Szerverösszevonás (Soft Merge) - KIBESZÉLŐ

  • Még egy hiba - elmentem AMBRÓS bérhajókkal vásárolni

    Természetesen sem delfin sem merülés sem pedig Triton nem működött

    DE

    A vásárlás megtörténtekor SEM írja ki, mit is vettem... majd meglátom ha megérkeznek mit is hoznak ugye?

    175 bérelt ker hajó, 300 %-os Triton - és még azt sem tudom mit is vettem meg.

    Szerencsére magyar zászló már van a nevem mögött - köszönjük göfö

  • Ma reggeli érdekességek....

    - a delfin a fosztásnál működik, de csak az odafelé vezető úton. Visszafelé már nem...

    - a merülés nem hogy csökkentené a szállítási időt, hanem épp hogy növeli...


    Logikát nem keresek...

    A fejlesztőknek mehet a paci következő alkatrésze.... 8o

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >


  • Éppen ezért ámítástechnika! Mert az okos gépeket kevésbé okos emberek is programozhatják.

  • Simán kidob abban a pillanatban ha megszállt vagy blokádolt városban szeretném megnézni az ott állomásozó csapataimat.Saját szövitárs városában működik rendesen,helyőrségben még nem próbáltam.

    Vagyis nem lehet sem visszahívni onnan,sem kiválasztani hova menjenek.

    A küldés működik egyedül.

    Ha ilyen városra megyek városnézettel nem enged semmi mást választani,hanem szintén kidob.

    Szóval szép a zászló,köszönöm szépen! X(


    Nekem csapattársnál sem engedi megnézni az egységeket!

    Így harcolni sem lehet! Max legozni!

  • Nem baj, majd biztos lesz kárpótlásként 1 nap prémium mondjuk :S


    Egyébként értem a lényegét, hogy miért lett ez a nyelv állítgatás. Ugye szűntek meg közösségek, ez különösen a balkáni országok játékosainál (+szlovákok) gond, akiket mind a bolgár szerverekre vontak össze. Azért az gáz lenne, ha még csak elolvasni se tudnánk :D

    Bár az ilyen jellegű összevonásban nem érintett szervereken szerintem lehetne az alapértelmezett beállítás az adott ország nyelve.


    Mondjuk jellemző, hogy több hibát hozott a fejlesztés, mint ahány nyelven elérhető a játék :D

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • jók ezek a frissítések, összehozzák az embereket.. :) lehet, h pont ez volt a cél.. :D

    Baktertojás!

    Lassan már tényleg csak beszélgetni tudunk, az üzeneteket még nem cseszték szét.

    De csak halkan mondom, mert még a végén tippnek veszik .... 🤫


    A lónak a feje és a ....a már hiányzik.

    Mára kapnak 🍋 citromot a fejlesztők...

    Amolyan 🐎 lovacskásat....

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Nemzetközi szerver nyílik - ezért kellettek a zászlók

    EGY új szerverért megéri szétrombolni a többiben a játékot - ez mekkora már..


    A rutin harci taktikák és metódusok most nem igazán mennek... szívás az egész

    Kopinak sem megy? Az már a vég...


    Nehogy off legyen már, írok a témáról is: Wárunk még mindig türelmesen, spec én pálmafa alatt

  • Annyi kérdésem van mindössze, ha valaki - akár is én - úgy gondolja, hogy költözni szeretne másik szerverre, kalózpontja/ereje is megy vele az új szerverre, vagy nullázza a költözés?

  • Sziasztok!

    Köszi Xzero!


    Kárpótlás?Nem hiszem,hogy elég lesz.

    Mi van a játékostársainkkal,akik a töketlenség miatt abba hagyják?

    Ezt mivel lehet kárpótolni?Hosszú évek ambrója,a játékba ölt ideje és a végén az ellehetetlenítés.

    Mi van az ambróziákkal,amit levontak és semmit nem adtak,adnak érte?

    Hogy lehet az hogy a kalóznál működik a delfin máshol nem?

    Az az érzésem, palira vagyunk véve.

    Opival kell egyetértenem,elfogyott a türelem,

    Ha valaki belekezd behajtani a fentieket támogatom.

