Serveru un kopienu apvienošana - diskusijas

  • P.S. Diemžēl mūsu LV kopiena nav bijusi pietiekami aktīva, tāpēc visi LV serveri tiks apvienoti ar EN serveriem.


    ka tas ir domats EN serveri ?


    un kas notiek ar kara serveri ares 3 busss citi karas serveri kur parvietoties vai jaiet uz parastajiem ?

  • Vai ir iespējams saņemt kādu ziņu par šādu jautajumu ?


    Tagad kad liks izvēlēties 1 kontu uz cilvēku, viņi dos iespēju man no sava lobija iedot kādam kontu ? Piemēram es ar savu galveno kontu noteikti spēlēšu, bet es labprāt iedotu savu tajā pašā lobijā esošu kontu citam čalim lambdas serverī ,jo viņš nāks ar mani uz vienu un to pašu serveri ... vai to neatļaus ?!

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S

  • Tagad visiem(daudziiiem) viena bēda,kur likt multus.xD.Kā atradāt Lv izeju,tā ari tur atradisiet.Jums fantāziija teiicami strādā,gan atradisiet veiidu.Tik ceru,ka tur Admiini būs savuuzdevumu augstumos,atšķiiribā no Lv.

  • Vai ir iespējams saņemt kādu ziņu par šādu jautajumu ?


    Tagad kad liks izvēlēties 1 kontu uz cilvēku, viņi dos iespēju man no sava lobija iedot kādam kontu ? Piemēram es ar savu galveno kontu noteikti spēlēšu, bet es labprāt iedotu savu tajā pašā lobijā esošu kontu citam čalim lambdas serverī ,jo viņš nāks ar mani uz vienu un to pašu serveri ... vai to neatļaus ?!

    atdod tagad viņam kontu, nomaini epastu uz viņa, un paroli un ceri, ka nenozags .

  • Pēc apvienošanās,

    1. vai mēs uzreiz esam iemesti aktīvā spēlē? Mani izmet uz kaut kādas salas un man uzreiz var uzbrukt?

    2. Ja nav beigusies piratpunktu vākšana, viņa turpinās jaunajā serverī?

    3. Apvienošanas datums nav vēl zināms, tas nebūs 22,11,2021, būs kaut kad vēlāk?

    Edited 2 times, last by impis ().

  • Vai ir iespējams saņemt kādu ziņu par šādu jautajumu ?


    Tagad kad liks izvēlēties 1 kontu uz cilvēku, viņi dos iespēju man no sava lobija iedot kādam kontu ? Piemēram es ar savu galveno kontu noteikti spēlēšu, bet es labprāt iedotu savu tajā pašā lobijā esošu kontu citam čalim lambdas serverī ,jo viņš nāks ar mani uz vienu un to pašu serveri ... vai to neatļaus ?!

    Nav tā, ka jāatstāj tikai viens konts. Ir 6 mērķa serveri, jebkuros no tiem vai pat visos sešos varēsiet spēlēt. Vienīgi katrā ar citu kontu.

    Iespējas atsaistīt kontu no sava lobija nav arī pašreiz - tā arī paliks.

    Pēc apvienošanās,

    1. vai mēs uzreiz esam iemesti aktīvā spēlē? Mani izmet uz kaut kādas salas un man uzreiz var uzbrukt?

    2. Ja nav beigusies piratpunktu vākšana, viņa turpinās jaunajā serverī?

    3. Apvienošanas datums nav vēl zināms, tas nebūs 22,11,2021, būs kaut kad vēlāk?

    1. Jā, līdzīgi kā pārvietojot pilsētu - Jums uzreiz var uzbrukt, Jūs uzreiz varat uzbrukt.

    2. Pagaidām nav zināms.

    3. Pagaidām nav zināms.

  • LV LOTA serveris, kur ir palielināts tirdzniecības kuģu ātrums +50% , un serveri kur bija vēl lielāki bonusi (lambda, kappa) kur tiks pievienoti? Paldies par atbildi par Ares 3 - sapratu ka ARES 3 tiks pievienots kara serverim.

