Pitanja u vezi spajanja i rasprava

  • To su ovi sto zanju da rade svoj posao:thumbdown:.

    Sta se desava sa Thetom ovako nam izgleda svet na ostalim svetovima je sve normalno

    Hvala unapred na odgovoru

    https://prnt.sc/23q8vii


    To su ovi što zanju da rade svoj posao, ovi genijalci iz GF:thumbdown:.


    Posle se ja čudim gde mi nestade nalog :cursing:, ali koga briga, bitno je oteti što više para preko ambrozije a to što se igra raspada boli ih uvo.

  • Nakon 13 dugih godina i 158,236 raznih pravila koja su uveli u ikariam i sa svakom promjenom bilo je sve bezveze ali ovo sa Bugarskim serverom je prevršilo svaku mjeru,znam ćirilicu ali ne znam Bugarski i ne želim da ga znam i zato brišem nalog

  • Šteta, ako imaš volje igrati, možeš kao ja (-hvala kirby na ideji) koristiti automatski prijevod stranice koji imas u browseru ako koristiš crome.

    Meni je tako ok,

    Ako ti se neda više, odnosno odlučio si da brišeš nalog, sretno u RL . :)

    uqhz02y.gif

  • Šteta, ako imaš volje igrati, možeš kao ja (-hvala kirby na ideji) koristiti automatski prijevod stranice koji imas u browseru ako koristiš crome.

    Meni je tako ok,

    Ako ti se neda više, odnosno odlučio si da brišeš nalog, sretno u RL . :)

    Maaa... imali smo savez sa datumom osnivanja 2009 godine,evo sad nas nekoliko preselilo datum osnivanja JUČER <X.

    Automatski prijevod katastrofa...

  • Čudno za savez, nama piše datum osnivanja 2009

    savez ide sa vođom, jeste osnivali novi ili ste samo slali aplikacije vođi za ulazak?


    edit: baš sam pogledala neke stare saveze sa BA i datum osnivanja i 2008 godina.

    i jedan sa RS sam pogledala ,datum osnivanja prije dvije godine.

    uqhz02y.gif

  • Čudno za savez, nama piše datum osnivanja 2009

    savez ide sa vođom, jeste osnivali novi ili ste samo slali aplikacije vođi za ulazak?


    edit: baš sam pogledala neke stare saveze sa BA i datum osnivanja i 2008 godina.

    i jedan sa RS sam pogledala ,datum osnivanja prije dvije godine.

    Mozda je savez stariji od ovog servera pa maksimalno vreme uzimaju vreme trajanja servera. Npr. Savez star 15 godina a server 10. Malo je to nelogicno. :-)

  • Da da 100% je savez osnovan 2009 godine,teško da ću to zaboravit,dobio sina te godine :)))))

  • Molim malo podrobnije informacije.

    za nas penzionere.

    Od svih ovih servera kakva je situacija po pojedinim.

    Gdje su najviše igrači sa ba domene ?

    Koji svijet izabrati za samo održavanje naloga.

    Ono jednostavno, spojit se jednom dnevno, podijeliti vino i eventualno po potrebi voditi netku bitku.

    Lp

    Mirotvorac


    I da pozdrav gavri, dome i dombringeru. Vidim oni još aktivni.

  • Pozz i za tebe drug, bujrum kod nas na Bugarsku Etu. :)

  • Šteta, ako imaš volje igrati, možeš kao ja (-hvala kirby na ideji) koristiti automatski prijevod stranice koji imas u browseru ako koristiš crome.

    Meni je tako ok,

    Ako ti se neda više, odnosno odlučio si da brišeš nalog, sretno u RL . :)

    Maaa... imali smo savez sa datumom osnivanja 2009 godine,evo sad nas nekoliko preselilo datum osnivanja JUČER <X.

    Automatski prijevod katastrofa...

    Moj savez je osnovan 2008 i stoji taj datum


    https://prnt.sc/25b4jsv

    Клекну Милош пред ИКОНУ испред Лазара,Он позива у молитви светог ЗОСИМА.НЕЋЕ СУЛТАН воду пити покрај ПРИЗРЕНА
    Не дамо му ни камена Цара Душана.

    Теби кнеже завет дајем нек запамте сви,пашће СУЛТАН испред тебе пре нег паднеш ти

    За тебе ћу и крст часни живот предати.Па ћемо се сви на небу вечно састати.

    Не дам,не дам земљу Цара Душана.Не дам децо ни камена с двора његова

    Чекам,чекам њега ја на Косову.Па нек узме моју главу,не дам СРБИЈУ!


    🇷🇸<3🇷🇸<3🇷🇸<3🇷🇸<3🇷🇸<3🇷🇸





  • Pozdrav svima, imam jedno bitno pitanje. Igrom slucaja sam prebacio poslednji grad na sumporu a trebao sam na kristalu (Server Epsilon Bugarski), da li postoji neka osoba koju mogu da kontaktiram ili administracija da dobijem uslov za besplatno prebacivanje grada iako sam ga slucajno stavio na sumpor ?

  • Pozdrav svima, imam jedno bitno pitanje. Igrom slucaja sam prebacio poslednji grad na sumporu a trebao sam na kristalu (Server Epsilon Bugarski), da li postoji neka osoba koju mogu da kontaktiram ili administracija da dobijem uslov za besplatno prebacivanje grada iako sam ga slucajno stavio na sumpor ?

    100% neces dobiti nista, ali mozes da pokusas:)

  • Pozdrav svima, imam jedno bitno pitanje. Igrom slucaja sam prebacio poslednji grad na sumporu a trebao sam na kristalu (Server Epsilon Bugarski), da li postoji neka osoba koju mogu da kontaktiram ili administracija da dobijem uslov za besplatno prebacivanje grada iako sam ga slucajno stavio na sumpor ?

    Nista neces postici,moj saveznik je pisao i nista nije uradio.

    Клекну Милош пред ИКОНУ испред Лазара,Он позива у молитви светог ЗОСИМА.НЕЋЕ СУЛТАН воду пити покрај ПРИЗРЕНА
    Не дамо му ни камена Цара Душана.

    Теби кнеже завет дајем нек запамте сви,пашће СУЛТАН испред тебе пре нег паднеш ти

    За тебе ћу и крст часни живот предати.Па ћемо се сви на небу вечно састати.

    Не дам,не дам земљу Цара Душана.Не дам децо ни камена с двора његова

    Чекам,чекам њега ја на Косову.Па нек узме моју главу,не дам СРБИЈУ!


    🇷🇸<3🇷🇸<3🇷🇸<3🇷🇸<3🇷🇸<3🇷🇸