Szerverösszevonás (Soft Merge) - KIBESZÉLŐ

  • Sziasztok,


    Mai újdonság.
    A fosztásról nem küld jelentést, még olyat sem, ami sokunknak nem tetszett, de eddig legalább küldte....
    Több szerveren is láttam....

    Valaki még?

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Reggelt, jobbat, mint a mai :-D Egy ideig azt írta, hogy szerver karbantartás, most már be lehetne lépni, de most azt írja, hogy rosszak a belépési adatok, pedig nem. Ennyi volt, vagy lesz jobb is?

    General HU Gamma (AB-AS alliance)

  • Vagy 3 órán keresztül.

    A tájékoztatás meg luxus,mit gondol a felhasználó,joga van tudni?

    Állítólag csak a német szerveren volt kiírva.

    gnPmyu1.png

    Soha nem mondd, hogy soha!

  • Ha emlékeink nem csalnak, nem akadálya. Ha komolyan gondolod az áthelyezést (vagy akinek a nevében kérdezed komolyan gondolja), meg kell próbálni az áthelyezést.

    Legrosszabb esetben feldob valami hibaüzenetet, de mivel manapság már vagy kuponban kapod meg, vagy a vásárláskor vonja le az ambrót, így ilyen veszély nem fenyeget.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Köszönöm.

    Ha emlékeink nem csalnak, nem akadálya. Ha komolyan gondolod az áthelyezést (vagy akinek a nevében kérdezed komolyan gondolja), meg kell próbálni az áthelyezést.

    Legrosszabb esetben feldob valami hibaüzenetet, de mivel manapság már vagy kuponban kapod meg, vagy a vásárláskor vonja le az ambrót, így ilyen veszély nem fenyeget.

    Egyébként mi van veletek? Már bocs, nem számonkérés, de máskor 1-2 napon belül kezelitek a jegyeket, most négy napja semmi. Tehát ismét, nem számonkérés. Tudom nektek is van magánélet.

  • Sajnos a magánélet most mindannyiunkat kicsit (nagyon) elhavazott :)

    Még talán engem a legkevésbé, de egyedül azért én sem tudok mindent is elrendezni. Azért igyekszünk :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Sziasztok!


    Hasonló a gondom,Ercsa biztos nyaral. Mivel hosszú ideje nincs tiltás,gondolom hosszú nyaralásra ment.

    A *** levelek,a *** meg *** egyetemben pedig érkeznek.

    Látva nincs team reakció és lehet nyugodtan írogatni.


    Ilyen esetben minden sértés külön kezelést kap majd vagy a 3-4 sértő levelet egybe húzzátok és kap a kolléga 2 nap büntit és ezzel el is vagyunk intézve?


    *figyelmeztetés trágárkodásárt

    Én nem vagyok szabadságon.

    A fórumon sem lehet trágárkodni, ugyanúgy, ahogy a játékban sem.

    Gurat

  • Remélem megfelelt a válasz a megfelelő fórumon - mindenesetre a szerverösszevonáshoz nem sok köze van. Az elmaradásokért elnézést kérünk, a jelentéseket pedig továbbra is a megfelelő formában kell megtenni (nem jegyben, nem 3.-4. személyként és már bocsánat, de a hisztit sem igényeljük). Majd ha több jelentés érkezik, nemcsak a szövegelés róla, akkor úgy is járunk el. Nem húzunk semmit sehova. Köszönjük.

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • szóval néhány mondatot fröcsögök ide, általánosságban, a globális gf-el kapcsolatban, mert többet nem ér az egész, mert idejemúlt f@szság ez az egész, az 5 üzenetes hülyeségtől a nyiss jegyet szövegig, ahol meg jönnek a közhelyfrázisok, hogy erről sem meg arról sem írhatunk ez meg az miatt....


    ki lehetne már tenni a játékfeltételek közé a vegyél ambrót és kussolj szöveget, mert úgysem változik semmi, akármit reklamálsz...fejlesztés évek óta nincs, mindenki úgy csal, ahogy jónak látja, a lényeg az, hogy vegyél ambrót, mert szarban a cég, de még kisajtoljuk az utolsókat is...lassan eltelik egy év az elb@szott szerverösszevonás óta, amellyel minden megszűnő szerverről költöző bekapta a bránert.


