Szerverösszevonás (Soft Merge) - KIBESZÉLŐ

  • Ezért negyedikeseket írt Jps :D és mindenki azt szeretné, desietős lett :P

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Ohh, én nem sietek sehova. Csak a szövim hiányolja a vezetőt....=O

    Írtam a múltkor is, hogy ráérek....nekem az is jó, ha a téli szünetben költözök.


    Ami a negyedikesek matek tudását illeti (megtörtént esemény):

    Matek házi, negyedik osztály (két 5-ös matekos gyerek):

    150x3=500

    3x3=6


    Biztosan rájuk akarunk számolást bízni?

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Jelezték fentről, hogy legyünk türelemmel, már tudják mennyi account van (...érdekes...mikor derülnek ezek ki...) mindenesetre ha jól láttam vagy kétnapot szerintük várhatunk a végéig, de majd úgyis kialakul, ne kiabáljunk el még semmit, ez a lényeg! Egyelőre minden szerver zárva van, a Beta specko szövetséges hibája javítva (legalább már nem írja ki)..mindenkinek kitartás, van remény :D (vehetjük a lottoszelvényt, Gro admintársamra visszautalva :D )

    Most online még lottót se lehet venni, épp az előbb vártam vagy húsz percet, hogy beléphessek a fiókomba, aztán feladtam a reményt, gondolom az ottani rendszergizda is ikázhat -és lesi mikor lehet áttelepülni a bétára -a frissítéseket meg elfelejtette lefuttatni . :)

  • Lehetséges :D Mindenesetre most legalább vasárnap délutánig új accountokat nem lehet átköltöztetni, csak a beragadtak kerülnek át (reméljük mindannyian), mert aztán írhatják a jegyeket, mire végre lecsökkentettük :D

    Lady: nem számít az ötös, nekem meg olyanjaim vannak, akik kenik-vágják (kicsit nagyobbak közt persze), és küzdenek a kettesért, mert nem bírják ki, hogy ne szivassák őket :(

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Kopi, még ne add fel. hátha...

    A baj az,h más feladja :(

    Már beszéltem aki feladta,h betara várjon és ment gamma.........de nem biztos,h marad :(


    Kopi meg nem adhatja fel........:P

    Péntek este ,és még semmi:!:

    Lehet GFnél is fognak holnap dolgozni ,hiszen le kell dolgozni ünnep:?:;):D

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Még kétnapig nem lesz változás, nem nyitják ki - de már van aki átjutott, közben folyamatosan át kell a beszorulóknak. S az véletlen hogy akkor még gammára át lehetett...sokezer játékos vár - sajnos persze nem mindenki fog, de minden tisztelet a nagoyn sokezer játékosé, aki igen.


    Amúgy ha valaki nem látta, miről beszélünk - kinn a friss hír a vasárnap délutánra..utána majd lehet újra jegyet irogatni, aki nem...de ismétlem, már most van, aki átjutott, úgyhogy sorban sokan át fognak:

    Szerverösszevonás (Soft Merge) - 2021.12.02.

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Bizony, a számítás tökéletes...viszont reménykedjünk, hogy nem egyesével tolják át az accountokon :D, mert az ő munkaidejükkel 2023ra végeznének kb. Ha a script önálló (bár az automatizálás sem az erősségük, ha nem az akciókat kell kiírni), akkor hétfőtől van remény... Ha nem, akkor határ a csillagos ég.

    S igen, inkább nem is írtam le a 46,7 órát, és azt se, hogy nem szólnak külön, ha kész vkinél, és az is gyanús, hogy ha letelik egyáltalán ez, utána...derül csak ki, sikerült-e :D Ha meg minden letelik, jöhetnek a hibajegyek :(

    node nem festünk ördögöt, tökéletes lesz és percről percre többen juttok át.... ika szelleme legyen Véletek!

    Nem úgy van, hogy a scriptek használata tilos és tiltást jár érte???

  • Bizony, a számítás tökéletes...viszont reménykedjünk, hogy nem egyesével tolják át az accountokon :D, mert az ő munkaidejükkel 2023ra végeznének kb. Ha a script önálló (bár az automatizálás sem az erősségük, ha nem az akciókat kell kiírni), akkor hétfőtől van remény... Ha nem, akkor határ a csillagos ég.

