Szerverösszevonás (Soft Merge) - KIBESZÉLŐ

  • Na, most, hogy végre nyelvet is lehet tanulni játék közben sokkal izgalmasabb lehet azoknak, akik nem tudják máshogy lefoglalni magukat. Nekem tetszik :-)

    General HU Gamma (AB-AS alliance)

  • Úgy van - de most még a Triton sem segített

    Csomó ambróm elment már a merülés kiváltására - Tritonnal pótoltam

    Most meg az sem működik


    Elmentem venni valami - 175 bérelt hajóval

    Tettem rá 200% Tritont - nem lett kevesebb az út

    Menet közben még tettem hozzá - immár 300%... taráááá

    SEMMI nem változott - de a parancsot befogadta a rendszer és az ambrót levonta


    KÉREM VISSZA A MAI AMBRÓ KÖLTÉSEMET !!

    És kérek kárpótlást is a játékélmény károsításáért.

    Továbbá ha nem lesz meg az árú mire odaérek AZÉRT IS!!


    Ezért ez már mindennek a teteje - ez már SZÍNTISZTA LENYÚLÁS!



    Kohn bácsi - 56 óta első alkalommal - 40 év után hazatér. Ferihegyen leszállva bedob egy automatába 200 Ft-ot - inna egy kólát

    A gép semmit sem csinál - a pénzt benyeli... Kohn bácsi megint próbálkozik - 200 Ft, de most Fantát venne

    SEMMI...


    Kohn bácsi nézi, nézi... majd megsimogatja a pajeszát : Hmm ügyes, ügyes...

  • Na, most, hogy végre nyelvet is lehet tanulni játék közben sokkal izgalmasabb lehet azoknak, akik nem tudják máshogy lefoglalni magukat. Nekem tetszik :-)

    Jahh csak delfin, triton, sziget nézet, meg majd még pár dolog kiderül - NEM MŰXIK

  • Frankón megoldották azért megint, a bekapcsolt delfinnek nincs hatása, indulás előtt kiírja, hogy mennyi lenne a csodával az út idő de amikor elindul normál sebességgel mennek a hajók!


    Oh hogy oda üssék a duda orrukat, ahova most gondolom ...

    Tényleg szar a delfin 🐬 is.


    Marad az ambrós gyorsítás, ha még működik.

    De mi a .... köze van a nyelvnek a delfinhez??? Ezek csak úgy tudnak módosítani valamit, ha más random dolgot meg elbaltáznak??? :evil:


    Na, most, hogy végre nyelvet is lehet tanulni játék közben sokkal izgalmasabb lehet azoknak, akik nem tudják máshogy lefoglalni magukat. Nekem tetszik :-)

    Csak úgy ne járj a végén, mint pár éve én a harci szekérrel.

    A gyereknek tetszett, hogy lehet nyelvet választani. Amíg európában maradtunk, nem volt gond.


    De mikor sikerült neki arabra állítani, ugyan a tetszését az is elnyerte, de én meg egy órán át nyomogattam mire megtaláltam, hogy tudom visszaállítani... :D

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • A gyereknek tetszett, hogy lehet nyelvet választani. Amíg európában maradtunk, nem volt gond.


    De mikor sikerült neki arabra állítani, ugyan a tetszését az is elnyerte, de én meg egy órán át nyomogattam mire megtaláltam, hogy tudom visszaállítani... :D


    Mi azzal szórakoztunk 20 éve, hogy a haverok telefonján állítottuk át a nyelvet arabra, vagy kínaira, görögre, attól függően kinek mi volt a felhozatal. Hááát, volt olyan, aki napokig nem tudta visszaállítani, mert még a nyelvi választást sem tudta megtalálni - persze ez még az okosok előtti korszak volt.

    General HU Gamma (AB-AS alliance)

  • NEM működött nálam a Triton meghajtás sem - ambrós funkció, FIZETTEM érte

    Használtam - de nem működött! Kérem vissza az ambrót és kártérítést is!

