Pitanja u vezi spajanja i rasprava

  • PCELICA SUZY> Edit: Da naravno postoji još jedna opcija na koju sam skroz zaboravila, nakon spajanja odvojiš novac za predmet za premještaj na drugi server i odabereš sam koji ti odgovara i prebaciš se.


    E sad posto izgleda da premestaj kosta u prodavnici, mene a i druge interesuje koliko otprilike i da li za svaki grad, ili acc ????

    Cisto da spremamo novce prema sopstvenoj situaciji :)

    Koliko vidim trenutno ,nema predmeta ali se klikom na opciju prebacuje na drugi server i to košta 700 ambrozije. Ako je moguće pebaciti će te na iste koordinate ujedno nude da možeš kupiti ako ti zatreba i premještaje gradova jeftinije nego obično po 175 ambrozije. naravno to je cijena ako kupis prebacivanje na drugi server.

    Uglavnom pošto vidim da će uvesti prije spajanja i taj predmet i koliko vidim i pakete za prebacivanje gradova ,možda i cijena bude jeftinija tipa više premještaja manje novaca i tako to.

    Trenutno dakle 700 ambre. imaš u igri , klikni opcije, opcije igre, i iznad modusa je i opcija za prebacivanje na drugi server.


    edit: dakle prebacivanje na drugi server je cijeli račun i košta 700 ambrozije.

    uqhz02y.gif

  • Ako bih 3 acc prebacio na 1 ili 3 servera znavi da spremim 2100 ambre auuuuu pa to je bas pljacka!!!!!

  • Moramo pametno igrati jer dolazimo na servere gde su savezi po 50 - 80 članova.

    Stekao sam utisak da oni itekako znaju da igraju.

    Prednost naša je što oni ne mogu svoje naloge da pomeraju bez ambrozije, a mi možemo.

    Za server Epsilon rekao bih da je razvojni, idem tamo jer mislim da je ok za neobaveznu igru kakvu većina nas ovde i igra.


    Kao bivši ratnik. Analizom njihovih servera primeti se jedna pravilnost.

    Serveri Eta i Zeta su napucani sa desetinama miliona generala. Eta posebno. Takvi nalozi su u modusu. Imaju nula napadačkih, nula odbrambenih. Nije to nimalo naivno kako možda izgleda, odnosno, neće proći - tačno vrti rotacije i objavljuj hofove.

    Zapazio sam nekoliko njihovih napadača, pronašao gde su locirani, kao raspoređeni.

    Verujem da su znali da mi dolazimo. Mislim da će im biti strategija da sa tim milionima generala okupiraju naše i drže ih tako dok im glavni napadački seku linije naših kretanja.

    Kad sagledam količinu naših generala - ko ide na Etu mora se obskrbiti vinom i kopljima. Ima još pet dana.


    Moj predlog je da na Epsilon idemo mi za mirnu igru, razvoj i gusari. Za Eta su već odlučili igrači za ratnu. Zeta server najbolje da zaobiđemo jer nema nas puno, realno, a tamo isto ima desetina miliona genrala u modusu, nula napadačkih, nula odbrambenih.


    Ko bude hteo na Etu da se javi napadačima sa svojih servera. Imamo zaista brutalne ratnike. Dobra organizacija, pametna strategija, složna igra. Prethodni sukobi i sujeta moraju da se zaboravi. Viber grupe. Najbolje jedan, dva saveza. I preživeće se.

    - ExYu -

    Moj dragi leute, toj li su tve službe

  • A nije malo :(

    Ja bih sačekala taj update prije spajanja i samo spajanje. možda stvarno budu imali i sretni sat onda na te pakete i slično pa bude šta jeftinije.

    Ili kakvu ponudu ako kupis tri paketa za prebacivanje ili 5 onda je toliko jeftinije.

    uqhz02y.gif

  • Ako sam dobro razumeo, znaci mi sad idemo na neki njihov vec postojec server. Sto znaci da su oni zauzeli sva mesta oko centra, gde mi kao savez ne mozemo da odemo na 50:50 ili tako nesto? Vec moramo da odemo na 90 90 da bi mogli svi da stanemo.?

    Ja bih predlozio da se ide na Epsilon server jer smo mi taj vec imali, i taj sam naziv je nekako za nas vec poznat. Stoga smatram da svako ko vidi ovu poruku prenese svom savezu da predje na epsilon. Nema poente da se podelimo pa da opet ode 10% igraca vamo , 30% vamo i opet smo manje vise na istom.


    Molim sve igrace bar sa RS, da sve svoje naloge prebace na Epsilon. Hvala


    Reklama, reklama, marketing i samo marketing. Dzaba sve drugo :)

  • Ako sam dobro razumeo, znaci mi sad idemo na neki njihov vec postojec server. Sto znaci da su oni zauzeli sva mesta oko centra, gde mi kao savez ne mozemo da odemo na 50:50 ili tako nesto? Vec moramo da odemo na 90 90 da bi mogli svi da stanemo.?

    Ja bih predlozio da se ide na Epsilon server jer smo mi taj vec imali, i taj sam naziv je nekako za nas vec poznat. Stoga smatram da svako ko vidi ovu poruku prenese svom savezu da predje na epsilon. Nema poente da se podelimo pa da opet ode 10% igraca vamo , 30% vamo i opet smo manje vise na istom.


    Molim sve igrace bar sa RS, da sve svoje naloge prebace na Epsilon. Hvala


    Reklama, reklama, marketing i samo marketing. Dzaba sve drugo :)

    ti bi na Epilon jer ti je poznato ime? Ima smisla rode

  • Pa Delta i Epsilon , na ta 2 igraju stari igraci. Mislim da kad vec nema Delta lepo odemo na Epsilon. U sustini meni je svejedno, nego smo prepusteni sami sebi. Medjusobno moramo da se dogovorimo i sami sebi moramo da naapravimo da nam igrica bude zanimljivija, ocigledno GF slabo razmislja

  • Čisti promašaj !


    Moje mišljenje je da nama treba ovakva igra kakva jeste trenutno !


    Ja + 26 igrača i naravno gusar!


    🇧🇬 pripremi teren stižu ROM i romčići🤠

  • Mene zanima sljedeće:

    Na lobiju imam acc na Zeti, na Delti, Eti, Theti i Aresu. Kada se dogodi to spajanje da li ću ih moći rasporediti na različite svjetove kao što su i sada i s jednom prijavom ući u igru ili se to neće moći, već će npr. s jednog lobija svi na jedan svijet?

  • Mene zanima sljedeće:

    Na lobiju imam acc na Zeti, na Delti, Eti, Theti i Aresu. Kada se dogodi to spajanje da li ću ih moći rasporediti na različite svjetove kao što su i sada i s jednom prijavom ući u igru ili se to neće moći, već će npr. s jednog lobija svi na jedan svijet?

    Možeš ih raspodijeliti na različite svjetove, sve ostaje isto samo je druga domena, dakle prijava u lobi i jednim klikom ulaziš na svaki acc..


    edit:duške je brži :D


    Btw odgođeno je za dva dana sve i vratit će opciju prijavljivanja ip u igri tako da nećete morati putem tiketa prijavljivati.

    uqhz02y.gif

  • Sreca pa su se setili :D

    Mogu da zamislim reakciju operatora kada bi im neko poslao tiket u kom pise:

    ''Nalozi Radmila, Mitar, Snezana, Bato, Sasa, Dragojlo i sin Dragan dele IP adresu, inace svi zivimo na selu u jednoj kuci i delimo jedan racunar, nema multi naloga''

    :D:D:D

  • Da li se ima informacija da li cemo se samo prikljuciti vec postojecem serveru i samo mi koji dolazimo na taj server, znaci ne starosedeoci, mi cemo birati gde cemo i na koja ostrva a oni ostaju tu gde jesu. Ili pak i oni mogu da biraju gde cu, odnosno refresh i za njih postoji.


    Ili mozda potpuno brisanje svih servera pa otvaranje novih 3-4 ?


    I kada je zakazano to prebacivanje, bilo je 30. u 12:00, da li se ista promenilo? Datum me interesuje ?

  • Da li se ima informacija da li cemo se samo prikljuciti vec postojecem serveru i samo mi koji dolazimo na taj server, znaci ne starosedeoci, mi cemo birati gde cemo i na koja ostrva a oni ostaju tu gde jesu. Ili pak i oni mogu da biraju gde cu, odnosno refresh i za njih postoji.


    Ili mozda potpuno brisanje svih servera pa otvaranje novih 3-4 ?


    I kada je zakazano to prebacivanje, bilo je 30. u 12:00, da li se ista promenilo? Datum me interesuje ?

    Све ти је објашњено и лепо написано али те вероватно мрзи да читаш па си прескочио једно 50ак порука изнад твоје:)

  • Imam neko pitanje ako imamo neke naloge na razlicitom serveru a imamo jedan nalog na drugom serveru da li te naloge mozemo da prebacimo na jedan server?

    Mislim na te Engleske servere sto cemo se prebaciti

  • Imam neko pitanje ako imamo neke naloge na razlicitom serveru a imamo jedan nalog na drugom serveru da li te naloge mozemo da prebacimo na jedan server?

    Mislim na te Engleske servere sto cemo se prebaciti

    Маре царе још ти нису узели налог на Јоти?:D ОТМИ ИМ СВЕ:D:D

    Шалу на страну, можеш да пребациш све осим са Ареса он ти иде на Енглески ратни