מקרה זה רעיון טוב ואני מקווה מאוד שהיכל התהילה יחזור זה בדיוק הזמן

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• לא רשמתי שטויות ולא כלום אחי, וגם מה שיפה זה שבטח אחרי חודשיים שלוש במיזוג, הם יסגרו את איקרים ישראל בכללי כי לא יהיו מספיק שחקנים חחחחח

ובאמת אף אחד מהמנהלים לא הגיב ולא כלום? טוב בטח לא אכפת לכם, סה"כ לא אתם השקעתם בשחקנים כל כך הרבה שפשוט הולכים לפח

• לא רשמתי שטויות ולא כלום אחי, וגם מה שיפה זה שבטח אחרי חודשיים שלוש במיזוג, הם יסגרו את איקרים ישראל בכללי כי לא יהיו מספיק שחקנים חחחחח

ובאמת אף אחד מהמנהלים לא הגיב ולא כלום? טוב בטח לא אכפת לכם, סה"כ לא אתם השקעתם בשחקנים כל כך הרבה שפשוט הולכים לפח

לאחד מהמנהלים כנראה הולכים להמחק 10 כפולים של 4 מיליון ניקוד זה לא שהם מרוויחים מזה משהו

לאחד מהמנהלים כנראה הולכים להמחק 10 כפולים של 4 מיליון ניקוד זה לא שהם מרוויחים מזה משהו

חחחחחחח לא אני מת

אפילו אתה לא מאמין לעצמך :D:D

nqjyeln32jgz.png

• מה יש להאמין ?

לי יש בלובי שחקנים של בין 4 ל8 מליון שפשוט עברו מהשרתים הישנים

גמא, דלתא, אפסילון ועוד

ששה מתוך שמונה

אין חסינות........

אם זה עדיין יהיה רלוונטי החוק למנהלים שכדי לנהל שרת מסויים אסור לשחק בו

אז היוזר של מגיק (אחד מתוך השניים), 60 מיליון ניקוד ייזרק לפח

יש הרבה בכייניים מהשרתים החדשים שבוכים על זה שיימחק להם כפולים של 5000 ניקוד

-SPARTA- Mars Legion

GF.png

אני יודע אישית על מגיק שעומדים להמחק לו לפחות שחקן אחד גדול למה יש לו שני שחקנים גדולים מעל 50 מיליון ניקוד בזטא ובטא שהזה בזטא ילך לאלפא ויש לו עוד יוזרים בעוד שרתים אז כל עוד הוא לא יוציא לעצמו בתור מנהל ויסדר איכשהו(ודווקא על מגיק אני מאמין שהוא אמין) אז ימחק לו יוזרים.

לגבי היכל התהילה יש מצב שזה יהיה נחמד אבל אתה גם יכול לעשות פוסט הוקרה ולצלם את הטופ בכל שרת משאר השרתים שישאר משהו לזכרון אבל לא שזה משנה הרבה

אני יודע אישית על מגיק שעומדים להמחק לו לפחות שחקן אחד גדול למה יש לו שני שחקנים גדולים מעל 50 מיליון ניקוד בזטא ובטא שהזה בזטא ילך לאלפא ויש לו עוד יוזרים בעוד שרתים אז כל עוד הוא לא יוציא לעצמו בתור מנהל ויסדר איכשהו(ודווקא על מגיק אני מאמין שהוא אמין) אז ימחק לו יוזרים.

לגבי היכל התהילה יש מצב שזה יהיה נחמד אבל אתה גם יכול לעשות פוסט הוקרה ולצלם את הטופ בכל שרת משאר השרתים שישאר משהו לזכרון אבל לא שזה משנה הרבה

היי אחי, ידוע לי שיש כן מנהלים שימחקו להם שרתים, אולי לא באמת יש יותר מידי גם בשבילם מה לעשות אבל אני גם לא רואה איזה שהוא ניסיון לכמו "עצומה"

בנוגע לפוסט הוקרה זה דבר שאני כבר עובד עליו לפחות לשרת שאני משחק בו בעיקר

יהיה נחמד לראות מכל שרת גם פוסט הוקרה לפחות שישאר איזה שהוא זכר לכל שרת

• ואתה עומד לפרוש כי אתה חושב שלמרות שאתה בטופ בשרת שלך אין לך סיכוי להתברג מול חברה שמשחקים שנים?