    S igen, inkább nem is írtam le a 46,7 órát, és azt se, hogy nem szólnak külön, ha kész vkinél, és az is gyanús, hogy ha letelik egyáltalán ez, utána...derül csak ki, sikerült-e :D Ha meg minden letelik, jöhetnek a hibajegyek :(

    node nem festünk ördögöt, tökéletes lesz és percről percre többen juttok át.... ika szelleme legyen Véletek!

    Nem úgy van, hogy a scriptek használata tilos és tiltást jár érte???

    Halandóknak..... ;)

  • Félreértés van Hölgyek és Urak! én gammára indultam, csak épp beragadtam...... :( (az A-ból B-be esetemben ny-ről gammára és lambiról gammára)

    A fő accom még javában ny-n.

    AYJM4sR.png

    ava & sig Lara love.png


  • Persze, nekünk tilos, a GF mit sem érne nélküle :D /Plusz most örüljetek, ha tényleg script, mert ha a kis kezükkel nyomogatják végig a majd 47órát, az ő munkaidejükben. hétköznap 1-2órában, sose lesz kész :D /

    Én az Aból B-be részt a két szerver között értettem, és ha beragadtál, akkor már nem ny-n vagy ám, hanem gammán, csak nem tudsz belépni, de az acc átkerült, amint tiltásra került emitt. Ha emitt nem tiltott, nem vagy beragadva, csak bezárták a kaput előtted...nem Rád, ahogy szintén sokakra.

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Üdvözletem !

    Úgy döntöttem csak kiírom magamból :) Megér egy post-ot szerintem .

    - Köszönjük GéeF-nek hogy a "Világok ünnep" lezárása előtt elvetéttek a kiterjesztett levélküldések lehetőségét !

    Pompás dolog hogy a válaszra nem méltatott kultur ajánlataimat tegnap este óta most tudtam mind visszavonni , és várhatóan emiatt az újabb

    kulti ajánlataim kiküldése és esetlegesen újra vissza vonása , ez a hajcihő még bizonyosan napokat vehet el ...

    Gondolom ezzel nem csak én vagyok így !

    Millió csók és ezer hála nekik :)

    Egy sört és egy tüskét minden sorstársnak !

    Kellemes hétvégét mindenkinek ...

  • Na most már igazán jó lenne ha költözhetnénk! A megszűnő szerverekről kezdenek eltűnni az átköltözöttek és velük a kultik is! Mennek el az emberek a városokból, legalább kompenzálhatnák ott is az elégedettséget!

  • Újabb hibajelenséget véltem felfedezni. Fosztásról visszatérő kereskedő hajóimnak nyoma veszett. Az egységek illetve a rakományt lepakolták. A ker. hajóknak pedig nyoma sincs..


    "Jelenleg nincsenek úton lévő kereskedelmi hajók"


    Hadügyben sem jelzi, hogy eltűntek volna szal ismételten egy újabb bug van kilátóban. Írtam jegyet, hátha tudtok segíteni. :)

    Az incidens óta eltelt 40 perc azóta se jelentek meg a hajóim.


    Ez a szerverösszevonás egyre inkább kezdi elvenni az embertől, a megmaradt játék kedvet.. Pedig elsőnek még mondhatni boldogan áltam hozzá!

  • vikR: nem egyedi az eset, sajnos még nem találtak megoldást, a jeggyel megpróbáljuk zaklatni tovább a GF-et (hétfőig semmi, letesszük a GF asztalára a többi mellé... roppant kellemetlen helyzet) - (Félek Te is egy célszerveres félhullát fosztottál :( )

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Írtam természetesen, képeket is küldtem mellékletbe! Eddig 120 kanyart hoztam tőle, különösebb fennakadás nélkül... Most meg így hirtelen eltűntek a semmibe a hajók.. Bizony elég kellemetlen kicsit hangulat romboló... :(

  • Bocsánat, azóta szerkesztettem a hozzászólásom, mert láttam a jegyed - megtesszük, amit lehet, sajnos nem találtak megoldást még..reméljük hamar meglesz, kitartást kívánok :(

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Félreértés van Hölgyek és Urak! én gammára indultam, csak épp beragadtam...... :( (az A-ból B-be esetemben ny-ről gammára és lambiról gammára)

    A fő accom még javában ny-n.

    Gammán látlak:(

  • Igen, mert milliószor elmondtuk, aki beragadt, az már ott van a célszerveren vakációban (csak nem tud belelépni, amíg a lobbyjában nem jelenik meg). Aki beragadni sem tudott a szövetséges duma és később a szerver hiba miatt, az még a régin van.

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )