Szerverösszevonás (Soft Merge) - KIBESZÉLŐ

  • Szinte "látom", mi történik majd hétfőn a GF munkaértekezletén!


    Megisszák a kávét. Megbeszélik, hogy kinek kit sikerült elkapnia a hétvégén. Majd valaki véletlenül felveti, hogy az Ikariam problémáit jó lenne megoldani. Erre többen is az órájukra néznek. Ó, már nagyon elszaladt az idő. Mindjárt vége a munkaidőnek!

    És elégedetten elkezdenek szedelőzködni.

    Ismerős, valami hasonló megy nálunk is....Na nem hiába a német precizitás világhírű.

  • Szinte "látom", mi történik majd hétfőn a GF munkaértekezletén!


    Megisszák a kávét. Megbeszélik, hogy kinek kit sikerült elkapnia a hétvégén. Majd valaki véletlenül felveti, hogy az Ikariam problémáit jó lenne megoldani. Erre többen is az órájukra néznek. Ó, már nagyon elszaladt az idő. Mindjárt vége a munkaidőnek!

    És elégedetten elkezdenek szedelőzködni.

    Ismerős, valami hasonló megy nálunk is....Na nem hiába a német precizitás világhírű.

    :D:D:D

    Hajaj! Sajnos vizualizáltam. És félek, van benne igazság.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Hát igen, nagyon sok mindenért lehetett volna/lehetne háborogni a gf nél. Csak szerintem már késő...mindkét oldal elengette már ezt a játékot. Itt-ott némi izgalom, de ennyi.


    Lorot is gondolom ezért nem izgatja a dolog.

  • Készüljetek!

    Holnap lesz az a nap amikor a GF programozói megoldanak minden eddigi problémát.

    Vagy holnapután.

    Vagy szerdán.

    Vagy.........

    Szerintem...

    Mint anno orosz érettségin az egyik delikvens... Mentő kérdés a kettesért...


    Да или нет?


    Erős gondolkodás után jött a válasz:


    или


    Itt is ez lesz a helyes megoldás. ;-)

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Szinte "látom", mi történik majd hétfőn a GF munkaértekezletén!


    Megisszák a kávét. Megbeszélik, hogy kinek kit sikerült elkapnia a hétvégén. Majd valaki véletlenül felveti, hogy az Ikariam problémáit jó lenne megoldani. Erre többen is az órájukra néznek. Ó, már nagyon elszaladt az idő. Mindjárt vége a munkaidőnek!

    És elégedetten elkezdenek szedelőzködni.

    Ezt úgy elképzeltem ......és most asztal alatt:):)


    Bizakodva várjuk a hétfőt.

    Gondolhattuk,h nem lesz ez egyszerű hiszen már ismerjük a GF-t .........és nem is lett.

    Az a helyzet, hogy el kellene jutnia a göföhöz a néphangulat némi szeletkéje

    Azért egy komának megmondhatjátok miként háborog a nép - mert nem látnám, hogy a MI kománk lenne úgy igazán...

    Azon csodálkozom, hogy meg sem szólalt Lovorus... ide írom nevét, hátha megidéződik, mint Ercsa :)

    Reménykedjünk.......és mint tudjuk a remény hal meg utoljára ;)


    Lorovus majd akkor jön ha fentről a fejére koppintanak......addig hagyja,h más végezze a dolgát.


    Ercsa:?: Sajna ő meg a negatívumot hozza :(

    Pedig csodák igen is vannak,-persze nem itt,- de hát jött a mikulás és jön a karácsony;)

    Olyan tippem is lenne, hogy ezeket már a szellem/temető szerverre szánták - csak azért látjuk mert még ott vagyunk és nem a célszerveren...


    Köszi ha válaszoltok énkíváncsiságomnak :)

    Alphán az én szigetemen is ma megjelent két inaktív account, akik eddig sehol sem játszottak. Azok hogy kerültek oda?

    Talán a frissítés miatt jött minden acc vissza.


    Grizzly aki tiltva még az is látható waron.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Egyszer...

    Dos alapú programozókat képzelek magam elé - beütnek egy forma C-t és kéjesen hörpölve a kávét, utána egy Y-t

    Yeaaahhh

    Megoldódtunk egyszer és mindenkorra


    Amúgy mindenki bizakodik - hétfőn már menni fog az ika

    Kivéve Ercsa a realista - osztom én is a véleményét

    Menni fog, de xarul - és war (amire várok) az nem is indul még ... szerintem...

  • Lehet kicsit offtopic lesz a kérdésem, de a holnapi új szerverről (s39, Pan) lehet valamit tudni?

    Elindul? Ha igen, ezt is 14:00-kor, mint a pl. a Notos indult?

    Vagy el sem indítják?

    Napok óta semmi hír, és naptár szerint már 12.06.-a van.. :-O


    Nem csodálkoznék, ha halasztanák az elindítását, csak jó lenne tudni, hogyan kalkuláljon az ember..HA esetleg tudtok valamit... :)

    „Egyszer hallottam egy viccet. Egy ember elmegy az orvoshoz, azt mondja, depressziós. Hogy az élet kemény és kegyetlen. Egyedül érzi magát a fenyegető világban. Az orvos azt mondja: ’A kezelés egyszerű. A kiváló bohóc, Pagliacci ma este épp a városban van. Menjen el a műsorára, az majd felvidítja.’ Erre az ember könnyekben tör ki: ’De doktor úr, én vagyok Pagliacci!’ Jó vicc. Mindenki nevet. Dobpergés. Függöny...”

  • Szerverindítás szinte teljesen automatizált, nem kell hozzá fejlesztő se.

    Szóval nem halasztják, indítást meg bejelentették, nem tudom, milyen egyéb hírre vársz :)

    Edited once, last by improved ().

  • Nem jelezték, hogy nem indulna az új szerver.

    Általában a megjelölt időben (pluszmínusz) elindult. Olyan előfordulhat, hogy kis késéssel, esetleg pár perccel korábban, de várhatóan érkezni fog az új (dejónekünk) :D

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • csak a lorós mondatodra: miért izgatná?

    Gondolom a főnöke sem jár ide sűrűn, a fizetését meg gondolom úgyis megkapja.