Pitanja u vezi spajanja i rasprava

  • Ajde najjaci gde ces da stavis gradove? na 99:99 i to ako nadjes vino hefest? pa druze sta ces tamo?


    Je l si uopste napravio acc na eti da vidis kakva je situacija ili ovako bezveze pricas?

  • Po meni postoje samo dva izbora.

    1)Noviji svetovi sa bonusima

    2)Stariji svetovi bez bonusa

    Mislim da izmedju Zete, Ete i Epsilona trenutno nema neke drasticne razlike, kao ni izmedju Ny, My i ostalih mladjih... Tako da mislim da se u tom uzem izboru ne moze pogresiti, samo u ovom sirem se neko moze zeznuti...

    Ko ne voli bonuse, sva tri gore pomenuta ce mu odgovarati, a ja se slazem sa Nektariusom da je lepse nekako bez bonusa :)

  • Nitko ne pita za forum.

    Znači ukidaju se ovi naši serveri, to znači da se ukida i forum odnosno da ćemo morati birati BG, jer više neće postojati BA. Jesam li u pravu ili ne?

  • Zini da ti kazem

  • My server trenutno ima 300 igraca skupa, takodje moras racunati na to da se spajaju domeni vise njih i da ce biti dosta drugih igraca za ratovanje, u prevodu server nece biti tako prazan, takodje ukoliko si ratnik, a ne zidar, stedeces na vremenu kada putujes vojskom ili flotom sta god igrao, sto je zapravo jako lepa stvar, ne moras potrositi citav dan na putovanje

    A sto se sveta Eta tice, nije bas toliko kriticno kao sto si opisao, imas i tamo svih cuda na pretek, samo treba pogledati siru sliku, a ne samo 50:50 i tu stajati ukopan sa pogledom

    U prevodu gde god se budes prebacio docice jos igraca i bice dobro za igru :)

    My - Denis1998 No Autority(N_A )

    Epsilon - Denis1998

    Eta - Denis1998

  • Ako sam dobro razumeo, znaci mi sad idemo na neki njihov vec postojec server. Sto znaci da su oni zauzeli sva mesta oko centra, gde mi kao savez ne mozemo da odemo na 50:50 ili tako nesto? Vec moramo da odemo na 90 90 da bi mogli svi da stanemo.?

    Ja bih predlozio da se ide na Epsilon server jer smo mi taj vec imali, i taj sam naziv je nekako za nas vec poznat. Stoga smatram da svako ko vidi ovu poruku prenese svom savezu da predje na epsilon. Nema poente da se podelimo pa da opet ode 10% igraca vamo , 30% vamo i opet smo manje vise na istom.


    Molim sve igrace bar sa RS, da sve svoje naloge prebace na Epsilon. Hvala


    Reklama, reklama, marketing i samo marketing. Dzaba sve drugo :)


    Nisam ulazio neko vreme na forum ali sad uđoh i ismejah se lepo. Da predjemo na epsilon jer nam je naziv servera poznat HAHAHAHAH ovaj je ginjalan komentar zaista. Ne znam koliko si upućen ali gledaćeš u bugarski jezik ingame tako da to što će na vrhu taba da ti piše epsilon ne verujem da će mnogo značiti hahahahah samo me zanima da li nekad ovakve komentare ljudi pročitaju pre nego što objave :D:D

  • ?????????


    badidol — Today at 10:50 AM

    Dear players,


    due to unforeseen technical circumstances the merge for all countries that will merge to BG as well as all the war servers will start at 14:00 CET instead of 12:00 CET. This does NOT affect all the other countries and servers.

    This only affects BG, RS, SI, SK, YU and the war servers.


    Your Ikariam Team

  • kakavi indijanci

  • Zapravo ovo je odlicno doslo. Evo na EN je krenulo i gomila bagova. Ja sam se prebacio i pise mi da sam dobio ban 7 dana. Saveznik da je aktivirao MO i da moze da izadje tek za 7 dana iz istog itd. Do 14h ce valjda sve da rese i onda mi najbolje prodjemo.

  • Komedija od igrice. Otkažu 7 puta i ovako prode.