    Kérdések ezrei, de válaszolni nem tud senki, aki meg tudna, az kussol, sunyít és lapít, meg persze zokon vesz.

    Nyílnak a szerverek újra, most éppen már a pangaia 4.

    veszik az ambrót, csak annyi a lényeg.

    persze az ottani team meg feszeng, mert ezt sem, meg azt sem, meg lassan tiltják az orosz zászlót is, mert csak.

    a team-ekről csak annyit, hogy rengeteg az olyan, aki kicsinyes életében így érzi magát valakinek, mások meg évekig remegnek, hogy essen ki a fölöttük lévő, hogy magasabbra kerülhessen...és minél magasabbra kerül, annál inkább rá tudja tarhálni munkája nagy részét az alatta lévőkre....nem kell messzire menni, a magyar is tanulságos.

    néha itt-ott feltűnik egy-egy új figura...persze, hiszen kell néha friss infó XD


    a játékról, annak a sz@rságairól annyit: minden egyes új verzióval/javítással alakul egy újabb hiba/bug. majd jön egy javítás, amely javít 3-4 friss hibát, majd generál még vagy 6-ot, így a hibajavító verziót hibajavító frissítéssel kell korrigálni, vicc az egész.


    tavaly november-decemberben sok war szerveres játékos visszatért, várva a globális összevonásra, várt hónapokig, eltelt 10 hónap, és annyit sem kaptak, hogy bakkfitty, és már újra inaktív a szerver 95%-a, mert ott nem lett inaktívtörlés, ami a normál szervereken egy kész vicc, mert amelyeket sikerült törölni közel egy év alatt, azok egy kis része fogalmazzunk úgy, hogy visszaszivárgott pálmafa alatt XD


    Szóval felesleges itt fórumot fenntartani is, hiszen új játékos szinte nincs, a régiek meg sz@rnak erre.


    Aki fizetést kap a gf-től, azok úgysem írnak semmit, aki meg úgymond ingyen dolgozik, az meg nem tud semmit.


    A lényeg úgyis az, hogy regisztrálj az éppen nyíló szerverre, most a pangaia 4-re, szavazz a beállításaira, majd vegyél ambrót, kussolj, nemsoká nyitunk neked másikat is.

  • Ha nincs tiltás, talán azért, mert nincs miért tiltani??? Bár tudjuk, hogy nálatok másképpen működnek a dolgok. Ha nem tudtok tiltatni, akkor elzavarjátok, akik nektek nem tetszik, vagy hódol be :) Legendák vannak ilyen esetekről. Egyébként meg ismerve a storykat, miért nem reklamálsz az angoloknál? Vagy az is lehet, hogy egyszerűen mellőztek a Team tagok :) Juj ez persze vicc. Nincs nekem bajuk velük még akkor sem, ha kicsit csúnya beszéd miatt elküldenek nyaralni.

  • az új verzióval kapcsolatban annyi, hogy örülök neki, szükség volt már rá régóta...de valójában nem fejlesztés, csak annak van "eladva":D

    alig több, mint szimpla beállítások módosítása, avay egyszerű matematika...számomra az bizonyítja, hogy a városfal változása nincs megemlítve, hiszen az már egy csatára hatalmas változással lenne, és akkor már programozásra is szükség lenne :D:D:D:D:D:D


    a lényeg, hogy ezen beállítások kicsit növelhetik a játékosok ambróvételeit, ha belegondolunk.

  • Nos igen. Ha jelen tulajdonságaival megemelnék mondjuk +20-szal a városfal szintjét, azzal tök jó Konstantinápolyokat lehetne létrehozni, amiket a fal lerombolása nélkül lehetetlen lenne elfoglalni :D


    Valószínűleg túl sokan kezdték el elérni a jelenlegi maximum szinteket és ezért vezették be ezt így pont, most ennyi év után. Ha hasonlóan fog alakulni az épületárak növekedése, asszem egy darabig nem kell félnünk, hogy valaki kimaxolja majd ezeket az új épületszinteket ^^

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • Az összevonás utáni szervereken intenzíven építkezni csak az tud majd, aki nem harcol. Mert aki harcol, annak a kohó miatt van egy csomó kénes szigete. Pár boros is elengedhetetlen. Így kavicsos a harcosoknál csak elvétve akad.