    MOST jó lenne a Kománk ha olvasna - de ne egy Team tag írjon, hogy óóóó szokta olvasni..


    A GO nem látja az ambrós dolgokat - intézni sem fogja tudni.

    Lesznek jó páran akik megszívják - vagyis LENYÚLJÁK így csak a pénzüket.

    Ez már nem egy ostoba hiba!! Egy fizetős szolgáltatásért NEM adják az ellenszolgáltatást,


    Remek zászlócskáink vannak viszont - nekem már 10 éve ez volt a vágyam. Csak eljutottunk idáig... zombi apokalipszis közben.


  • a COMA sem fog tudni tenni az ügy érdekében.. azontúl, h reklamál..


    billing.gameforge.com


    ide tudsz írni.. vagy ha normál jegyet nyitsz, akkor ne a játékot- és ne a fórumot válaszd ki, hanem a "fizetést".. természetesen, angol / német nyelven fogadják csak el a jegyet..

  • Köszönöm. Eddig tartott a türelem - most jön a kifakadás :cursing:

    Magyarul fizettem amúgy - oldják meg

    Unión belül bármely nemzetnek joga van a saját anyanyelvét használni, németeknél is - oldják meg

    Nem egyedi az eset , sokakat érintett vagy érinteni fog - szóval oldják meg.

    A harcolók ki fognak akadni, mert idegen városba ha bemész (pl sereget, támadást, netán vissza rendeződést nézni, vagy onnan sereget/flottá küldeni) és sziget nézetet akarsz vagy csapatok a városban funkciót akkor BEFAGYSZ - ezt is oldják meg.

    Visszalépni 3-4 próbálkozás és mindig ajánlja a támogatási rendszert is, lehetne ezer jeggyel számolni - helyette ezt is oldják meg

    Itt keressék a bugokat , és jó lenne már a többit is kijavítani végre - OLDJÁK MEG

    Bár szerintem sokat kérek... impotens bagázstól? Jöhet a tiltás, megbírom. Vakoltam a faxba - a GF meg tehet egy szívességet. Kicsit előre is hajolok hozzá - és oldja meg (legyen tiszta és fényes)

    8.7.0 Q1 2022 -
    8.6.1 01.02.2022 -

    :closedthread:

  • A mobil alkalmazás is bugos lett nincs report jelzés, hajót sem lehet gyorsítani...

    Delfint is kuka... Triton is kuka...

    Úgyfest a GF mindent megtesz, a kalózból származó bevételének elbukásáért. Ez már nem kicsit kellemetlen sokak számára...:S

  • Na ebben mi a logika?


    Meglep, hogy logikát keresel a dolgokban :)



    Úgyfest a GF mindent megtesz, a kalózból származó bevételének elbukásáért. Ez már nem kicsit kellemetlen sokak számára...:S


    A mondatodból kihúztam a nem odaillő részt :)


    S igen, úgy látszik, h ez megint egy félresikerült frissítés lett.. :(


    edit: ezt inkább az adminoktól kérdezném.. itt a frissítést előbb nem a teszt szerverre küldik rá.. s utána csak az élesre?

  • Újabb érdekesség.

    A fosztásnál működik a delfin, a szállításnál nem.

    Na ebben mi a logika?

    Az itt töténtek alapján, van bármiben is logika ? :D

    Megmondták bő 1 éve, hogy túl bonyolult a programnyelv és ha valamihez hozzányúlnak akkor több hiba fog kelletkezni..

    Ezek után hajbókolva mondogathatják, hogy ők megmondták..

    Igaz mi ezzel nem vagyunk előrébb...


    A triton bebukása meg már igazán megérne egy pert a nyakugba Opi... Bár biztosan sokan elis mennek/mentek odáig...

