Serveru un kopienu apvienošana - diskusijas

  • Nu es tur biju blakus, tur bija neliels bezsakars. Bans bija jābūt citam kontam, bet viņa kontu paņēma laikam līdzi :D Bet ne par to tēma šeit tomēr, metīsim mieru par pagātni, kas bijis bijis . Es arī tomēr zaudēju karu aiz admina bana, kā pieteicēja kontam, kurš nebija pamatots, bet tā visa ir pagātne . Skatāmies nākotnē- cerams ka šis būs jauns boost mums visiem .


    Starp citu, vai tad alianses ārējās lapas un tās teksts EN serveros varēs būt ārzemju valodā ? Jo manīju kaut kādu bezsakaru rakstītu vienai :D

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S

  • EN serveros jau ilgu laiku ir salīdzinoši liels daudzums ar spēlētājiem kas nerunā angliski, līdz ar to viņiem ir izveidoti atsevišķi noteikumi par to, kas pēc serveru apvienošanas būs visai noderīgi alianšu veidošanā un saziņā.


    Language in Ikariam UK

    KURSA-2.png

  • Izskatās, ka šeit diskusijā teju visiem šķiet, ka serverī būs tikai vietējie angļi un jaunpienācēji latvieši. :)


    Der paturēt prātā, ka LV ir tikai viena no 8 kopienām, kas tiek pievienota šiem pašiem EN serveriem. Un vēl arī no pašu EN kopienas 10+ serveri tiks slēgti un tiks pievienoti šiem pašiem 8 mērķa serveriem.

  • Ja man būvējas gubis??? Vai pārceļoties tas tiks pārtraukts??

    Ja jā, tad vai resursi nonāks atpakaļ noliktavās jeb tie tiks zaudēti?)

    KURSA-2.png

    ............. but in general I am white and fluffy!

  • Ja man būvējas gubis??? Vai pārceļoties tas tiks pārtraukts??

    Ja jā, tad vai resursi nonāks atpakaļ noliktavās jeb tie tiks zaudēti?)

    Būvniecība, armijas un flotes rekrutēšana notiks bez izmaiņām - viss iesāktais turpināsies jaunajā serverī

    uc?id=1Qoxan3Ir6EfokWLhAao_dGw6L6THGxKH

  • Starp citu - tiešām visi ies uz serveri, kuram būsti ir tendēti uz mājiņu celšanu? Šito es tā īsti nesaprotu, laikam ar ikariam dīkstāvi sagājis uz īso.. :D

    MĪKSTIE!


    Nāciet uz 46 hidru un varēs vismaz normāli karot un rakt resursus karošanai.
    Kā nekā ikariam primārā būtība ir karošana (ja neskaita multus un pirātus, kas sačakarēja visu līdz nemaņai)

    uc?id=1Qoxan3Ir6EfokWLhAao_dGw6L6THGxKH

  • KURSA vienmēr bija par Hydra, jo gatavi esam karot pret visiem ! Bet ja prasi visiem un pilnīgi visi saka ka uz hydra neies, tad kāda iemesla pēc mēs gribētu turp doties ? Ja ir pierādījumi ka tauta saka ies uz zefīru, tad protams es neriskēšu ar komandu atrasties kārtējā thetā !!!

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S

  • )

    Starp citu - tiešām visi ies uz serveri, kuram būsti ir tendēti uz mājiņu ceļu? Šito es tā īsti nesaprotu, laikam ar ikariam dīkstāvi sagājis uz īso.. :D

    MĪKSTIE!

    Kā minimums - Mīksts ir tas, kas var kaut ko tādu uzrakstīt!

    Kā maksimums - te prātā no dīkstāves ir sagājis tikai viens .... augstāk minētā citāta autors!

    Nāc uz Zefīru un sēdēsi palmā!

    Kaut kā agrāk nebiju sastapies ar serveriem, kas tendēti būdinu celšanai vai karošanai!

    Pat ar bonusu sēram +50 procenti Tu nespēsi efektīvāk karot, kā Tev atļaus katras pilsētas demogrāfiskais stāvoklis!

    Viss kā Latvijā!

    KURSA-2.png

    ............. but in general I am white and fluffy!