    Nem,nem így.8oA királynét megölni nem kell félnetek helyes ha mindenki beleegyezne én nem ellenzem.:P

    A szövetség nevében pedig az GF oltárán elhunyt játékosokértis elégtételt kell vegyünk.

    Az új szervereken kiküszöbölték a hibákat?

    Ha nincs hiba,tessék nekünk új szervert csinálni.:evil::evil:

    gnPmyu1.png

    Soha nem mondd, hogy soha!

    Edited once, last by Kyra1112: Az új szervereken kiküszöbölték a hibákat? Ha nincs hiba,tessék nekünk új szervert csinálni. ().

  • Annyi kérdésem van mindössze, ha valaki - akár is én - úgy gondolja, hogy költözni szeretne másik szerverre, kalózpontja/ereje is megy vele az új szerverre, vagy nullázza a költözés?


    Szerverösszevonásnál emlékeim szerint a kalózpontok átmentek.

    Lehet, hogy az ambis költözés az más...

  • Az új szervereken kiküszöbölték a hibákat?

    Tényleg, az is megoldás lenne - bugmentes szerverre költözni

    Gyááá még egy szerver összevonás - az megint nem menne a göfönek mi?


    Ma is 50 bérelt ker hajó, 300-as Triton ÉS DUPLA lett az út - szóval fordítva működik a dolog vagy az eredeti kiírás szerinti útidő nem valós

    Mindegy is - nekem adott egy infót a játék. Megfontoltam, ez nekem sok lenne. Bérelek hajókat és gyorsítva elküldöm - no ez nem működött

    Oda az ezért - a prémium - szolgáltatásért fizettem --- és oda a játék élmény is, mert most máshonnan megyek vásárolni és majd átpakolom a cuccost, ráment most erre megint 50 bérelt hajó, és még nincs is ott az árú ahová szántam


    Ez már szerződés szegés - átverés kategória!


    Kyrának meg igaza van. Itt játékosok és szövetségek eredményei is mentek törlésre a GF hibái miatt

  • Sziasztok, vissza fogok mindent olvasni a napokban, bár biztosan volt már válasz mindenre, de azért gyorsan leírom:

    - a merülésen javítottak, a poseidon használhatatlan, és a triton is több szerveren. Sőt, ami a merülést illeti, még több idő is lett, mint lehetne, de a hajókat is viszi magával, mintha inkább hozzáadná...kerüljétek.. biztosan dolgoznak rajta, de a hétvégén már sok minden nem lehet, hacsak nincs időzített hibájuk :D

    - az inaktívokat és törlésre rakottakat elkezdték törölni, sajnos programból, nem kézzel, sztem ez okozott mégtöbb hibát, nemcsak az új szerver....mert most ez volt nekik a legfontosabb, hogy amiket éveken át kértetek és amiért lehülyéztek szinte Titeket, most, amikor még azt sem tudták megoldani, hogy használható legyen a játék...most kellett....

    - azt mindenkinek írjátok meg a szövetségben, hol tudja magyarra visszaállítani, ez sztem felháborító... lásd előző pont.

    - warról nincs még semmi és nem is lesz, amíg mindent elrontanak, demajd meglátjuk, milyen jól kezelik a gondokat angolországban....ja igen

    - új szerveren nem nagyon lehetett ambrot venni, egyéb hibák is adódnak, de azt már mi nem tudjuk követni

    - valamit még akartam, de elfeledtem..sebaj, majd jövök még.


    Kitartást kívánok mindőtöknek...továbbra is (szuperek vagytok, legalábbis a többség :D).

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • inkább ne, kopi, félek kevés mindőtök fantáziája, node ne kísértsük :D


    Közben jelezte a GF, hogy tudnak a hajógyorsításos hibákról (ezt mi is jeleztük, nem újdonság), gyorsan kikapcsolták a tritont (hogy legalább pénzt ne veszítsenek) , kompenzálásról szó sem esett, és kedd környékére remélik vmi javítás sikerül - addig továbbra is azt tanácsolom, ne merüljetek, ne delfinezzetek...vagy csak úgy, ha megnézitek és visszavonjátok, ha mégtöbb, mint eredetileg lenne.

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )