Szerverösszevonás (Soft Merge) - KIBESZÉLŐ

  • Jahh a kereskedés üzenetei is régóta hibásak - írtam már én is.

    Főleg bosszantó ha netán csak részben vetted meg amir akartál... keresgélheted mit is, mert kipakolásnál is hibás az üzi. Vagyis hiányos - vettél de mit?

    GO majd nézheti amúgy ha pushing gyanút keres - ehhe vette is meg is, adta is meg nem, hozta is meg nem is...


    Emiatt fogunk amúgy kapni INGYEN barbár tanácsadót 1 hétre - bent lesz a ládában hamarosan!

    Hogy a hibás Polgármesteri üzenetek mittomén.. a barbárosan már viccesek



    Nooh majd akkor a COMA felé előző írásom pls ... magától nem hinném hogy olvassa (bár azt mondtátok szokta)

  • Ezt nem fogják javítani,ha elég kevesen leszünk vagy lehúzzák a rólót esetleg egy szerverre tesznek minket.

    legújabb csemegeként a barbárok :

    > > 15Y 11M

    > > (úton)állítólag reggelre hazaért,szigeten belül.

    Minden típusú játékos terítékre kerül.

    Nagyon tisztességtelennek tartom és nagyon elkenődtem.

    A legcsekélyebb akaratot sem látom a javításra.

    Meg lehetne, lásd delfin.

    Régen az az érzésem a játékok,mozi filmek egy tesztek,mennyit bír el az ember.

    Az Ika most a nemzeteket teszteli,mennyi a tűrőképessége.

    A vége csőd,mehetünk istenkéhez panaszra a GF átalakul és ott folytatja ahol abbahagyta.

    gnPmyu1.png

    Soha nem mondd, hogy soha!

  • Miért nem vakol be a 4 magyar szerver?

    :D:D:D

    Hát én az ambró vásárlási bojkottnál is fogalmaztam meg kétségeket, de ez aztán tuti nem menne át....
    A kalózok és a harcosok tuti nem vakolnak, de a többi is kétséges.

    Maradnak a kőművesek a vakolásra.... ;)

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Miért nem vakol be a 4 magyar szerver?

    :D:D:D

    Hát én az ambró vásárlási bojkottnál is fogalmaztam meg kétségeket, de ez aztán tuti nem menne át....
    A kalózok és a harcosok tuti nem vakolnak, de a többi is kétséges.

    Maradnak a kőművesek a vakolásra.... ;)

    Nyilván költői a kérdés.

  • Olvassa, amint lesz, nem kell tagelni hozzá, mindig olvassa, ezt már jópárszor leírtuk és leírta. De ettől nem tudom kinek lesz jobb, úgyértem milyen új infot adhat át, amit nem közöltünk és nem olvastatok. De reagálni fog, ha ettől jobb.

    Én csak azért írok, hogy már működik a merülés és a delfin...de óvatosan használjátok, sose lehet tudni.


    Ha vmit kihagytam, majd írok még és kitartás!

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • Olvassa, amint lesz, nem kell tagelni hozzá, mindig olvassa, ezt már jópárszor leírtuk és leírta.

    Akkor nyugodt vagyok - ezt is bele tudom fogalmazni a GF felé írandó keresetembe, olvasták, tudják, intézkedni nem tudtak (eszközök és felhatalmazás hiányában). A Team is mintegy áldozata a sorozatos baklövéseknek. Ezért kell adni a kártérítést és a kárpótlást - szerződés szegése és nem teljesítése miatt és okán.

    Én csak azért írok, hogy már működik a merülés és a delfin...de óvatosan használjátok, sose lehet tudni.

    Hujjááá - mondta a 3 éves kisleányom annó..

    Egészen finoman, ujjbeggyel kattintottam - előtte krémmel puhítottam az egész kezemet és úgy érintettem meg, óvatosan és figyeltem a hatást...

    Uhhh

    Hölgyeim, kérem ne értsék félre - ne tolakodjanak: nős vagyok...

    Szóval ment minden - végre. Legalább most az is meg van, mikortól meddig NEM működött. Erre az időszakra költött ez irányú ambrókat lehet majd vissza perkálni a gyorsabbik fajtából.

  • Nem igazán számít kit, hogyan próbáltok megszólítani a döntés úgy sem az ő kezükben van. A jegyrendszer támogatási részével foglalkozik.

    Továbbítják semmi több.. A forum pedig, nem pörög annyira, hogy ne tudná visszatekinteni. Csodákat Lorovus sem tud tenni.

    A fejlesztők hozzánemértése és hanyagsága tette a játékot azzá ami lett...

    Rengeteg apró bug van a játékban, amiről maguk a fejlesztők sem biztos, hogy tudnak. Ha tudnak is a nagyokkal foglalkoznak...

    Ezek nem ma kezdődtek, már hónapok óta csak gyülnek és szaporodnak..

    Egyre nyílvánvalóbbá válik számomra, hogy ezekre az apró kis bugokra amik megjelentek minden legalább második frissítéssel ezekre soha nem kapunk semmilyen érdembeli javítást...

    Ha ez így megy tovább, a játék leáldozik.

    Aki jelenleg a fejlesztésen dolgozik ennél, a cégnél csak szétbarmolja a játékot! Létrehoz valamit, ami elront több dolgot köztük kulcsfontosságú egyedeket is.

    Amióta elindították a szerverösszevonást, csak a saját hibáit próbálja kijavítani amik újabb hibákat szül....

    Kérdem én, mikor jut el a gf vezetősége oda, hogy a jelenlegi fejlesztőjüket kidobja és vegyen fel egy jobbat??

    Szerintem ezt a kérdést kellene az asztalukra letenni.. :)

  • Sziasztok!

    Egy kis vidámság miatt teszem ezt föl:

    Ez is a szerverösszevonás után lett így. Az új nemzetközi szerveren regisztráltam és most győztem le a barbár flottát. A barbárok hozzák is a nyersanyagot, de a győztes hajóim elmentek világ körüli útra. Bár ennyi idő alatt az összes szervert végig tudják látogatni. Ha látjátok őket üzenem, hogy b*ák meg. :D

  • A jegyrendszer támogatási részével foglalkozik.

    Továbbítják semmi több.. A forum pedig, nem pörög annyira, hogy ne tudná visszatekinteni. Csodákat Lorovus sem tud tenni.

    Nem mintha az marha jól működne - de majd írhatunk oda is akár naponta 100 jegyet, ha az kell.

    Nem csodát vártam - egy qrva megszólalást, egy pár mondatot azért megérdemelnénk nem?

    Mert a Team itt tartja a hátát és kínjában már pörgentyűvel szórakoztat... a mi legjobb Kománk meg néha másnap beírja ide is amit a német és angol kollégák már megtettek. Legalábbis nem látom más "munkáját" - pedig most lehetne mit tenni és KÉRTÜK is rá.


    Ezért meg már - ha meg lett nyitva erre egy topik - élek a lehetőséggel (és van rá jogalapom bőven) jelezni milyen is lett ez a szerver összevonás


    Aszondja a párom, csúnya az angolom... majd Ő megírja amit kell a göfönek

  • Opi!


    Segíts kérlek.

    Tudsz ide bevágni egy linket, ami leírja hogyan kell hibajegyet indítani?

    (My english poor)


    Bombáznám én is egy - két problémával az illetékeseket.

    köszi