או שאתה עומד להישאר ולנסות להתברג אומנם לא בטופ אבל כן לנסות להשיג דברים גם פיראטים גם מלחמות עם חברה בגודל שלך והכול.

אני מבין שמול שחקנים של עשר שנים שסיימו את המחקרים והמבנים לפני שנים מיוליארדי זהב והכול אין לך כל כך סיכוי במיוחד אם הוא התברג בשרת ויש לו חברים. אבל נכון שכיף להיות בטופ בכל דבר אבל אפשרי להמשיך לשחק להנות עם כמות גדולה יותר של חברה פעיליםוגם תחרות כן עם חברה בגודל שלך.

אני אומר את זה כי עד עכשיו הטענה שלך שהכול יפרשו בגלל יחסי הכוחות שאני מסכים לגמרי שזה מבאס ולא באמת הוגן אבל זאת טענה שאי לא סיבה לדעתי לפרוש(כל טענה טובה כדי לפרוש גם אם אתה אומר שחמש דקות ביום זה יותר מדי אחלה ותעשה את זה) אבל אם אתה מכור כמו רובנו אז הטענה לא ואו. זה לא שאמרת שילכו לך לפח חמש שש שחקנים של מיליוני ניקוד שהושקעו בהם אמברוסיה(לי לדוגמא הולך לפח כמה שחקנים של מיליוני ניקוד יכול להיות יותר מהניקוד שלך שהושקע בהם אמברוסיה בגלל הדבר הזה) , זאת כבר טענה שאיקרים הורסים לך בלי לשאול ובלי לתת דין וחשבון זאת סיבה טובה להגיד נמאס אבל הטענה שאתה לא תהיה בטופ זה לדעתי לא כזה משנה במיוחד ממה שאני מבין ממך אתה משחק רק בפי ולא בעוד שרתים.

• ואתה עומד לפרוש כי אתה חושב שלמרות שאתה בטופ בשרת שלך אין לך סיכוי להתברג מול חברה שמשחקים שנים?

או שאתה עומד להישאר ולנסות להתברג אומנם לא בטופ אבל כן לנסות להשיג דברים גם פיראטים גם מלחמות עם חברה בגודל שלך והכול.

אני מבין שמול שחקנים של עשר שנים שסיימו את המחקרים והמבנים לפני שנים מיוליארדי זהב והכול אין לך כל כך סיכוי במיוחד אם הוא התברג בשרת ויש לו חברים. אבל נכון שכיף להיות בטופ בכל דבר אבל אפשרי להמשיך לשחק להנות עם כמות גדולה יותר של חברה פעיליםוגם תחרות כן עם חברה בגודל שלך.

אני אומר את זה כי עד עכשיו הטענה שלך שהכול יפרשו בגלל יחסי הכוחות שאני מסכים לגמרי שזה מבאס ולא באמת הוגן אבל זאת טענה שאי לא סיבה לדעתי לפרוש(כל טענה טובה כדי לפרוש גם אם אתה אומר שחמש דקות ביום זה יותר מדי אחלה ותעשה את זה) אבל אם אתה מכור כמו רובנו אז הטענה לא ואו. זה לא שאמרת שילכו לך לפח חמש שש שחקנים של מיליוני ניקוד שהושקעו בהם אמברוסיה(לי לדוגמא הולך לפח כמה שחקנים של מיליוני ניקוד יכול להיות יותר מהניקוד שלך שהושקע בהם אמברוסיה בגלל הדבר הזה) , זאת כבר טענה שאיקרים הורסים לך בלי לשאול ובלי לתת דין וחשבון זאת סיבה טובה להגיד נמאס אבל הטענה שאתה לא תהיה בטופ זה לדעתי לא כזה משנה במיוחד ממה שאני מבין ממך אתה משחק רק בפי ולא בעוד שרתים.

