Szerverösszevonás (Soft Merge) - KIBESZÉLŐ

  • Hja, a GF megteheti, hogy lepihen, a jólvégzett munka gyümölcse.


    S igen, jelenleg ez a két fő hiba van, amire leginkább nincs megoldás, csak a szerencsétlen várakozás, aki beragad, a többit próbáljuk orvosolni, segíteni. Jegyeket láttuk, de többtucat érkezik be folyamatosan és egyéb csatornákon is. Amire nem lehet azonnali megoldást adni, arra később kaptok. A vakációs részek alakultak csak ki eddig, az is egy nagyon ideiglenes megoldással ezzel az egyórával. Akinek tudunk, szól, kivesszük mi, de mostanra a 7naposat már nem kéne látnia senkinek...ha be se jut, akkor meg nem akarja gondolom, hogy kivegyük.....

    stb stb

    A többit majd később.

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Hja, a GF megteheti, hogy lepihen, a jólvégzett munka gyümölcse.


    S igen, jelenleg ez a két fő hiba van, amire leginkább nincs megoldás, csak a szerencsétlen várakozás, aki beragad, a többit próbáljuk orvosolni, segíteni. Jegyeket láttuk, de többtucat érkezik be folyamatosan és egyéb csatornákon is. Amire nem lehet azonnali megoldást adni, arra később kaptok. A vakációs részek alakultak csak ki eddig, az is egy nagyon ideiglenes megoldással ezzel az egyórával. Akinek tudunk, szól, kivesszük mi, de mostanra a 7naposat már nem kéne látnia senkinek...ha be se jut, akkor meg nem akarja gondolom, hogy kivegyük.....

    stb stb

    A többit majd később.


    Szia Sipka!


    Köszönöm a Jegyre adott válaszod!


    Azért itt köszönöm meg, mert ha a Jegyben teszem, akkor ismét válaszolnod "kell"! :P

  • Hétfőn jobb hírekben reménykedünk.

    Ez a babidol fazon már kora este otthon volt - kérdi a párjától: mi lesz a vacsi?

    Ő meg: Nem vagy fáradt? Mi volt a melóban?


    Áááá nem gond, ugyan besz@rt minden , a fizut megkaptam így is - bárt ezt vártuk kb a tesztszerver után - de rátettünk egy automatát, az javítja amit tud óránként. Kiírtam, hogy türelem meg bocsika, és most már ennék inkább, hagyjuk a sok lúzert, el vannak ők magukban a hétvégén. Mikulásra amúgy is nyitunk egy új szervert oszt csá - örömködjenek ott



    Szép volt göfö, ennyit tudsz:!:

  • Beta

    • Ilyen szövetség név már létezik. Kérlek válassz másik nevet.
    • Ez a szövetség-tag már használt. Válassz másikat.

    Mennék mert kéne a szövit létrehozni, de nem enged.:(

    Bezzeg a másik 2 szerverre meg igen:!:


    Na jó megyek aludni................és csesszék meg az egészet.



    Kopi tudsz emailt változtatni ,mert én most csináltam meg.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Elmenni Lambda kulturális egyezményt ajánl Elmenni K [38:73] 03.12.2021 21:39:14

    GRO, amit itt írtál működik!!!!!!! Azonnal tiltásra kerültem 2038-ig, ahogy megpróbáltam átlépni, jegyet is nyitottam, választ is kaptam, nem oldódott meg, de az előbb olvastam a lent idézett írásodat, esélytelenek nyugalmával kipróbáltam és bakker, megjelent a béta szerver, amit eddig nem láttam, működött a játék gomb, rányomtam és már be is kerültem vak nélkül :-D KÖSZI A TIPPET!!!

    Javaslom aki még mindig tiltásban van (én nem kaptam emailt sem) próbálja ki!




    Aki ennél korábban akadt el, próbálkozzon a következővel, ha az e-mail cím megvan, de el sem éri az áthelyezett accot:

    - bal felső legördülő menüre vidd rá az egeret (én a jobb felső Azonosítómra kattintottam - saját megjegyzés)
    - a menüben válaszd ki az "azonosító hozzáadása" gombot
    - itt próbáld meg beírni az accountodhoz tartozó jelszót és az e-mail címet

    General HU Gamma (AB-AS alliance)

  • Eddigi tapasztalatok.


    Aki nem látja a lobbyban az accountját és emailt sem kap hiába kér annak javaslom a lobbyban az account hozzáadása részt.

    Simán beírod azt az emailt és jelszót amit abban a lobbyban használsz ahonnan az accountot áthelyezted,majd okézod.