  • Tagad kad liks izvēlēties 1 kontu uz cilvēku, viņi dos iespēju man no sava lobija iedot kādam kontu ? Piemēram es ar savu galveno kontu noteikti spēlēšu, bet es labprāt iedotu savu tajā pašā lobijā esošu kontu citam čalim lambdas serverī ,jo viņš nāks ar mani uz vienu un to pašu serveri ... vai to neatļaus ?!

    Kontu maiņa un atdošana netiek atbalstīta jau vairākus gadus.

    vai mēs uzreiz esam iemesti aktīvā spēlē? Mani izmet uz kaut kādas salas un man uzreiz var uzbrukt?

    Konts tiek pārvietots uz mērķa serveri un aktivizēts atpūtas režīms līdz pirmajai ienākšanai.

  • Jautājums pie reizes- sapratu , ka ja manā lobija ir vairāki konti, es tos nevaru iedot kādam citam ... Tātad izvēle ir vai nu iemest katru savā serverī( kas tāpat ir dzēšana, jo spēlēs tik vienā) vai izdzēst uzreiz . Jeb izvēles nav diemžēl . Atmiņām turēt jēgas īsti nav .


    Tad cits jautājums, man ir lobija 3 konti - ar 1 es spēlēšu 2 citi man paliek, viņus atdalīt nevarēs ,tātad iedot mazākiem spēlētājiem arī nevarēšu ? Es vienkārši gribu izprast to loģiku - ka ikariam paņem uztaisa mums iespejas attīstīt kontus, tērēt tajos laiku, daži tajos pat naudu iegrūda un tagad vienkārši bez variantiem un izvēlēm to liks dzēst .

    Kāda ir garantija, tagad pārmesties uz jauno serveri, un tur pēkšņi nepasaka - ajj veči, gribat spēlēt jāmaksā mēneša maksa ? Vai dzēšaties ? Jo es saprotu ka spēles izstrādātāji var darīt kā vēlas un ko vēlas. Bet tas vnk nedod nekādu garantiju nākotnei. Un ikariam vienmēr ir bijusi ilgtermiņa spēle !


    Vismaz dodiet iespēju kontus iedot tiem kam nepieciešams . Kāpēc lai lielos kontus dzēstu ārā, ja ir lambdā Čomi, kas spēlē ar mazākiem kontiem ? Gribat lai tie mazie nomirst pa visam ? Viņi atmetīsties uz EN serveri Beta ar saviem 1kk kopējiem, a tur čuvaki ar 70 miljoniem .... Bet es šiem vismaz 5 milj, 7 varbut varu iedot, bet man šie jāizdzēš jo variantu citu nav .


    TIKAI IR VARIANTI ! Jūs to negribat ! Kāds ? Tad kad čoms gribēja kontu pārmest uz citu serveri, bet nevarēja jo lobijs neļava, tad gan varēja gan atvienot kontu, gan uzlikt uz atsevišķa lobija... varat to izdarīt, bet negribat. Jo tad kad to darīja viņš, viņš maksāja naudu - par pārrcelšanu, par velti to netaisāties darīt, gribas GF gan jau lai fiksi visi raksta un dala lobijus no lielajiem kontiem un pērk pa naudu ?! ;)

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S

  • un kas notiek ar kara serveri ares 3 busss citi karas serveri kur parvietoties vai jaiet uz parastajiem ?

    Visi kara serveri tiks apvienoti vienā.

    Visi kara serveri tiks apvienoti vienā - kopējā kara serverī? Jeb pievienoti parastajiem serveriem?

    nu ko mes REdik no kara servera sakam asinat nazus mums buss brivi konti kara serveri janu kadam ir intrese pa kara serveri..

  • parcelot pilsetas uz jauno serveri.. iespejams katru pilsetu nolikt uz tas salas kuru velos? vai parceljot vienu visas automatiski parcelsies kautkur?

    Tik cik tev būs pilsētas , tik inventorijā tev būs pārmešanas dotas . Tu būsi izmests kartē, bet tev būs dotas par brīvu pārvietošanas iespējas katrai pilsetai

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S