Serveru un kopienu apvienošana - diskusijas

  • Kas par mežonīgu haosu darās!))))

    Vacaps kūp! Forums piespamots!

    Pat ja karš sāktos - nebūtu tik Lielās panikas iepazīstināsim Saja Ikariam "Maigajā sapludināšanā !!" :S^^

    Visiem ir viena un tā pati problēma!!

    Ar spamošanu mēs tikai čakarējam galvu sev un atraujam no kļūmju novēršanas adminus!

    Esmu pārliecināts, ka vini noteikti ir lietas kursā par mūsu problēmām un labo šīs kļūdas!

    ..... un mēs par to uzzināsim uzreiz pēc to izlabošanas no viniem!

    Kā teica vecais Ēvalds - Mierrrru ..... tikai mieru! .... un tikai tā tam būs būt!! :closedthread:

    KURSA-2.png

    ............. but in general I am white and fluffy!

  • Jap, lai kontos tiktu vajag uzspiest augšā uz tā zilā lauka. Tad uz epastu atnāks apstiprinājuma links - pārbaudiet epastā visas mapes. Uz inbox.lv man atnāca, bet reizēm tur var arī neatnākt tādi ziņojumi. Bet uz Gmail gan būtu jānāk bez problēmām.


    Daudz daudz salu vēl s44 ir brīvas ar labiem brīnumiem, nekas vēl nav zaudēts. Daudzi tikai vēl sāks pārmest savus kontus vakarā vai tikai rīt, tā ka viss vēl priekšā. Man gan apkārt baigie milži samesti :D

    45d8c899d9.png

  • Jap, lai kontos tiktu vajag uzspiest augšā uz tā zilā lauka. Tad uz epastu atnāks apstiprinājuma links - pārbaudiet epastā visas mapes. Uz inbox.lv man atnāca, bet reizēm tur var arī neatnākt tādi ziņojumi. Bet uz Gmail gan būtu jānāk bez problēmām.


    Daudz daudz salu vēl s44 ir brīvas ar labiem brīnumiem, nekas vēl nav zaudēts. Daudzi tikai vēl sāks pārmest savus kontus vakarā vai tikai rīt, tā ka viss vēl priekšā. Man gan apkārt baigie milži samesti :D

    Saprotu! Bet man nenāk tas links, esmu izmēģināji dažādus epasta provaiderus, bet nekā.

  • Jap, lai kontos tiktu vajag uzspiest augšā uz tā zilā lauka. Tad uz epastu atnāks apstiprinājuma links - pārbaudiet epastā visas mapes. Uz inbox.lv man atnāca, bet reizēm tur var arī neatnākt tādi ziņojumi. Bet uz Gmail gan būtu jānāk bez problēmām.


    Daudz daudz salu vēl s44 ir brīvas ar labiem brīnumiem, nekas vēl nav zaudēts. Daudzi tikai vēl sāks pārmest savus kontus vakarā vai tikai rīt, tā ka viss vēl priekšā. Man gan apkārt baigie milži samesti :D

    Ko darit ja pats epasts dzests? Mums viens netiek jo epasts vairs neeksiste

  • Vai nevar provēt nomainīt -epastu tajā lobijā? Tur tikai jauno e-pastu prasa un tad var apstirpināt.

    Pateicos. Sagāja <3


    Pag iinbox.lv neder?

    Nu man uz inboxu neatnāca. Nomainīju uz gmail arī nē, uz outlook arī nē. Sēžu gaidu support kad atbildēs jau 4 stundu

    Uzspiedi uz tā zilā lodziņa virs kontiem lobijā ? Iesaku no datora to darīt, savādāk no telefona bisk appiet jāmāk.

    Man atnāca gan uz inbox, gan gmail.


    ____________________________

    Kādēļ dažiem kontiem tika noņemts tas 7d bans un dažiem palika ? Kurš konts vairāk piķi licis, tam noņēma, or tam ir kaut kāda sistēma, vai arī kaut ko palaidu garām ?

    sharps.lvKURSAsharps.lv

  • lasi discrod, kļūdu vēl neatrisināja, tiem kas pirmie dabūja tiem noņēma, bet tiek kas vēl pakāpeniski pāriet tie uz šī vēl var uzrauties

  • Tikko pamēģināju 1 kontam nomainīt epastu un pieprasīt to linku. Patiešām epasta aptiprināšanas links atnāk, bet tas otrs links par jauno pasauli nenāk. Iespējams tur ir kāda drošība uz kādām 24h vai pat 48h pret kontu zagļiem. Vienīgais variants - gaidīt!


    s44 centrā jau pilnībā visas salas aizņemtas, tur vispār nekur nevar tikt. Nāksies nogaidīt kamēr neaktīvie pazudīs vai arī pat ilgāk. Bet neko darīt, pilsētas pārvietošana paliek inventārā un to jau varēs izdarīt kaut vai pēc gada.


    p.s. Queen alianse visas malas piešpļaudījuši savus mazos multus uz smēdēm, lai tikai pie viņiem tuvumā neviens neizdomātu celties. Gudri spēlētāji un izskatās ka būs arī spēcīgi karotāji. :)

    45d8c899d9.png

  • Ja konts tika pārcelts un epasts vairs neeksistē, tad kontā vairs nekādi netiks un viss tiks zaudēts?