Serveru un kopienu apvienošana - diskusijas

 • ))

  mazums pienāk diena kad ir apvienošana - un jūs iedodiet banānu par to ka nav ziņas kas ir kura multi ar kuriem Ip saslēgs ....

  Kad ir bijusi pēdējā reize, kad kāds LV vai EN serveros ir bloķēts par nenoslēgtu IP dalīšanu bez iepriekšēja brīdinājuma?

  Pajautā savam biedram Andžejam, tas Tev noteikti spēs precīzi datumu pasacīt, jo dalīt banānus ne par ko bez brīdinājuma, turklāt bez saskares starp kontiem - vinš pieprot labi! Brīdinājums netika nosūtīts, jo kaut aizmirsu vienu kontu saslēgt ar IP adresēm taču, saskares starp tiem nebija!

  Taču bans gatavs!

  Ceru, ka šis admins pazudīs tieši tāpat kā LV kopiena!

  KURSA-2.png

  ............. but in general I am white and fluffy!

 • Varbūt kāds ir papētijis kur pārējās valstis metīsies?

  angliem serveru skaits ir liels. aktivitate visur diezgan smiekliga izskatas, tapat kaa lv.


  ja letinji sametiisies viena serveri un principa neviena klat jauna nebus, taa pati savstarpeja bakstisanas paliks :D

  sharps.lvKURSAsharps.lv

 • Pajautā savam biedram Andžejam, tas Tev noteikti spēs precīzi datumu pasacīt, jo dalīt banānus ne par ko bez brīdinājuma, turklāt bez saskares starp kontiem - vinš pieprot labi! Brīdinājums netika nosūtīts, jo kaut aizmirsu vienu kontu saslēgt ar IP adresēm taču, saskares starp tiem nebija!

  Taču bans gatavs!

  Ceru, ka šis admins pazudīs tieši tāpat kā LV kopiena!

  Oho ho, tas jau izklausās pēc izaicinājuma. Es negribēju būt par komandas biedru EN kopienā, bet ja VinnijsPuks tik ļoti uzstāj, tad jātiek par GO viņa izvēlētajā serverī zem cita nika :*:D


  Konta bloķēšana un komandas darbu neapspriežam publiski, bet ja Tu tik mīļi pajautāji, tad datums bija 2020-12-22 un bans nebija par nenoslēgtu IP dalīšanu, bet par starpniecību palīdzot citam pārdot jūras vienības starp viņa multiem - biļetē viss tika izskaidrots. Līdz ar to nevajag publiski stāstīt pavisam ko citu un tādā veidā mani apvainot, provocēt. Nākošos tāda veida ierakstus uzreiz metīšu miskastē!

  45d8c899d9.png

 • Personīgā informācija kur, kas dosies. Ārzemju alianses nerakstīju iekšā tabulā, vienkāši atzīmēju kurā serverī atradīsies kāda no tās valsts pārstāvētajiem spēlētājiem.


  Epsilon P-H tikko paziņoja, ka dosies uz Zephy.

  ZXN tagad notiek iekšējais balsojums par Zephy, vairākums tagad ir pa zephy.

 • Paldies Lucifer par ieguldīto laiku un informāciju :thumbup:


  Izskatās ka s44 būs pilns ar spēlētājiem.

  Sāk likties, ka nemaz nebūs pieejas uz salām ar labiem brīnumiem.

  Vienīgais atliek cerēt, ka GF ar laiku pamainīs to brīnuma sistēmu.

  45d8c899d9.png

 • sazin bet dazhiem necilaas niistaas DESAs ar taka uz s44

  saaka izlemt nedelju apakalj , tai bridi bij tik pirmaa infa ka LAT itkaa ar parceljas uz to adresi

  4 dienas apakalj varejam saprast ka puse epsilon aktiivas (reaalas) tautas vairak forsee citas pasaules


  nu enivei ja no tam jaunpienaceju kaimiņpasauleem ( mees arii taadi skaitamies) ir kaada beibe tad der man paintreseties


  mister Hard

  (Department of Economic and Social Affairs)

 • Dēļ lucifera ikdienas čatošanas, viss mans karot prieks Hydra ir pazudis ... Neviens īsti nesaka ka tur ies ! Tā riskēt ar laikam netaisos, beigās ka jāmirst kārtējā LV pagātnes ainās ... Būs vien jādodas uz to zefīru, bet lūdzu ne vienkāršu zefīru, bet Maigums zefīru , kur šokolāde ir apkārt !

  rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


  N.O.T.O.R.I.O.U.S

 • Un 46 ir vesli 250k ... kādai dienai būs ko darīt .

  Ja tur čotka kā labam karošanas bonusa serverim nebūs ko darīt ... RIP

  Iotas LV-L dosies uz 46 hidru.

  Ticu, ka tur būs daudz cilvēku, jo nosēdējušies ir ļoti daudzi.. Kaut vai aizejot no ikariam, bet vismaz ar kārtīgu pēdējo blici.. :D

  uc?id=1Qoxan3Ir6EfokWLhAao_dGw6L6THGxKH

 • )

  Es Tev varētu pat pāris nikus ieteikt, zem kuriem Tu varētu tur slēpties! :)

  Kas attiecas uz banu, tad mēģināšu tevi atgriezt spēles noteikumu robežās, kuriem (diemžēl) tādi kā tu jau sen ir uzspļāvuši!

  Tā, Andžej - saucas tirdzniecība! ...... un tā ir atļauta ar spēles noteikumiem! Nopirkt pa lēto un pārdot dārgāk - līdz ar to gūt sev labumu zelta ekvivalentā! Ja pat tā ir notikusi (tikai un vienīgi no taviem vārdiem, jo pierādījumu šim faktam nav) palīdzot no viena multa pārdot otram multam, tad man par to nav ne mazākās saprašanas, jo ieliku tos tirgū un tas kas pamodās pirmais - tam arī čības! Diemžēl jūs neesat salikuši multiem klāt burtu (m)! Tā kā tavas fantāzijas ir pelnījušas nicinājumu un to nu neslēpšu, jo ciest nevaru vārguļus, kas nespēj savādāk atriebties, kā saskrāpējot mašīnu!

  Veiksmi Tev!  KURSA-2.png

  ............. but in general I am white and fluffy!

 • Kāda no pēdējā ieraksta ir morāle? Patiesībā, pavisam vienkārša. Netirgojies! Ja kaut ko pērc, nepārdod. Ja kaut ko pārdod, tad nepērc. Jo kādam varēs likties, ka esi ko pārkāpis. Vai ne?