    Már azt sem tartom kizártnak, hogy ez az egész szándékos és önszántságból töröltetni akarják a fizető játékosokat, csak hogy az általános szerződési és felhasználási feltételeket lerugják magukról...

    Biztos nem 1 és nem is 2 játékos vetemedett, már el a perelésig...

    No de mindegy várunkvárunk egyszer majd hátha csak jobb lesz vagy nem de az biztos..

  • Én kérek elnézést.

    Anno a HT1080-on azt tanultuk, hogy a gép azt csinálja, amit beírunk a programsorba... :/


    De akkor rendben, nem logikát, csak 🐎 lovacskát fogok keresni.

    Aztán darabokban kiutalom a fejlesztőknek...

    Lehet tippelni melyik részével kezdem. :D

    c5f3adf8907a18e5061ff377eca460f6.jpg

    >

  • Régi öreg HT-k - asszem 1 kilóbytosak voltak...

    Frankón lebombáztuk a toronyházakat - soronként ment lejjebb egyet a "helikopter"


    Ehe - írta rá póker programot

    A fejlesztett változata Enterpise-n még zenélt is - elég jól lehetett vele játszani...

    Az is bonyolult volt a maga nemében...


    Dekorációs baromságok az ikában - ez a nyelv, meg zászlók

    Egyedül war-on lenne jelentősége - AMINT összevonás megtörténne


    Cserébe oda lett delfing, merülés, sziget nézet - bagatell - no meg ambrós triton

    Még jó hogy múlt szombaton ezért melóztam - hogy vehessek a + pénzből magamnak egy kis szórakozást

    Lett belőle mérgelődés..

  • "Szigetkirályságod betöltése közben hiba lépett fel,kérlek próbálj újra belépni a következő linken kereszetül: LINK "


    Simán kidob abban a pillanatban ha megszállt vagy blokádolt városban szeretném megnézni az ott állomásozó csapataimat.Saját szövitárs városában működik rendesen,helyőrségben még nem próbáltam.

    Vagyis nem lehet sem visszahívni onnan,sem kiválasztani hova menjenek.

    A küldés működik egyedül.

    Ha ilyen városra megyek városnézettel nem enged semmi mást választani,hanem szintén kidob.

    Szóval szép a zászló,köszönöm szépen!X(

  • És még egy.

    Kalózaid visszatérnek,számláló már nem mutat,de sem új kalóztámadást,sem zsákmányszerző utat nem enged indítani,mert a kalózaid még mindig úton vannak.

    És még mindig....

    Csak ha kilépsz a játékból és ismét bejelentkezel szűnik meg a hiba.

    Nem folyamatosan jön elő,de random előfordult ma többször is.

  • Szerintem innentől randomize és vakon játszunk.

    Mittomén - lesz ami lesz alapon...

    Ki ne javítsák! Mert még több minden lesz sz@r - gondoltam bemásolok ide valamit de minek?

    Sziget nézetben is legyenek zászlók - ha lehet, azt kéne elintézni legközelebb

    Feláldozom érte a kohókat - úgy jó lesz szerintem: valamit valamiért alapon... Az se kell, minek..


    JAHH

    Az ambrós lóvémat vissza lehet virítani - 10 ropi volt, egy fél szombatot melóztam érte...









  • Tessék mondani! Nem kaphatnánk vissza az egészet egy olyan mentésre, akikor nem volt bug a köbön csak a négyzeten?

    Fizetünk valamiért, ami nem megy.

    Megnézem mennyi a menetidő: pl. 5 óra

    Rányomok egy kisebb terhelést: 7 óra, hajókat elviszi már, eddig legalább nem.

    Triton: pocsék

    nyelv választás minek? Rühellem a kis zászlócskákat,


    Komolyan, nem volt ennél fontosabb fejlesztés???

    Kérünk egy biztonsági mentés vissza és minden aktiív accnak 1000000 ambrót. Taccsssúnk róla accszavazást