Serveru un kopienu apvienošana - diskusijas

 • Viens LT pat discordā jautāja vai mēs gribētu taisīt kopīgu Baltijas valstu aliansi.


  Uzreiz brīdinu, ka "fermošana" EN kopienā nav atļauta. Tas nozīmē, ka AA nevarēs laupīt BB multi kontus [BB1, BB2, BB3], jo tā ir sava veida grūšana. Tā pat arī pirātismā - ar kontu regulāri ir jāspēlē, to nevar veidot ar mērķi tikai ziedot pirātu punktus.


  Bet vismaz labi ka mainīšana 1:1 un tirgošana ir atļauta ar drauga multiem.


  p.s. sīkāk man neko neprasiet, nevarēšu atbildēt. Pats šo info tikai tagad uzzināju, kaut gan agrāk arī biju ko tādu dzirdējis.

  45d8c899d9.png

 • 1. Spēles administrācijai. Lūdzu iespringt un sniegt atbildes, pat ja viņas dublējas, vai kādam nav saprotamas. Nākamās dienas ir izšķirošas visiem, kas pavadīja laiku LV serveros. Aktīvākajiem, un tiem, kas jau piedzīvoja serveru maiņu viss ir varbūt saprotams, bet arī pārējie ir pelnījuši saprast, kas ir kas, un kas tagad notiks. Un nezināšanas dēļ tagad aiziet turpināt spēli kādā neparocīgā EN serverī.

  2. Kur var izlasīt oficiālu informāciju uz kuriem serveriem mums jāiet?

  3. Kur varēs izvēlēties serveri pāriešanai, tas būs iespējams ātrāk, vai trešdien (12:00 pēc ikariam laika?)?

  4. Lūdzu līderi vienojaties, ja katrs mēģinās izveidot aliansi, piesaistīt sev spēlētāju un būs daudz alianšu izkaisītas pa vairākiem serveriem, visas ar laiku cietīs sakāvi. Mēs neesam tik daudz (vai vismaz aktīvu, karotprasmīgu), lai pakļautu visus serverus. Es par to, ka mazāk alianšu, bet vairāk labu spēlētāju katrā no tam. Varbūt vispār tikai viena alianse. ok 2-3 alianses.

  5. Izskanējis, ka vairāki grib spēlēt PI serverī. kāpēc tāda izvēle? dažos piedāvātajos serveros ir papildus bonusi (tirdzniecibas kuģu atrums u.c) ..., kāpēc tie serveri nevilina?

  Visi saucamie līderi katrs velk to deķi uz savu pusi un meklē sev labumu. Tie ir fermas, tas grib savu alianci, tie pa maziņu utt. Tapec ar būsim daudz alianses daudzos serveros 😅

 • Uzreiz brīdinu, ka "fermošana" EN kopienā nav atļauta. Tas nozīmē, ka AA nevarēs laupīt BB multi kontus [BB1, BB2, BB3], jo tā ir sava veida grūšana. Tā pat arī pirātismā - ar kontu regulāri ir jāspēlē, to nevar veidot ar mērķi tikai ziedot pirātu punktus.

  Tad rodas jautājums, kāpēc Alpha un betas serverī ir tādas problēmas ar to multu aliansi ? Labi naudiņu grūž ja ? Un liekas bezsakars, ka viens otra multus nevar slaucīt kā fermas ... Jo kāda vēl grūšana, viens otram palīdz !

  Tad jau sanāk, zetā vajadzēja banot mani ārā katru dienu kad kādam pieķēros . Kad atsevišķus spēlētājus dienu dienām pa 12 atskaitēm izlaupījām , tā nav grūšana ? To jau ar var uzskatīt par grūšanu, ka es paņemu un izvaroju kādu :D

  rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


  N.O.T.O.R.I.O.U.S

 • Konts kurš šobrīd atrodas zem bana, pēctam tiks iemests pilnīgā random kaut kur?

  Bana laikā konts būs kapsētas serverī. Kad beigsies bans, varēsi ieiet un pārvietot uz kādu no pieejamajiem mērķa serveriem.

  Vēl viens jautājums! Vai DK, FI, LT, LV, NL, NO, SE & TW tiek apvienoti ar EN vienā reizē, vienā un tajā pašā laikā?

  Šodien uzrakstīju Brāļiem, Lietuviešiem, viņiem par to pirmā dzirdēšana un vispār nekāda informācija par pasauļu apvienošanu nav nonākusi. Vai arī tas sanāk liels pārpratums?

