Szerverösszevonás (Soft Merge) - KIBESZÉLŐ

  • áhh, így már értem Kopi, köszönöm :)


    rettenet, nem pártolom a multit, de együtt tudok élni vele :)

    jól teszed, bár minden nemzet fórumán bizonygatja mindenki, hogy neki nincs, és ellenzi, de a valóság az, hogy a játékosok 90%-ának van, de mindig a másé csípi a szemét, ha a másiknak több van, vagy nagyobb, vagy jobban használják ki.

  • amúgy, majd ha mostanában kicsit szaporodnak a városok, mert felépülnek a paloták, és lesznek játékosok, akiknek lesz pár colosszusa, meg az adott szigeten többeknek is napi több, az érdekes lesz :D

  • jól teszed, bár minden nemzet fórumán bizonygatja mindenki, hogy neki nincs, és ellenzi, de a valóság az, hogy a játékosok 90%-ának van, de mindig a másé csípi a szemét, ha a másiknak több van, vagy nagyobb, vagy jobban használják ki.


    Itt is volt ilyen hozzászóló! :))

    Játékon belül meg egyes szám harmadik személyben beszélt magáról. :) Miközben másik szerveren meg saját maga mondta el, melyik a másik játéka.

  • jól teszed, bár minden nemzet fórumán bizonygatja mindenki, hogy neki nincs, és ellenzi, de a valóság az, hogy a játékosok 90%-ának van, de mindig a másé csípi a szemét, ha a másiknak több van, vagy nagyobb, vagy jobban használják ki.


    Itt is volt ilyen hozzászóló! :))

    Játékon belül meg egyes szám harmadik személyben beszélt magáról. :) Miközben másik szerveren meg saját maga mondta el, melyik a másik játéka.

    oly sok szerveren oly sokn buktak már le, hogy csak mososlyra érdemes.

    a jelenlegi helyzetben sokkal jobb, hogy a multizás felett szemet hunynak egy bizonyos határig, a határ fölött meg jön a tiltás.

  • Sziasztok valami frissítést rebesgetnek,sehol nem találom. Tudtok róla valamit?

    Most jutottam gépközelbe. Igen jön új verzió egész pontosan a holnapi napon.

    Mindjárt próbálok rittyenteni egy kiírást róla hírekbe, hogy legyen magyar változat is.


    Amúgy új szerver is jön 12.09.-én. Ezt is mindjárt kiírom ahogy időm és erőforrásaim engedik :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • egy kérdés.. az ikariamon nem lehet az adott szerver beállításainak megváltoztatására szavazást kiírni és azt végrehajtani? volt már ilyenre itt példa?

  • Ilyenre még nem volt példa legjobb tudomásom szerint, magyar szervereken pedig biztosan nem volt.


    Még ha van is ilyenre lehetőség, nagyon nagy nyomás kéne szerintem a játékosok részéről, hogy egy aktív szerver beállításain változtassanak.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Annyival kiegészíteném, hogy mivel valószínűleg a játékosok másik fele meg a változtatáson akadna ki (vagy ha nem is érdekelné őket, félnének a cégnél, hogy kiakadnának), így ha technikailag kivitelezhető is, a gyakorlatban valószínűleg sosem sikerülne meggyőzni az ebben illetékes embert :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • tiszta sor és nem is szándékoztam bonyolítani a dolgokat.. :) csak furcsa, h egyik helyen van, a másik helyen nincs.. :) a GF sose egyszerű.. :)

    Szia!


    Sajnos ahogy már írta is valaki lennének akik kiakadnának a változtatáson,személy szerint én örülök minden új dolognak,de sokan nem szeretik,nem vagyunk egyformák.


    Egy másik játékban te Game operátor vagy ugye? tudtommal ott sem történt ilyesmi.


    Üdv,

    Tankcsapda