Szerverösszevonás (Soft Merge) - KIBESZÉLŐ

  • Teszten is van gond,de ott még tűrhető.


    Nagyon pöpec mert még kalózt sem tudok indítani gammán :(

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • A GonoszBálvány már kiírta, hogy néhány nyelvnél probléma van.

    És hogy dolgoznak rajta...


    Gondolom ma már nem, mert elmúlt 6 óra...


    Holnap is lesz nap.

    Addig meg keressünk magunknak valami más elfoglaltságot.


    Indítok egy aknakeresőt. 8o

    Vagy ha valaki tud ultizni szóljon...

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Jövök tüzet oltani! Hupsz, ebben a kannában benzin volt, na sebaj... :D


    Reméljük még ma megjavítják, akármit is sikerült elkövetniük :D

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Jelentem, a Pan-on minden rendben. Bár gondolom ez sovány vigasz annak aki ott nem nyomja. :'D :S


    Alpha Beta Gamma meg pihen addig nálam is...

    „Egyszer hallottam egy viccet. Egy ember elmegy az orvoshoz, azt mondja, depressziós. Hogy az élet kemény és kegyetlen. Egyedül érzi magát a fenyegető világban. Az orvos azt mondja: ’A kezelés egyszerű. A kiváló bohóc, Pagliacci ma este épp a városban van. Menjen el a műsorára, az majd felvidítja.’ Erre az ember könnyekben tör ki: ’De doktor úr, én vagyok Pagliacci!’ Jó vicc. Mindenki nevet. Dobpergés. Függöny...”

  • Én az előbb szerverösszeomlás kibeszélőnek olvastam a címet...... Azt hiszem vannak gondok, már az én fejemben is. :D:/

    pedig nem jársz messze az igazságtól :D

    Sőt mi több!

    Szögön találtad a fejét... :)


    De lassan nyitunk egy idegösszeomlás kibeszélőt is... :D


    Csak figyeljetek...

    Koncentráljatok a hangokra ...

    A hangok súgnak ....

    Nagy I-gazságokat ... 8o


    (Nekem is megmondták, hogy normális vagyok) 8o

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Reméljük lassan működőképes lesz a játék, de ha mégsem, addig hoztam nektek egy kis szórakozást az elmúlt hetek eseményei margójára :)


    https://wheelofnames.com/q2k-c8e

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Reméljük lassan működőképes lesz a játék, de ha mégsem, addig hoztam nektek egy kis szórakozást az elmúlt hetek eseményei margójára :)


    https://wheelofnames.com/q2k-c8e

    Hát ez nagyon jó, köszönjük, jót nevettem :-))) Ez már hiányzott az elmúlt hetek nehézségei után :)

    „Egyszer hallottam egy viccet. Egy ember elmegy az orvoshoz, azt mondja, depressziós. Hogy az élet kemény és kegyetlen. Egyedül érzi magát a fenyegető világban. Az orvos azt mondja: ’A kezelés egyszerű. A kiváló bohóc, Pagliacci ma este épp a városban van. Menjen el a műsorára, az majd felvidítja.’ Erre az ember könnyekben tör ki: ’De doktor úr, én vagyok Pagliacci!’ Jó vicc. Mindenki nevet. Dobpergés. Függöny...”

  • We have a winner!

    Megszűnt az Ika



    Nekem másodikra ez jött ki - pedig Letiltott Ercsa-ra játszottam volna. Igen ötletes és humoros dolog - köszönöm a vidám pillanatokat amit okozott.


    Amúgy azért írunk ide, mert ez a szerver összevonás okán és miatt történik - szerintünk...

    Jahh waron még káosz van - majd lécci azt is csinálja meg valaki. Köszi.

    Hajók visszatértek a küldetésekből, nem lehet tehát nyersit sem küldeni - már ha jól olvassuk a káoszt.

    Asszem alszom egyet - a komák meg dolgozzanak, mert eladom a 2 ambrómat aztán nem lesz fizu jövőre!

    Remélem 1 másodperces lesz 1-1 accnál amit tenni kell - akkor gyenge egy nap alatt vagy mittomén mennyi a 84.000 másodperc meg lesz a javítás.

    Nagy izgalommal várjuk az e heti hibákat - biztosan olyan lesz ami még nem volt.

  • Szétverték a sereged


    Nem volt nehéz, 32-es szintű barbár falu ellen állítottam fel őket.
    Mivel a 32-es barbár falvak jutalmáért már nem érdemes lehajolni, reméltem, hogy az összevonás miatt 1-es szintű falvakat kapok. Sajnos, nem. Úgyhogy, még várok, és remélek.

  • Úgy néz ki, mindenhol megjavult a mai hiba, node új nap, új remények :D Kitartás, pörgessetek addig is :D

    Szép és hibamentes keddet kívánok mindenkinek!

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Ercsa nem tiltogat csak úgy ;)