  Forums ir vienmēr bijis galvenais un primārais jaunumu izziņošanas veids. Ja tur spēles administrācija nav izsūtījusi globālu vēstuli - nav mūsu problēma. Forumā par apvienošanu visiem tika paziņots vienlaicīgi. Līdz ar apvienošanas sākumu būs arī baneris spēlē un izsūtītas 2 vēstules uz visiem reģistrētajiem e-pastiem.

 • Tad rodas jautājums, kāpēc Alpha un betas serverī ir tādas problēmas ar to multu aliansi ? Labi naudiņu grūž ja ?

  Nav neapstrīdamu pierādījumu par pārkāpumiem, jo joprojām pastāv nevainības prezumpcija: neviens nav vainīgs, kamēr nav pierādīts pretējais.

  Un liekas bezsakars, ka viens otra multus nevar slaucīt kā fermas ... Jo kāda vēl grūšana, viens otram palīdz !

  EN kopienā tā tiek traktēta kā grūšana, ja notiek mērķtiecīgi un pastāvīgi, lai atbalstītu lielāku kontu.

  Tad jau sanāk, zetā vajadzēja banot mani ārā katru dienu kad kādam pieķēros . Kad atsevišķus spēlētājus dienu dienām pa 12 atskaitēm izlaupījām , tā nav grūšana ? To jau ar var uzskatīt par grūšanu, ka es paņemu un izvaroju kādu

  Nejauc divas dažādas lietas: regulāri izlaupīt kādu spēlētāju, kuram ir daudz resursu, vai arī izlaupīt kādu kontu, uz kuru regulāri tiek pārvietoti resursi un/vai pirātu punkti, lai Tev būtu ko izlaupīt.

 • Nu bet multu fermas jau pašas rok, un tad tavs kolēģis biedrs var tos ņemt . Un tu no viņa multa kurš rok . Neviens nesūta, tikai rok ... Tātad ja tie konti rok tad drīkst ?

  rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


  N.O.T.O.R.I.O.U.S

 • Vēl viens jautājums! Vai DK, FI, LT, LV, NL, NO, SE & TW tiek apvienoti ar EN vienā reizē, vienā un tajā pašā laikā?

  Šodien uzrakstīju Brāļiem, Lietuviešiem, viņiem par to pirmā dzirdēšana un vispār nekāda informācija par pasauļu apvienošanu nav nonākusi. Vai arī tas sanāk liels pārpratums?

  izskatās, ka LT kopienai foruma nemaz nav! Tikai starptautiskais jālasa.

 • Vai pēc apvienošanas LV serveru spēles un foruma administrācija pāries līdzi uz jauno serveri? Vai arī forumā tiks aizvērta LV sadaļa? Kā varēs ziņot spēles atbalsta sistēmā par problēmām- vai latviešu valodā tur kāds sapratīs?

 • Vai pēc apvienošanas LV serveru spēles un foruma administrācija pāries līdzi uz jauno serveri?

  Daļa pāries uz EN kopienu, daļa vairs nebūs.

  Vai arī forumā tiks aizvērta LV sadaļa?

  Jā, jo LV kopiena vairs nepastāvēs.

  Kā varēs ziņot spēles atbalsta sistēmā par problēmām- vai latviešu valodā tur kāds sapratīs?

  Publiskai saziņai ir jānotiek angļu valodā (forums, atbalsta sistēma), kamēr privāti un alianses forumā varēsiet turpināt izmantot latviešu vai kādu citu valodu.

 • Bet kā isti būs,vai uz izvēlēto serveri varēs pārvietot konkrētu kontu vai ari visi konti kas atrodas Loby????Vai varēšu Epsilon uz vienu,bet Zete uz citu serveri???

 • a kā izmantot saziņai ar adminiem angļu valodu, ja pats to nepārvaldu?- šie sapratīs, ja teikšu: "Help, help, this go bans!". Kapēc tad letiņi bija jāpievieno visi EN serverim?kapēc nedeva tiesības izvēlēties? Latvijā vidējās paaudzes jaunieši (tiem, kam apb40) tomēr pārzina kruevu validu Protams, tas ir labāk nekā Ķīnas serverim, bet, tā vai tā-kāda starpība uz kādu valodu google tulkotājs tulkos?

 • Isaka sakot ar ikariem LV ir cauri ja kads grib spelet tad lai spele arzemes neveins ar tevi EN serveri neauklesies. Tads brinums ka mes Latvieši esam 13 gadus noturejusies..