    Kicsit ugyan összekuszálja az oldal kinézetet és rendesen skubizni kell hova katt,de műkszik.

    Eddig 10-ből 10x bejött.

    Vakból legjobb eséllyel az óra5perces frissítés után tudod kivenni.

    Ha már látod a lobbyban,de nem enged ki vakból akkor,de csak akkor jegy.


    Ami viszont gáz az a Béta.

    Oda jelenleg nem sikerült accountot átvinni.

    Alfára és Gammára simán enged,de Bétára azt írja ez a szövetségnév már foglalt és ez a szövetség tag már foglalt.

    Azok is ezt a hibát kapják aki szövetségen kívüliek.

  • Sziasztok!


    A jegyrendszerben történő több email regelés sem megy. Két játékom- élő email mindegyikhez- vár fél napja , hogy bekerüljön a többi közé. Töröltem és újra regeletem -ahogy Gro is javasolta- mind a kettővel de semmi.... Nincs sem a spam-k sem a promóciós üzenetek között.

  • Nekem pont bétára sikerült bejutom szövi nélküliként pár perce úgy, hogy tiltva voltam két napig a fenti módszerrel, ne adjátok fel :D

    General HU Gamma (AB-AS alliance)

  • Nekem pont bétára sikerült bejutom szövi nélküliként pár perce úgy, hogy tiltva voltam két napig a fenti módszerrel, ne adjátok fel :D

    Aki korábban indította az átlépést, bejutott. Ma már elindulni sem lehet.

  • Nekem pont bétára sikerült bejutom szövi nélküliként pár perce úgy, hogy tiltva voltam két napig a fenti módszerrel, ne adjátok fel :D

    Aki korábban indította az átlépést, bejutott. Ma már elindulni sem lehet.

    Minket nagyon is érint a Béta gebasz, nem tudjuk megalakítani a szövetséget mert a vezetőnk bent ragadt Ny szerveren.

  • Az nem lehet, hogy rájöttek arra az egyszerű tényre, sok lesz a 3 szerver és a betat közben kijelölik költöző (megszűnő) szerverre, csak még kell nekik hozzá 8-10 nap? :)

  • Az azért érdekes, hogy nem lehet átköltözni a béta szerverre de új játékosok megjelennek....


    Cím:
    Név: Parsal Zalon
    Helyezés: 2,193
    Pontok: 131
    Uralkodó ettől:: 03.12.2021 17:54:29
    Műveletek:
  • Ma átvittem egy accot Lambdáról Alfára simán.

    Ismeretlennek írta Alfát,úgyis sikerült.Már jelzi a szabad helyeket.


    A G.F. biztos vagyok benne ezekkel a napokkal ami holnapig 4 kitolja a költözést és a Világok Ünnepét.

    Akik még megvannak igazi Ika fannok,tehát egykönnyen nem szabadulni tőlünk.;)

    gnPmyu1.png

    Soha nem mondd, hogy soha!

  • Sajnos, nekem így sem működött. Próbáltam minden leírtakat, írtam jegyet.

    Elvileg nem egyedüli probléma, ha rögtön e-mailt változtatsz és nem találtak rá megoldást..

  • Ami viszont gáz az a Béta.

    Ott van 2 multiplikátor - foglalnak sok helyet :)

    Gyertek csak - segítsetek őket és több 100 (nem kamu) accukat farmolni.


    Már lépett be oda más szerverről játékos nem is egy - szóval randomize ez is.

    Ercsa a GO - ha még megvan... ő segítőkész

  • Aki korábban indította az átlépést, bejutott. Ma már elindulni sem lehet.

    Bébidol meg otthon sörözget - végül is megüzente, hogy kis türelmet és megértést kér.

    NFL meccsek is mennek - most igazán had pihenjen a jól végzett munka után

  • Minket nagyon is érint a Béta gebasz, nem tudjuk megalakítani a szövetséget mert a vezetőnk bent ragadt Ny szerveren.

    A világok ünnepe meg csak ketyeg, ketyeg....gondolom én, ez is rendben van így a göfö szerint.

  • player_icon_red.png Uralkodó adatai --- A MEGSZŰNŐ War szerveren... végül is költöznénk, addig is had regizzenek nem? Full szűz és kezdő játékos, most tolom nyersivel - még sosem játszott ikával. Még nem is tudja, hogy a szerver költözik... grat göfö

    Cím:
    Név: Buksy
    Helyezés: 1,075
    Pontok: 97
    Uralkodó ettől:: 04.12.2021 10:08:51
    Műveletek: