Serveru un kopienu apvienošana - diskusijas

  • Esmu Zelius pasaule un tur vispar leeni iet uz prieksu , parsvara salaam ir 1 limenis raktuveem. Neiesaku tur vispaar kadam radities jo nav verts, it ka sajuta , ka speeleju no jauna. Tur var uz pirkstiem saskaitit cik ir apdzivotas salas. Tapec iesaku uz sho pasauli neparcelties. Ja otrs konts neparadisies tuvako divu nedelu laika, dzesisho araa un amen. Vizmaz ar 2 kontiem ir jaaiznem 1 sala lai Tevi neviens netrauce.

    Taapeec dzeki sheit nav ieteicams parcelties,

    Taču runāja, ka lielākā daļa letiņu uz Zefīra serveri ies, jo to pašu arī teikuši somi un vēl nez kas ar ko tur apvienoja.

    Nezinu kāda jēga citur līst, ja gribēji aktivitāti.


    Bija gaidāms, ka vienā serverī lielākā daļa saleks un pārējie patukši paliks. Cik vakar skraidīju pa pasaulēm, tā arī ir. Izskatās, ka Zefīra kādu gadu kaut kas būs līdz viss izmirs. Priekā :)


    Skatījos serveri kur Zeta alianses SBS un Gatoc aizgāja. Ok šiem jau ģp listē top5 konti pieder. un jēga? sitīs tos kam 280k ģp rezerves līdz šie spēli pametīs? interesanti laikam. Vajadzēja pēc iespējas visiem vairāk vienā serverī līst, lai tiem pāris pēdējiem gadiem šai spēlei būtu kāda jautrība :)


    tapat galu gala sanaks sava starpa atkal kauties, nekas nebus mainijies, saubos vai skandinaavi saraus pret trakajiem lv

    sharps.lvKURSAsharps.lv

  • A kas ar kara serveri? tas tiks pārvietots kā?

    Jā, kad tiks atrisinātas pašlaik esošās apvienošanas problēmas.

    Bija gaidāms, ka vienā serverī lielākā daļa saleks un pārējie patukši paliks. Cik vakar skraidīju pa pasaulēm, tā arī ir. Izskatās, ka Zefīra kādu gadu kaut kas būs līdz viss izmirs. Priekā

    Apvienošanas process sākās tikai pirms dažām dienām, tā kā liela daļa vēl nav pārvietojuši kontus.

  • Aktīvākie parmetas pirmie, Draxo.

    Ja ne pirmajā dienā, tad otrajā vai trešajā :)


    Fermas metīsies vēlāk. Tātad būtībā man ir taisnība. Serveri būs nedaudz pilnaki vēl, bet ne ar karotajiem. Protams Zefīra serveris izskatās tīri ok, tāpēc kopumā jācer uz labāko :)

    sharps.lvKURSAsharps.lv

  • Pēc pārcelšanās konti ieliekas atpūtas režīmā un citos nav iespējas tikt, jāgaida laikam 2 dienas vai pat 7 kad palma pazudīs. Un tas tika atrisināts ar automatizētu skriptu, kas palmu deaktivizē katru stundu xx:05 un spēlētājam ejot kontā, palma uzreiz pazūd.


    Tāpēc tagad sanāk tā, ka palmu var uzlikt pat vairāk par 20 reizēm 1 dienā. Bet neieteiktu spēlēties ar to, tas var slikti beigties :D


    * if all goes well, you will end up being put in vacation mode on the target server

    * this will be fixed once every hour at xx:05 by an automated script

    45d8c899d9.png

  • Kas ir ar tirdzniecības kuģiem no draugu listes? Nebiju labu laiku spēlējis, bet visi konti tika uzturēti, tas ir atjaunoti palmā, tagad pārvietojot kontu tie kuģi no draugu listes vairs nav, ir tikai standartā 180 esošie kuģi.

  • Kas ir ar tirdzniecības kuģiem no draugu listes? Nebiju labu laiku spēlējis, bet visi konti tika uzturēti, tas ir atjaunoti palmā, tagad pārvietojot kontu tie kuģi no draugu listes vairs nav, ir tikai standartā 180 esošie kuģi.

    Man pārmetot kontu visi tirdzniecības kuģi par draugu listi gāja līdzi, kuģu skaits bija tieši tāds pats kā pirms konta pārmešanas un tas bija 2 no 2 kontiem. Pat 7 dienu bonusa kuģi gāja kopā ar kontu.

    45d8c899d9.png

  • nekāda jauna konta,to uzrāda ,kad mēģinu ieiiet pārcelšanas izēlētajā.Nekam neko nerakstišu.Labāk lai man spēle zūd.Ir ari citas izklaides iespējas.Vienmēr šito esmu uztvēriis kā spēli.Atšķiribā no dažiem.Nekad netiiku uztraucies nedz par man nolaupito,ne ari par izsisto arniju.Ja zaudēju kauju aizsargājot biedru,vienmēr izjutu gandarijumu,ka esmu viņa labā darijis lai pasargātu nezkatoties neuzko.Nav spēles,nav problēmu,nav pārdzvojumu.

  • varbūt jau bija līdzīgs jautājums, tad atvainojos par atkārtošanos:

    Vai resursi, kas piešķirti par ziedošanu ir jaizlieto (jānoziedo) pasauļu svētku laikā (vēl nedēļas) vai tos varēs ziedot nesteidzoties arī vēlāk un tie nepazudīs!?