אני לא אמשיך עם המשתמש הזה אבל כנראה אני אקבל משתמש מחבר שלי שכן יהווה משהו בשרת בטא לכן כן יש מצב שאני אשאר, לא החלטתי עדיין

ולי יצא האמת ממש מזל שלא הוצאתי שקל על אמבורסיה אז אני לפחות שמח על זה

אם לא אקבל שחקן שיהווה משהו אני פשוט לא אמשיך לשחק כי אני לא אוהב את הקטע הזה שאנשים התחילו 10 שנים לפניי זה הכל, אני רוצה שכולם יתחילו באותו זמן ושיהיה הוגן

ואני משחק גם בסיגמא

• הלנו או צרינו בבטא?

1de02f17430bdfed103ab83cc63d98e8.png

• הוא חבר

-SPARTA- Mars Legion

GF.png

• תומר אתה יודע מצויין שמי שלא נלחם שם לא מהווה כלום לא משנה מה היוזר שלו ככה שזה לא משנה גם אם היוזר שיהיה לך שם יהיה מיליון ניקוד או חמישים מיליון שלטתם על שרת של חוות ואתם רוצים להמשיך לשלוט אבל אתם יודעים שזה לא יקרה אז אתם מתבאסים. אם אתה כל כך רוצה להוות משהו אז כשיהיה מיזוג תדבר איתי ואגיד לך איפה להלחם

במילים אחרות אם אתה לא נלחם אתה לא תהיה יותר מנקודת מעבר שעוברים דרכה כאילו כלום לא משנה מה היוזר שלך וגם לא משנה אם תהיה בגאפ או בארטיאף

-SPARTA- Mars Legion

GF.png

Edited 3 times, last by RealSparta ().

• מה אתה מבלבל לו במוח תגיד לי? למה אין שחקנים בשרת חוץ מאיתנו שלא נוגעים או עוברים דרכם?

מה אתה מפחד לא ניקח לכם אותו...תיהיה רגוע

העיקר קורא לו חבר ואם לא ילחם לא תתן לו יוזר - יש שם 220 יוזרים בלי שימוש על מה הקמצנות

למרות שאתם מפרים כל שני וחמישי מוסכמות אם זה משמש אתכם לנסות לעשות עלינו רוח - תשאלו את ברית 300 שהאמינה בכם יותר מפעם אחת

וכל שחקני העבר שישבו ביופיטר וברחו ממנה בתחילת הקרבות כמו ברית

VenCo

מור סוגרת מוסכמות ואתם מצפצפים עלייה - ככה זה עובד שרועד לכם?

אני אפילו לא קורא לכם ברית אתם אוסף בולים כל אחד לוקח שם את המושכות לפי רצונו

• "אם לא יילחם לא תתן לו יוזר"

אתה אדיוט. אני לא התכוונתי להביא לו יוזר ואני גם לא יודע מאיפה הוא מתכנן להשיג יוזר אני אפילו לא יודע אם הוא ייכנס לגאפ הוא רק חבר שלי מסיגמא

בנתיים אני עושה לחברים שלך מרטף בית ספר ואתה למשל דוגמא למישהו שכבר הופרש מהמלחמה חחחחחחחח ליצן

55:67

אם לא בא לך לבוא אתה מוזמן לרשום מיקום ואני אהיה מי שאגיע

-SPARTA- Mars Legion

GF.png

• אחי כמו שכבר רשמתי, אקבל או לא אקבל זה לא החלטה שלך זה של מישהו אחר שאמר שהוא יכול לסדר לי, יסדר אולי אמשיך לשחק, לא יסדר לא אמשיך לשחק, לא באמת אכפת לי אני נהניתי מהמשחק ב11 חודשים האחרונים ואם לא אמשיך להנות בו פשוט לא אמשיך לשחק

• אחשלי הלא יקר

אתה עוד לא יודע מי אני וכמה אני אכבר גבר שעומד במילה שלו

כמו שאמרתי שיגיע זמנך אני יושיב אותך על הכתף שלי יש לך עוד זמן לעשות עוד קצת רוח אתה וכל המונפצים ותבדוק אותי

תצלם מסך לכל אלה שעוד נישארו שם שבטא לא ניגמרת ולא תיגמר ותצאו מהבלבולי מוח בפורום, אני אישית אבוא חשבון עם כל אחד ואחד מכם פרטני עד הסוף גם אם תעשו עצירה באמצע כיף?

יאלה דלג דלג למשחק צוות חדשות